Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Στο Greenman, 2K Essentials collection:

 

ΧCOM: Enemy Unknown, Borderlands 2, Bioshock Infinite, Civilization 5, στα €29,99.

 

Μαζί, τα XCOM Complete pack, Borderlands, Civilization 4 και Bioshock, και 50% εκπτωτικό κουπόνι για τα Civilization 5 Gods & Kings, Civilization 5 Brave New World, NBA2K14 και Borderlands 2 Ultimate Vault Hunter pack.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.opiumpulses.co.uk/#!product/prd1/1752657765/all-aliens-must-die-bundle

 

 

Price: $10.00 

Steam games included in the bundle are:

* Aliens: Colonial Marines 
* Alien vs Predator (2010) 
* Alien Shooter 
* Alien Shooter 2: Reloaded 
* Alien Shooter 2: Conscription 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.opiumpulses.co.uk/#!product/prd1/1752657765/all-aliens-must-die-bundle

 

 

Price: $10.00 

 

Steam games included in the bundle are:

 

* Aliens: Colonial Marines 

* Alien vs Predator (2010) 

* Alien Shooter 

* Alien Shooter 2: Reloaded 

* Alien Shooter 2: Conscription 

Δεν μου φορτωνει,εχει πεσει?Ειναι legit το site?Νομιζω το εχω ακουσει αλλη μια φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλειδί που μου έδωσε το getgames για το Rome Total War Collection μου βγάζει στο steam invalid product code.

Σημείωση πλήρωσα κανονικά με πιστωτική, με ελληνικές διευθύνσεις κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το κλειδί που μου έδωσε το getgames

Έχω αγοράσει μια φορά από αυτό τον περασμένο χρόνο. Δεν είχα πρόβλημα (πλήρωσα με paypal και χωρίς ταρζανιές με διευθύνσεις).

Αν ακολούθησες τις οδηγίες που στέλνουν στο e-mail (που ουσιαστικά είναι η ενεργοποίηση παιχνιδιού μέσω Steam), ή τις οδηγίες που έχουν στην σελίδα Your Orders του Account σου στο getgamesgo.com (που είναι οι ίδιες), τότε καλύτερα να επικοινωνήσεις με το support τους (υπάρχει σχετικό link "Support" για contact form στο πάνω menu).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλειδί που μου έδωσε το getgames για το Rome Total War Collection μου βγάζει στο steam invalid product code.

 

Σημείωση πλήρωσα κανονικά με πιστωτική, με ελληνικές διευθύνσεις κλπ

 

Όπως προείπε και ο Praetorian επικοινώνησε με το support και πες τους να σου δώσουν άλλο κλειδί. Φαντάζομαι ήδη έχεις τσεκάρει μήπως έκανες κάνα misstype κ.λπ.

 

Συμβαίνει πάντως καμία φορά το κλειδί να έχει πρόβλημα. Σε αυτήν την περίπτωση είναι υποχρεωμένοι να στο αλλάξουν μιας και το GetGames είναι επίσημος μεταπωλητής οπότε δεν παίζει να βρει "τοίχο" με το Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα στείλει ήδη και μόλις μου απάντησαν, ότι έγινε reject η κάρτα και για αυτό αμέσως βγήκε offline το κλειδί. Υποθέτω ότι έγινε κάποιο σκάλωμα διότι είναι από αυτές τις κάρτες για internet αγορές.
Θα χρησιμοποιούσα paypal, αλλά μου λέει πως θέλει ελάχιστη παραγγελία 3+ ευρώ

Θα δοκιμάσω το βράδυ με κανονική πιστωτική και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν και μάλλον θα το έχετε διαβάσει κάπου ή θα έχετε δει κάποιο youtube video που το αναφέρει (πχ ο TotalBiscuit έχει ξεκινήσει ένα νέο feature "SalesBox" για αυτό στο κανάλι του) , πρόσφατα το Steam "άνοιξε" τον τρόπο με τον οποίο λειτουργούν οι εκπτώσεις στα παιχνίδια που διατίθενται μέσω αυτού. Το οποίο βασικά σημαίνει ότι developers (και υποθέτω και publishers) που έχουν παιχνίδια εκεί μπορούν να κάνουν discounts οποτεδήποτε το επιθυμούν (υπάρχουν κάποιοι κανόνες βέβαια για να μη γίνεται abuse, αλλά δεν απασχολούν εμάς).

 

Τα παιχνίδια που μπαίνουν σε τέτοια discounts δεν θα εμφανίζονται ως "daily, weekend deals, midweek madness" κλπ spotlights στην πρώτη σελίδα, αλλά θα εμφανίζονται (από όσο παρατήρησα τουλάχιστον) στην κατηγορία "SPECIALs" των τίτλων του Steam. Επίσης στα Steam news έχουν ξεκινήσει ένα "Weeklong deals" εβδομαδιαίο item, οπότε συνοψίζουν αρκετές (όχι όλες) και εκεί. Πάντως η ουσία είναι πως ανά πάσα στιγμή τρέχουν διάφορες εκπτώσεις (κάποιες μέχρι -80% ίσως και παραπάνω (πχ Trine 2 σε -85%)).

 

Πχ αυτές τις μέρες, ισχύουν μερικές καλές εκπτώσεις για Trine 2 (και Trine Complete) (-85%), Alice Madness Returns (-75%), Codemned: Criminal Origins (-75%), Waking Mars (-80%)* και Battlefield: Bad Company 2 (-75%).

 

*To Waking Mars είναι -80% και στο gog.com και βγαίνει λίγο φθηνότερα, γιατί ακόμα έχουν την τιμή σε US δολάρια ($1.99), και στο Humble Store (προς 1,49€).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...