Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές από τις καλύτερες προσφορές που τρέχουν μέσα στην εορταστική περίοδο.

 

Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα σε όλους!

 

PS: Μια χαρά παιχνίδι είναι το Mass Effect 3 και το φινάλε μια χαρά είναι. Όλοι ήθελαν Hollywood στυλ φινάλε όλα καλά και ωραία, με τον πρωταγωνιστή να αφανίζει τους "κακούς", να κερδίζει το κορίτσι και να την κάνουν παρέα για μία παραλία στη Βραζιλία. Ευτυχώς το φινάλε δεν είναι τέτοιο. Στο μόνο που θα συμφωνήσω με του γνωστούς θορυβώδεις φαν είναι ότι οι παλαιότερες επιλογές θα έπρεπε να έχουν μεγαλύτερο αντίκτυπο στα συμβάντα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το NEED FOR SPEED MOST WANTED στα 4,99€

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/nfs-most-wanted-2013/pc-download/base-game/standard-edition-ANW.html

 

Βέβαια είναι η απλή έκδοση, για να μαζέψεις όλα τα DLC θες ένα σκασμό λεφτά και δεν ξέρω αν τα αξίζουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο δωρεαν το Red Orchestra 2..μονο για μια μερα...απο το steam..και μενει στον λογαρισμο σου

(ΥΓ το κατεβαζεις αυριο δωρεαν και μένει για παντα στον λογαρισμο σου)

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο δωρεαν το Red Orchestra 2..μονο για μια μερα...απο το steam..και μενει στον λογαρισμο σου

(ΥΓ το κατεβαζεις αυριο δωρεαν και μένει για παντα στον λογαρισμο σου)

 

Στο δείχνει δωρεαν?Γιατί εμένα έχει επιλογή μόνο να το αγοράσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο λέει δωρεάν, σήμερα είναι σήμερα, όχι αύριο!

 

Ναι αλλά αν δεις ημερομηνία δημοσίευσης λέει 22 Απριλίου άρα το αύριο είναι σήμερα!

 

συνήθως 9 το βράδυ δική μας ώρα ανανεώνει το steam  τις τιμές του, αρα μάλλον στις 9 θα το δούμε free

 

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο δωρεαν το Red Orchestra 2..μονο για μια μερα...απο το steam..και μενει στον λογαρισμο σου

(ΥΓ το κατεβαζεις αυριο δωρεαν και μένει για παντα στον λογαρισμο σου)

αρχισε.

ερωτηση: πατησα εγκατασταση και μπηκε στην library μου, πρεπει να το κατεβασω κιολας για να μεινει για παντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...