Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Έχουν προσθέσει ακόμα ένα indie... το "Trauma". Αρκετά ιδιαίτερο και όμορφο παιχνίδι (όσο έχω παίξει). Κάπως καταθλιπτικό ωστόσο. Και πρέπει να είναι σύντομο. Από όσο ξέρω μπορεί κανείς να παίξει δωρεάν όλο το παιχνίδι online από το επίσημο site, αλλά προφανώς προτείνουν να το αγοράσει κανείς στην downloadable μορφή του για να ενισχύσει τον developer (Krystian Majewski).

Και το SpaceChem προστίθεται στο Humble Indie Bundle (αναδρομικά για όποιον ηδη το αγόρασε ^_^ ). Οπότε μαζί με τα Frozen Synapse και Trauma είναι σε pay what you want, ενώ τα υπόλοιπα παιχνίδια (trine, shadowgrounds, shadowgrounds survivor και το Jack Claw τα παίρνει κανείς αν πληρώσει κάτι παραπάνω από $4.62 (= 3.46€ περίπου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το SpaceChem προστίθεται στο Humble Indie Bundle (αναδρομικά για όποιον ηδη το αγόρασε ^_^ ). Οπότε μαζί με τα Frozen Synapse και Trauma είναι σε pay what you want, ενώ τα υπόλοιπα παιχνίδια (trine, shadowgrounds, shadowgrounds survivor και το Jack Claw τα παίρνει κανείς αν πληρώσει κάτι παραπάνω από $4.62 (= 3.46€ περίπου).

 

Υπ'όψιν οτι σε περίπτωση που το bundle ενεργοποιήθηκε πρίν την προσθήκη του SpaceChem στα διάφορα digital distribution platforms (Steam, Desura κ.τ.λ.), πρέπει να χρησιμοποιήσετε ξεχωριστό serial για να το προσθέσετε στο game library.

 

 

humblebundle.th.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώτο το Trine από το Humble δεν μπορούμε να το βάλουμε στο Steam;

 

Update: Χαχα δεν έλεγα τίποτα άλλο. Προσθέσανε key για το Trine και τα Shadowground στο Steam. Nice!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Metro 2033 στο steam 2.50E

 

Φτηνότερη τιμή στο skroutz 15E

 

τζάμπα πράμα B)

 

Οχιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Το πηρα πριν 3-4 μερες που το ειχε 10 ευρω...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Το πηρα πριν 3-4 μερες που το ειχε 10 ευρω...............

 

πω αυτο ειναι ξενερα

για αλλη μια φορα εγω θα αντισταθω και δεν θα το παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι προσφορές των 1-3Ε είναι όντως δελεαστικές κ λες ελα μωρε τι ειναι 2Ε κ γεμίζεις παιχνίδια που αντε να παίξεις 1-2 ώρες. Πήρα CoH με 1.35Ε κ ακόμα δεν το χω ανοίξει -_-

 

Οχιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Το πηρα πριν 3-4 μερες που το ειχε 10 ευρω...............

Πωπω αντιλαμβάνομαι την ξενέρα σου μαν κ συμπάσχω. :fear: Αυτή τη φορά βεβαια δεν την πάτησα.Mόλις μπηκα να το παραγγείλω από game explorers κ λεω κατσε να δω κ το daily deal του steam κ βλέπω Metro 2033 2.5E :mrgreen:

 

γιαυτό πάντως εγώ δεν ξανα-αγοράζω σε full price. Όλα κάποια στιγμή θα τα βάλει ένα -50%,-75% οπότε απλά υπομονή B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...