Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dirt 3 goux goux

1) Για το Dirt 3 δεν ήταν promo keys αλλα stolen promo keys :P

2) Πίστεψε με, παρά τις λίστες που παρέδωσε στο Steam η Codemasters ούτε τα μίσα "παράνομα" Dirt 3 δεν αφαιρέθηκαν.

Μάλιστα, υπήρχαν περιπτώσεις παιδιών που επικοινώνησαν με το Steam Support γιατί γνώριζαν ότι έιχαν κλεμμένο κλειδί και ήθελαν να αποφύγουν τυχόν παρατράγουδα... Σε μερικούς απάντησαν και τους είπαν ότι το κλειδί τους ήταν μια χαρά(!) , στους υπόλοιπους δεν μπήκαν καν στο κόπο να απαντήσουν.

 

Και όλες αυτές οι πληροφορίες είναι από γνωστά forum.

Μη παρασύρεστε από τους μεγάλους και φανταχτερούς τίτλους των gaming sites που θέλουν να προκαλέσουν αίσθηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Εγώ είχα κλειδί από κάρτα γραφικών που είχα αγοράσει και δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω ποτέ.

    Ακόμα και scanάρισμα που τους έστειλα του code, δεν βρήκα ποτέ άκρη.

    Κοινώς το είχε χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος, από τα κλεμμένα. 

    Τώρα εάν έχεις εσύ προσωπική εμπειρία επιτυχίας δεν μπορώ να το ξέρω αυτό.

 

 

  • Το https://www.humblebundle.com/weekly έχει ωραία adventures. Και επιβεβαιώνω ότι δίνει ξεχωριστό link για κάθε ένα παιχνίδι ξεχωριστά! 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ εναλλακτικό το Humble Bundle Weekly, έχει πολλά αξιόλογα παιχνίδια μέσα. Μη διανοηθεί κανείς να πληρώσει 15 δολλάρια για το The Raven, είναι κάκιστο.

 

Κάτι άλλο ενδιαφέρον είναι 75% κάτω στο Steam στο Might and Magic Franchise. Οτιδήποτε κυκλοφόρησε από το Heroes 5 και μετά, ακόμα και τα card games, στο 1/4 της κανονικής τιμής. Καθώς είναι Ubisoft Weekend θα παίξουν διάφορα ωραία πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks a lot man, ετιμηθην B)

Εμέμα το amazon μου βγάζει "Unavailable This item is currently unavailable." και δεν μπορώ να το βάλω στο cart. Ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Μη διανοηθεί κανείς να πληρώσει 15 δολλάρια για το The Raven, είναι κάκιστο.

 

 

 

Sorry αλλά θα διαφωνήσα κάθετα. Έχει τα θεματάκια του, ναι αλλα κάκιστο δεν το λες σε καμία περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...