Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όλη την εβδομάδα, Far Cry 3 και Assassins Creed 3 -75% από Ubishop:

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/DisplayDynamicProductListPage/productID.252308600/productID.247035400/productID.252312200/productID.229212900

 

Ισχύει ακόμη το κουπόνι 10thanks για επιπλέον 10%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται μάλλον είναι ημερήσια οπότε λογικά 24 ώρες.

Παρεπιπτοντως δεν βλεπω πανω στην προσφορα αντιστροφη μετρηση(οπωτε η ειναι οντως 24ωρη οπως ανεφερεiς,η θα κρατησει μεχρι της 21 μαιου!!οπου και τελιωνει το spring sales του humble store)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτοντως δεν βλεπω πανω στην προσφορα αντιστροφη μετρηση(οπωτε η ειναι οντως 24ωρη οπως ανεφερεiς,η θα κρατησει μεχρι της 21 μαιου!!οπου και τελιωνει το spring sales του humble store)

 

Δεν μπορώ να ξέρω σίγουρα πάντως συνήθως σε τέτοια sale όσα παιχνίδια παίζουν πρώτη σελίδα είναι μικρής διάρκειας προσφορές 24-48 ώρες. Φαντάζομαι σήμερα το βράδυ θα αλλάξουν οι προσφορές και θα δούμε νέες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαινει 5.61 ευρω αν πληρωσετε με δολλαρια αντι για ευρω.

κι πως γινεται να πληρωσουμε σε δολλαρια ? Απο τι εχω καταλαβει ολοι οι ευρωπαιοι πληρωνουν σε ευρω , με την ισοτιμια 1-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δουλέψει πολύ με τις συλλογές από ότι φαίνεται το Humble Store στις ανοιξιάτικες εκπτώσεις του.

 

Για λιγότερο από 8 ώρες, Cities in Motion 1 & 2 Collection στα 4,99€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Sonic Hits Collection το χτύπησα το μεσημέρι αλλά από τότε μου βγάζει μήνυμα για exhausted keys for this product και δεν μπορώ να το κάνω redeem...  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι πως γινεται να πληρωσουμε σε δολλαρια ? Απο τι εχω καταλαβει ολοι οι ευρωπαιοι πληρωνουν σε ευρω , με την ισοτιμια 1-1

 

Δεν ειναι σε ολα η ισοτιμια 1-1. Σε αλλα ειναι ετσι οποτε συμφερει να πληρωνεις με δολλαρια, σε αλλα εχουν μικροτερη τιμη σε ευρω, αναλογη της ισοτιμιας ευρω-δολλαριο, που ειναι και πιο σωστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...