Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Εγώ ρε παιδιά με αυτό το ρημάδι το borderlands 2 που είχα πάρει τα χριστούγεννα κάπου 7-8 ευρώ την απλή έκδοσή του τι να κάνω;Να ξαναπάρω τη goty;Απ΄ ότι έχω δει όμως ούτε αυτή είναι πλήρης!  :wacko:

Του dlc το κάγκελο γίνεται και το θέμα είναι ότι ακόμα δεν το έχω παίξει.Μου φαίνεται άλλη φορά με τόσα που έχω στην άκρη θα παίρνω κάτι μόνο αν είμαι σίγουρος ότι την άλλη μέρα θα το έχω ήδη ξεκινήσει, εκτός και αν μιλάμε για τιμές μέχρι 2,5 ευρώ. :P

 

Εδώ λέει τα features, τι έχει και τί όχι. δεν ξέρω πόσο πάει το κάθε dlc μόνο του, φαντάζομαι θα σου βγούνε περισσότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει για το Borderlands 2 είναι φανερό ότι κάποια στιγμή θα σκάσει και η Ultimate Uber Δεν Ξέρω Εγώ Τι Edition που πραγματικά θα τα έχει όλα μέσα. Πάντως η τιμή του nuuvem είναι εξαιρετική όπως καλή προσφορά είναι και το Bioshock Infinite στα 4,56€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά η τιμή έβγαινε 6€ στο GMG τότε γιατί έτρεχε και κουπόνι 20% κάτω.

 

Πάντως όσοι έχουν θείο στον Αμαζόνιο θα βρουν το NBA 2K14 κάπου στα 7,19€ αυτή τη στιγμή ;)

 

Και το Enemy Within στα 6,24€ είναι από τις καλές. Το Amazon είχε βγάλει κάποια καλύτερα πακέτα γενικότερα για XCOM αλλά αν μιλάμε αυστηρά για το Enemy Within μόνο του, είναι η χαμηλότερη τιμή που έχουμε δει μέχρι τώρα.

 

Αα οκ, εγώ νόμιζα ότι ήταν 10ε και 25% κουπόνι -> 7.5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ολους ηταν κατω το steam προσωρινα, τωρα παιζει.

 

Ενδιαφέρον το Reboot 2.0 bundle της Bundle Stars στο 1,79€ για τις πρώτες 2 μέρες.

εχει και αυτο εξτρα ΦΠΑ πλεον?

 

---

 

Καταιγισμος απο bundles σημερα, συννενοημενοι ειναι?

 

indiegala supreme

με κοστος 2,86€ + ΦΠΑ για κατοικους Ευρωπης, για τις πρωτες 12 ωρες, περιλαμβανοντας τα:

 

Battlepaths, Little Racers STREET, KAMI, Probably Archery, Humanity Asset, Hostile Waters Antaeus Rising,

Gunman Clive, Driftmoon, N.P.P.D. RUSH - The milk of Ultraviolet (τα 3 αυτα θα ειναι που θα ξεκλειδωθουν, κατα λαθος δινουν τα κλειδια απο τωρα)

και σημαια/κραχτη, τα:
Supreme Commander
Supreme Commander Forged Alliance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Έπεσε, αλλά γιατί "προφανώς"; Είχε καμία καλή προσφορά;</p>

 

Ναι. Έχει ταυτόχρονα το humble bundle που οι περισσότεροι κάνουν redeem to steam έχει την προσφορά για όλα τα gran theft auto εκτός το 5 στα 6 ευρώ.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα Grand Theft Auto στα 5,99€ στο Steam.

Humble Sega Weekly Bundle - Alpha Protocol, Company of Heroes, Rome: Total War, Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit, The Typing of The Dead: Overkill κ.α.

 

ρε παιδιά υπάρχει περίπτωση να βάλει αργότερα και κανένα sonic?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...