Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

To Bundle Stars δίνει ξεχωριστά κλειδιά; Ένα θέλω να κρατήσω, τα υπόλοιπα δε με νοιάζει να τα πουλήσω, θα τα χαρίσω, αλλά δε θέλω να μου τα "φορτώσει" στο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερουσα η αλλαγη του tony απο το amazon. Καλο παιδι φαινοταν

Shadow warrior 5.25ευρω... το σκεφτομαι

 

Με αυτή τη τιμή έπρεπε ήδη να το κάνεις εγκατάσταση. Είναι πολύ καλοφτιαγμένο παιχνίδι και τρομερά διασκεδαστικό. Είχα συνεχώς μία αίσθηση "Χαμός στην Chinatown"

 

Η καλύτερη χρήση melee όπλου που έχω δεί ποτέ σε FPS. Το έβγαλα αποκλειστικά με το σπαθί. Τόσο ωραία ήταν η αίσθηση.

 

Το απόλαυσα όσο λίγα παιχνίδια φέτος (2013).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Prince of Persia προς 1,99€ έκαστο στο Steam.

 

Επίσης το The Void στα 0,89€ είναι πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι.


Μπόνους για τους Λατίνους: The Banner Saga στα 7,12€ (έκδοση Steam)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Bundle Stars δίνει ξεχωριστά κλειδιά; Ένα θέλω να κρατήσω, τα υπόλοιπα δε με νοιάζει να τα πουλήσω, θα τα χαρίσω, αλλά δε θέλω να μου τα "φορτώσει" στο λογαριασμό.

http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/page-647?do=findComment&comment=53049537

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ενδιαφερον το final fantasy 8 λιγο πανω απο 4 ευρω

και το nba 2k14 που οποιος ειχε κανει αγορα 2k προς το τελος του προηγουμενου ετους εχει επιπλεον εκπτωση $5

(φαινεται στο checkout-- εχει σταλει σχετικο mail στους δικαιουχους  ~  στις 26/9)

 

Mόνο το 2k παίρνει το κουπόνι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να ρωτήσω κάτι. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την τριλογία mass effect (είτε σε retail ή ψηφιακά, είτε όλη μαζί είτε μεμονωμένα) στην καλύτερη τιμή για pc; Βρίσκω εύκολα και φθηνά το 2 και το 3 απο public αλλά το 1 το βρίσκεις δύσκολα πλέον.. Πραγματικά δεν διανοούμαι να μην παίξω και το πρώτο και δεν ξέρω τι να κάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόνο το 2k παίρνει το κουπόνι?

ναι μονο το ΝΒΑ 2Κ14 , αν  καποιος ειχε αγορασει παιχνιδι της 2Κ απο αμαζον περσι ,η αφαιρεση αυτοματα στο checkout

 

 

--

 

Ο τονυ δυστυχως αλλαξε ποστο.θα δουμε τωρα τι θα κανει ο νεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να ρωτήσω κάτι. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την τριλογία mass effect (είτε σε retail ή ψηφιακά, είτε όλη μαζί είτε μεμονωμένα) στην καλύτερη τιμή για pc; Βρίσκω εύκολα και φθηνά το 2 και το 3 απο public αλλά το 1 το βρίσκεις δύσκολα πλέον.. Πραγματικά δεν διανοούμαι να μην παίξω και το πρώτο και δεν ξέρω τι να κάνω..

 

Από eshop Ubisoft στα 2,50€. Βάλε και το κουπονάκι "10thanks" πάει στα 2,25€. Μόνο κάνε την κίνησή σου γρήγορα γιατί παίζει να είναι στα τελειώματα η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα τζάμπα game από το GMG απλά κάνοντας λινκ το steam account σας.

Όσοι έχετε ήδη κάνει λινκ από τα προηγούμενα giveaways απλά κάνετε sign in.

Αυτή την φορά το giveaway αφορά το Super Sanctum TD!

 

http://freegame.greenmangaming.com

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα τζάμπα game από το GMG απλά κάνοντας λινκ το steam account σας.

Όσοι έχετε ήδη κάνει λινκ από τα προηγούμενα giveaways απλά κάνετε sign in.

Αυτή την φορά το giveaway αφορά το Super Sanctum TD!

 

http://freegame.greenmangaming.com

 

Εκεί που λέει your details βάζω email,username και password και μου βγάζει συνέχεια αυτό

Just a minor issue...

There seems to be a problem with your username, email address or password.

If you're registering with an existing account, check your details and try again. If you're creating a new account, try a different username

 

Δεν έχω account και θέλω απλά να φτιάξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...