Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

  • Εγώ είχα κλειδί από κάρτα γραφικών που είχα αγοράσει και δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω ποτέ.

    Ακόμα και scanάρισμα που τους έστειλα του code, δεν βρήκα ποτέ άκρη.

    Κοινώς το είχε χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος, από τα κλεμμένα. 

    Τώρα εάν έχεις εσύ προσωπική εμπειρία επιτυχίας δεν μπορώ να το ξέρω αυτό.

 

 

  • Το https://www.humblebundle.com/weekly έχει ωραία adventures. Και επιβεβαιώνω ότι δίνει ξεχωριστό link για κάθε ένα παιχνίδι ξεχωριστά! 

 

  • Μα το ίδιο πράγμα λέμε, το γεγονός ότι δεν μπόρεσες να ενεργοποιήσεις τον κωδικό σου επιβεβαιώνει το οτι δεν έκαναν revoke ούτε τα μισά stolen keys :) Και όχι, εγώ το είχα αγοράσει κανονικά το Dirt 3, μία από το πλαίσιο, και δεύτερη φορά από το Steam γιατί δεν έπαινε ο κωδικός του retail :P

 

  • Όντως πολύ καλό το humble weekly, και παίζει να βάλει και κάνα μπόνους γιατί λείπουν μερικά Deponia και το Jack Keane 1.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

  • Μα το ίδιο πράγμα λέμε, το γεγονός ότι δεν μπόρεσες να ενεργοποιήσεις τον κωδικό σου επιβεβαιώνει το οτι δεν έκαναν revoke ούτε τα μισά stolen keys :) Και όχι, εγώ το είχα αγοράσει κανονικά το Dirt 3, μία από το πλαίσιο, και δεύτερη φορά από το Steam γιατί δεν έπαινε ο κωδικός του retail :P

 

  • Όντως πολύ καλό το humble weekly, και παίζει να βάλει και κάνα μπόνους γιατί λείπουν μερικά Deponia και το Jack Keane 1.

 

 

δεν ήταν τα retail για steam..Μόνο για game windows live client..

Είχε διαφορετίκες 2 εκδόσεις αυτό το game..

Την είχαμε πατήσει,και το είχαμε πάρει...και σπούσαμε το κεφάλι μας,πιο άχρηστο client δεν παίζει να είχε βγάλει κανείς,αα μετά είναι της ubisoft :P

 

Από που τσιμπάτε κλειδιά thief τώρα;Έχασα την μπάλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ: 

 

Δωρεάν Steam Key για το Thief Gold από το Amazon.

 

1) Κάνετε sign up εδώ: http://thiefmodcompetition.com/

2) Σας δίνει ένα Amazon Promo Code

3) Κάνετε add στο cart το Thief: Gold http://www.amazon.com/gp/product/B009IXL5FO/

4) Βάζετε το promo code πριν το checkout.

5) Profit. (το steam key έρχεται στο mail σας.)

 

Όπως και όλα τα παιχνίδια στο amazon, είναι διαθέσιμο μόνο σε κατοίκους Αμερικής :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Rayman: Origin & Legend λετε να παιξει μεγαλυτερη εκπτωση απο 35%???

 

Οι ημερήσιες θα αλλάξουν σήμερα στις 20:00 και αύριο ξανά στις 20:00. Οπότε κάνε λίγη υπομονή, πολύ πιθανό να δούμε κάτι σε Rayman αλλιώς δεν αξίζει στο 35%, έχουν παίξει πολύ χαμηλότερα. To Origins έχει πέσει ακόμα και στα 2,99€, ενώ η χαμηλότερη για Legends είναι 9,60€.

 

Επίσης μερικές από τις καλύτερες προσφορές του ΣουΚού.

 

Τα Far Cry 66 - 75% κάτω στο Steam (Far Cry 3 - 4,99€).

Επεξ/σία από GameShopper.gr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Happy Hour επιτελους στο indiegala interstellar bundle.

 

Αφου τελειωσε η αρχικη διορια, εδωσαν παραταση (και το εξτρα παιχνιδι ενδιαμεσα) και τωρα παιζει για 4.5 ωρες ακομη το happy hour.

 

Μπαινοντας στον λογαριασμο μου να δω αν μπηκε το 3ο σετ δωρο, βλεπω οτι εβαλαν επιπλεον αλλα 2 σετ!

Δηλ. με 2 αγορες, συνολο 5 σετ, για οσουν αγορασαν με τα 4$ στην αρχη του bundle.

 

Να θυμισω οτι το hit του bundle (interstellar marines) το εχει 3 φορες συνολικα σε καθε σετ, καθως στην spearhead εκδοση προσθετει ενα επιπλεον για τους φιλους σας στο inventory του steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεαν το Saints Row IV - Reverse Cosplay Pack

 

Θεωρητικα, πρεπει να εχετε το βασικο παιχνιδι αλλα στο συγκεκριμενο μπορειτε να το προσθεσετε στον λογαριασμο σας και ας μην εχετε ακομη το Saints Row IV. 

Οταν/αν/οποτε το βαλετε, θα υπαρχει πλεον μεσα.

http://store.steampowered.com/app/247307/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα εχθες το indiegala interstellar ενω ηταν σε happy hour αλλα δεν επελεξα gift και δεν μου εστειλε 2ο σετ κλειδιων. Μπορω να κανω κατι; Εδωσα πανω απο τον μεσο ορο

Edit: Εστειλα email και θα δω τι θα μου απαντησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...