Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δωρεάν το Post Apocalyptic Mayhem στο GreenManGaming για Steam

 

https://freegame.greenmangaming.com/

 

Τσίμπησα ένα κλειδάκι...

Εμένα επιμένει να μου λέει πως έβαλα λάθος στοιχεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα στοιχεία του GMG έβαλα και πέρασε κανονικά. ήρθε ένα mail με το link για το steam ID, έκανα ένα login μέσω steam και μετά ήρθε ενα δεύτερο mail με τον κωδικό. μήπως παίζει τίποτα με το gmg username?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα επιμένει να μου λέει πως έβαλα λάθος στοιχεία

και εμένα το ίδιο λέει ...τώρα μάλιστα μου λέει ότι έχασα την προσφορά ( Αν πήρε κάνενας δεύτερο κλειδί και δεν το θέλει ας το στείλει )  :) 

Πω ρε φίλε... Παίζει να είμουν και ο τελευταίος που πήρε κλειδί πριν τελειώσουν!  :-D

 

την ώρα που πόσταρες πήρες κλειδί ή νωρίτερα , γιατί όπως είπε και το άλλο μέλος μάλλον τα έδωσαν και μετά δεν δεχόταν τα στοιχεία κρίμα πάντως και φαίνεται ενδιαφέρον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα το ίδιο λέει ...τώρα μάλιστα μου λέει ότι έχασα την προσφορά ( Αν πήρε κάνενας δεύτερο κλειδί και δεν το θέλει ας το στείλει )   :)

 

την ώρα που πόσταρες πήρες κλειδί ή νωρίτερα , γιατί όπως είπε και το άλλο μέλος μάλλον τα έδωσαν και μετά δεν δεχόταν τα στοιχεία κρίμα πάντως και φαίνεται ενδιαφέρον. 

Την ώρα που πόσταρα πήρα το κλειδί. Αμέσως μετά πήγα να μπω να πάρω και ένα δεύτερο και μου είπε ότι είχαν τελειώσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sid Meier Bundle στο humblebundle Link.png Site: εδώ

 

Pay what you want: Civilization 3 complete edition , Civilization 4 complete edition , Sid Meiers Ace patrol ,Sid Meiers Ace patrol:Pacific Skies , Sid Meiers Railroads

 

Pay more than average: Civilization 5 , Civilization 5: gods and kings dlc, Civilization 5:scrambled nations map pack , Civilization 5 scrambled continents map pack , Sid meier's Pirates

 

Pay more than 15$ : Civilization 5 :Brave new world dlc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε grouspen. Συνηθως τα humble bundle τα αναφερουμε οταν πρωτο-κυκλοφορουν, αυτο εχει ηδη καμια βδομαδα, το'χουμε συζητησει αρκετα μπορω να πω :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το αγορασα το πακετο. Το god vs kings και το BNW ενσωματονονται στο ηδη υπαρχον Civil V ή ειναι ξεχωριστα?

 

κι εγω την ιδια απορια εχω.

 

απο το μαιλ που ελαβα, πατησα τα λινκ για να ενεργοποιησω τα παιχνιδια,

και ενω για το civ 4 βλεπω +3 καταχωρησεις (και μαλιστα τα βλεπω ολα εις 2πλου, δεν ξερω πως γινεται αυτο)

για το civ 5 βλεπω μονο  μια καταχωρηση στο games library

τα αλλα εχουν ενσωματωθει εκει μεσα? ή υπαρχει προβλημα που δεν τα βλεπω?

 

για πειτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν σε βοηθα η απαντηση μου, εγω που ειχα αγορασει παλιοτερα το GnK μου το εμφανιζει στο steam ενσωματωμενο στο civ5 και οχι σαν 2 παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε δεξι κλικ -> downloadable content στο Civ 5 και λογικα θα τα δεις εκει:

apf0.png

 

Οσο για τις διπλες καταχωρησεις , το εχω και εγω το προβλημα, απ'οτι καταλαβα η μια ειναι για MAC και η αλλη για PC αφου στην μια καταχωρηση λεει 'Sid Meier's Civilization IV is not available on your current platform'.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε grouspen. Συνηθως τα humble bundle τα αναφερουμε οταν πρωτο-κυκλοφορουν, αυτο εχει ηδη καμια βδομαδα, το'χουμε συζητησει αρκετα μπορω να πω :-)

σορρυ παίδες είμαι εκτός τόπου και χρόνου λόγω εξεταστικής και δεν παρακολουθώ το τοπικ τελευταία (πρώτη βδομάδα χρωστάω 9 μαθήματα για πτυχίο και τα 7 τα έδινα από Δευτέρα μέχρι σήμερα ) .

Απλά δεν λειτουργώ :wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε δεξι κλικ -> downloadable content στο Civ 5 και λογικα θα τα δεις εκει:

 

 

Οσο για τις διπλες καταχωρησεις , το εχω και εγω το προβλημα, απ'οτι καταλαβα η μια ειναι για MAC και η αλλη για PC αφου στην μια καταχωρηση λεει 'Sid Meier's Civilization IV is not available on your current platform'.

 

εχεις δικιο! ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...