Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαιρετικο το humble bundle. Δινει και το Monaco... Πρεπει να αφιερωσω χρονο στο dust an elysian tail που το εχω απο το καλοκαιρι, ειναι φοβερο Indie

 

 

Επιτέλους και ένα humble που με χαρά θα περάσω τον μέσο όρο!!

 

τελικά είστε πολύ οι platformακηδες! 

δεν το περίμενα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να αφιερωσω χρονο στο dust an elysian tail που το εχω απο το καλοκαιρι, ειναι φοβερο Indie

 

Με πήγε μέχρι τις 4:15 το πρωί, νόμιζα ότι είχε περάσει ένα τέταρτο και είχε περάσει μιάμιση ώρα. Εξαιρετικό. Ωραίο bundle.

 

Δωρεάν κατέβασμα λέει για το Motor Rock, δεν έχω ιδέα τι είναι όμως.

http://www.rrr3d.com/eng/download.html

http://steamcommunity.com/app/263260/discussions/0/558747922659836055/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα το τσιμπήσω, απλά περιμένω να δω τι άλλο θα προσθέσουν, btw έπεξα το dear Esther είναι μικρό περίπου 1.5 ώρα το πολύ, δεν έχει καθόλου Interaction, προχωρας και όταν φτάνεις κάποια σημεία έχει αρχίζει ο πρωταγωνιστής να μοιράζετε τις σκέψεις του  ή οποίες είναι επιστολές, πέρα από τα όμορφα γραφικά μου άρεσε πολύ και η ιστορία αν και απλή καθώς και η αφήγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το κακό στο χειρότερο το Humble... Regional pricing με τιμές σε ευρώ στο Humble Store :( Μου αρέσει που βγάλανε και PR ότι το έκαναν για να μην χρεωνόμαστε και καλά παραπάνω.

 

Μα είναι εμφάνες... Broken Age 22,99€ τώρα, χθες έβγαινε στα 18,24€.

 

Τουλάχιστον τα Bundles (προς το παρόν) θα μείνουν σε δολάρια.

 

Πάντως τα humble widget δεν έχουν μετατραπεί ακόμα σε regional. Ας ελπίσουμε να παραμείνει έτσι.

 

Π.χ

 

Broken Age (Humble Store) - 22,99€

Broken Age (Widget) - 24,99$ ~ 18,24€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το κακό στο χειρότερο το Humble... Regional pricing με τιμές σε ευρώ στο Humble Store :( Μου αρέσει που βγάλανε και PR ότι το έκαναν για να μην χρεωνόμαστε και καλά παραπάνω.

 

Μα είναι εμφάνες... Broken Age 22,99€ τώρα, χθες έβγαινε στα 18,24€.

 

Τουλάχιστον τα Bundles (προς το παρόν) θα μείνουν σε δολάρια.

 

Πάντως τα humble widget δεν έχουν μετατραπεί ακόμα σε regional. Ας ελπίσουμε να παραμείνει έτσι.

 

Π.χ

 

Broken Age (Humble Store) - 22,99€

Broken Age (Widget) - 24,99$ ~ 18,24€

 

Δεν γινετε να επιλεξουμε εμεις σε τι νομισμα θα πληρωσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το κακό στο χειρότερο το Humble... Regional pricing με τιμές σε ευρώ στο Humble Store :( Μου αρέσει που βγάλανε και PR ότι το έκαναν για να μην χρεωνόμαστε και καλά παραπάνω.

 

Μα είναι εμφάνες... Broken Age 22,99€ τώρα, χθες έβγαινε στα 18,24€.

 

Τουλάχιστον τα Bundles (προς το παρόν) θα μείνουν σε δολάρια.

 

Πάντως τα humble widget δεν έχουν μετατραπεί ακόμα σε regional. Ας ελπίσουμε να παραμείνει έτσι.

 

Π.χ

 

Broken Age (Humble Store) - 22,99€

Broken Age (Widget) - 24,99$ ~ 18,24€

 

 

Along with the currencies, we’ve introduced what we call Humble Pricing. Humble Pricing is an automated price that is updated every night based on the US dollar price of the game. Humble Pricing doesn’t scale up for VAT or other charges. It simply translates a single worldwide price to each currency.

While we love the simplicity of Humble Pricing, we recognize that it doesn’t make sense for every developer or publisher. We also give them the option to provide an MSRP for each currency or region. The flexibility of offering either Humble Pricing or industry standard pricing means that we can bring you more awesome games at awesome discounts worldwide.

αυτο ειναι το κειμενο της ανακοινωσης που στην ουσια λεει οτι o Publisher θα οριζει την τιμη που θελει ,οπως συμβαινει σε ολα τα καστηματα

 

με δεδομενο οτι πλεον δεν προσφερουν την drm free εναλλακτικη σε πολλα  νεα παιχνιδια , to humble store  σε πολλες περιπτωσεις δεν εχει κανενα συγκριτικο πλεονεκτημα σε σχεση με τον ανταγωνισμο

 

anyway αυτοι θα χασουν λεφτα, επιλογες υπαρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το bundle έσκασε από το πουθενά και δείχνει πολύ ενδιαφέρον αλλά δεν υπάρχουν ακόμα ξεκάθαρες ενδείξεις για το κατά πόσο είναι legit.

 

Edit: Φαίνεται ότι το site ανήκει στη μητρική εταιρία της 505 που είναι ο publisher και στα τέσσερα παιχνίδια του bundle οπότε μάλλον είναι legit με κάθε επιφύλαξη.
 
PAYWUW "The Debut" Bundle
 
Στο 1$
 
Marlow Briggs, Rekoil, Takedown: Red Sabre
 
Στα 4,99$
 
Brothers - A Tale of Two Sons
 
Όλα για Stean.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το bundle έσκασε από το πουθενά και δείχνει πολύ ενδιαφέρον αλλά δεν υπάρχουν ακόμα ξεκάθαρες ενδείξεις για το κατά πόσο είναι legit.

 

Edit: Φαίνεται ότι το site ανήκει στη μητρική εταιρία της 505 που είναι ο publisher και στα τέσσερα παιχνίδια του bundle οπότε μάλλον είναι legit με κάθε επιφύλαξη.

 

PAYWUW "The Debut" Bundle

 

Στο 1$

 

Marlow Briggs, Rekoil, Takedown: Red Sabre

 

Στα 4,99$

 

Brothers - A Tale of Two Sons

 

Όλα για Stean.

Να ενημερώσω ότι το τσίμπησα, (το πακέτο με το $1) όλα φαίνονται εντάξει, τα κλειδιά στα δείχνει στο site αμέσως μετά την πληρωμή αλλά στα στέλνει και email.

Seems legit enough αφού παίζει paypal και το site δείχνει να έχει secure connection κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...