Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι για θέμα ασφάλειας μην φοβάσαι, το amazon είναι από τα πιο αξιόπιστα online μαγαζιά ;-). Εφόσον δεν βιάζεσαι περίμενε τότε να το πάρεις όσο το είχε βάλει προσφορά το game shoppers ;-)

 

Το ξερω οτι ειναι αξιοπιστο αλλα περιμενω και να πεσει η τιμη αλλα και δεν θελω να χρησιμοποιω την προπληρωμενη για αγορα παιχνιδιων εκτος εαν εχουν μεγαλη διαφορα)

 

 

το walking dead επαιξε πολλες φορες με 6 ευρω,μη δινετε τζαμπα λεφτα

 

Λες να ξαναμπει κατω απο το 10 μεχρι τον Ιουνιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα/προπαραγγελια του GTA V  στα 30 € ξερουμε ποτε ληγει ; Αξιζει να τα «δεσμεύσω» ή θα παιχτούν κ άλλες παρόμοιες προσφορές;
Πιθανολογώντας βασικά ξέρω ότι δεν είμαστε μάντεις :D :P Απλά το σκέφτομαι ως εξής: να δώσω 30 ευρώ για παιχνίδι που δεν είναι σίγουρο πότε θα κυκλοφορήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://indiegala-prod.appspot.com

 

Indie Gala Stress Test (alien shooters, zombie shooters κ.α.)

 

Δυνατή αγορά και με 0.01 ευρώ (όχι όμως σαν γκιφτ)

Να προσθεσω οτι ισχυει για 24 ωρες και μεχρι 10.000 bundles, οποτε οποιος προλαβει...

 

 

τα παιχνίδια λένε τίποτα; γιατί δεν τα βλέπω να γεμίζουν και πολύ το μάτι (κλασσικό indiegala κατά τη γνώμη μου)

Ριξε μια ματια στις σελιδες τους στο steam, δεν ειναι τιποτε ιδιαιτερο, καναδυο ειναι αρχαια, τα αλλα παιζονται σε φασεις που θελεις κατι ξεκουραστο ή ισα για να μεγαλωσει η συλλογη στο steam. Αλλωστε χωρις μινιμουμ ποσο, τι απαιτησεις πρεπει να εχουμε?

Δοκιμαζει το νεο συστημα συναλλαγων για τα bundles, γι΄αυτο και τα "χαριζει".

 

 

Ξερει κανεις αν το indiegala θα βαλει happy hour σε αυτο το bundle?                            [  για το interstellar bundle ]

Να ο λογος παραπανω που δεν εχει βαλει ακομη happy hour.

Ισως και να μην βαλει τελικα.

Σε 3 μερες τελειωνει και ακομη λεει οτι θα δωσει 1 επιπλεον παιχνιδι στους BTA, καπως περιεργο, αλλα μαλλον ασχολουνται με το παραπανω στρες-τεστ.

 

Παρενθεση:

Το Interstellar Marines αξιζει, ειναι πολυ χαβαλες στο multiplay online.

(ισως αλλος ενας λογος που δεν εβαλε happy hour)

Στην σελιδα του εχει και demo για εξασκηση και λοιπες πληροφοριες. http://www.interstellarmarines.com/

Στην spearhead edition δινει και εξτρα κλειδακι για να δωσετε σε φιλο, οποτε αν παρετε τo BTA bundle παιρνετε συνολικα 3 κλειδια για το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://indiegala-prod.appspot.com

 

Indie Gala Stress Test (alien shooters, zombie shooters κ.α.)

 

Δυνατή αγορά και με 0.01 ευρώ (όχι όμως σαν γκιφτ)

 

Επιτελους τα αγορασα για steam. Αι στο καλο τοσα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά βάζω 0.10 για το

 

https://indiegala-prod.appspot.com

 

Indie Gala Stress Test (alien shooters, zombie shooters κ.α.)

 

Δυνατή αγορά και με 0.01 ευρώ (όχι όμως σαν γκιφτ)

αλλά δεν με αφήνει να κάνω καθόλου αγορά αλλά με πετάει στο επάνω μέρος ,τελείωσε η προσφορά ??? 

 

επίσης άμα βάλω κάτω από 1 δολάριο μου πέτα την γνωστή εικόνα του τσιπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά βάζω 0.10 για το

 

αλλά δεν με αφήνει να κάνω καθόλου αγορά αλλά με πετάει στο επάνω μέρος ,τελείωσε η προσφορά ??? 

 

επίσης άμα βάλω κάτω από 1 δολάριο μου πέτα την γνωστή εικόνα του τσιπη...

Αν σε πεταγε στο πανω μερος, ηθελε ξανα το captcha, εμενα μου το περασε με την 3η φορα.

Λεω "ηθελε" γιατι εληξε το

Indie Gala Stress Test

τωρα υπαρχει μονο το Interstellar.

 

 

κατω απο 1 δολλαριο δεν με αφηνει να κανω αγορα το indie gala.ετσι δεν ειναι? (δεν εχω επιλεξει ''δωρο'')

Κατω απο ενα 1$ επετρεπε το Stress Test.

Το Interstellar εχει μινιμουμ 1$.

 

Ηταν δοκιμαστικο, δεν θα ξαναγινει λογικα, εκτος και αν δινει downloads και οχι steam keys -οπως το humble μερικες φορες- κατι που δεν εχω δει .στο indiegala γενικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.nuuvem.com.br/produto/372-l-a-noire-the-complete-edition

 

LA Noire Complete στα 2.90 ευρώ για στημ. (λίγο παρακάτω και το απλό).

 

Λειτουργεί κανονικότατα, μόλις το πήρα ¨)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα/προπαραγγελια του GTA V  στα 30 € ξερουμε ποτε ληγει ; Αξιζει να τα «δεσμεύσω» ή θα παιχτούν κ άλλες παρόμοιες προσφορές;

Πιθανολογώντας βασικά ξέρω ότι δεν είμαστε μάντεις :D :P Απλά το σκέφτομαι ως εξής: να δώσω 30 ευρώ για παιχνίδι που δεν είναι σίγουρο πότε θα κυκλοφορήσει;

 

Βασικά με αυτά που ξέρουμε μέχρι τώρα, η τιμή στα 30€ είναι πολύ καλή. Σε μερικά site ξεπερνά και τα 50€! Οι φήμες τοποθετούν την κυκλοφορία του παιχνιδιού στα PC στα τέλη Μαρτίου. Θεωρώ πολύ δύσκολο ειδικά για τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας να δούμε κάτι φθηνότερο από τα 30€.

 

Δεν γνωρίζω αν δεσμεύει τα λεφτά αμέσως το GameSeek ή τα δεσμεύει μετά όταν στείλει το πακέτο.

 

Επίσης μιας και λίγο πιο πίσω κάποια παιδιά ρώτησαν γι' αυτό, The Walking Dead & 400 Days DLC Pack στα 7,49€ από Greenmangaming, δυστυχώς το νέο κουπόνι (για έξτρα 20% έκπτωση) ισχύει από τα 10 ευρώ και πάνω.

 

Τα 7,49€ δεν είναι η φθηνότερη ιστορικά τιμή αλλά δεν είναι και άσχημη για κάποιον που το θέλει άμεσα.

Τέλος αφού μας ταλαιπώρησαν με πολύ μέτριες προσφορές στο Borderlands 2 την προπερασμένη εβδομάδα επιτέλους έχουμε πάλι κάτι καλό.

 

Borderlands 2 Game of the Year - 11,24€

 

Είναι Steamplay και παίζει κανονικά και σε PC, αγοράστε άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...