Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

2) Το Gods & Kings μαζί με όλα τα dlc εκτός του BNW, περιλαμβάνονταν στο Gold Edition Upgrade το οποίο είχε μπει -75% και το οποίο εξαφανίστηκε μυστηριωδώς από το Steam.

 

 

 

 
μαλλον την αφαιρεσαν επειδη βγηκε σημερα η complete στο usa- νομιζω οτι ευρωπη θα βγει στις 7
 
 
-------------------
επισης ενα expansion του sims δωρεαν
 
αν και δεν βλεπω τουλαχιστον να το προωθουν ευρωπη 
η προσφορα φαινεται να ισχυει κανονικα
-μου εβγαλλε success ,αν και ακομη δεν εχει μπει στο origin -- μπορει να παρει μεχρι 72 ωρες λεει για να εμφανιστει
 
λογου φορτου η διαδικασια μπορει να χρειαστει μερικες προσπαθειες
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

'Ντάξει 11 ευρώ για όλα αυτά και εσένα σου φαίνονται πολλά και τα θέλεις στα 3.75 ευρώ. Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός; Μην ξεχνάς οι τιμές είναι σε δολάρια όχι σε ευρώ.

 

11ευρω όλα αυτά πάντως δεν νομίζω να έχουν ξαναβγει σε κανένα sale.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά νομίζω έχουμε αρχίσει χάνουμε και τη λογική μας με τις πολλές προσφορές. Με 11Ε παίρνουμε ΟΛΑ τα civ από το III και γκρινιάζουμε ότι θα έπρεπε να είναι με κάτω από 4? Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι είναι και ξεφτίλα γιατί ζητάνε λεφτά. Τζάμπα έπρεπε να τα δίνουν... :P

 

Για civ μιλάμε όχι για το pro. Από τις καλύτερες σειρές παιχνιδιών και με replayability όλων των τίτλων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ παίζεις civ 3 ή 4 όταν έχεις και το 5? Η τιμή είναι σχετικά υψηλή - είναι πολύ καλή αν κάποιος δεν έχει το civ 5. Οι περισσότεροι που ήθελαν/θέλουν το παιχνίδι το έχουν ήδη με τον α/β τρόπο.

 

Καλά νομίζω έχουμε αρχίσει χάνουμε και τη λογική μας με τις πολλές προσφορές. Με 11Ε παίρνουμε ΟΛΑ τα civ από το III και γκρινιάζουμε ότι θα έπρεπε να είναι με κάτω από 4? Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι είναι και ξεφτίλα γιατί ζητάνε λεφτά. Τζάμπα έπρεπε να τα δίνουν... :P

Για civ μιλάμε όχι για το pro. Από τις καλύτερες σειρές παιχνιδιών και με replayability όλων των τίτλων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα δεν φαίνεται τρομερή προσφορά. Τα 3,4 δύσκολα θα ασχοληθεί κάποιος αντί του 5 (όχι φυσικά ότι δεν ήταν κορυφαία παιχνίδια)

 

Προσωπικά είχα πάρει το Civ 5 Gold με 7$ και το BNW με άλλα τόσα (δεν θυμάμαι αν ήταν προσφορά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επισης ενα expansion του sims δωρεαν
 
αν και δεν βλεπω τουλαχιστον να το προωθουν ευρωπη 
η προσφορα φαινεται να ισχυει κανονικα
-μου εβγαλλε success ,αν και ακομη δεν εχει μπει στο origin -- μπορει να παρει μεχρι 72 ωρες λεει για να εμφανιστει
 
λογου φορτου η διαδικασια μπορει να χρειαστει μερικες προσπαθειες

 

 

Τι πρέπει να κάνουμε για να το πάρουμε?

Μπαίνει αυτοματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως που είχα ήδη το Civ5 μια χαρά δίνω το 1$ για να πάρω τα προηγούμενα που θα τρέξουν στο παλιό laptop μου (κυρίως το 4)... Τώρα για το BNW θα περιμένω ακόμα ...

Πάντως για καποιον που αγοράζει μόνο από Steam και απευθείας από online stores χωρίς άλλες διευθύνσεις νομίζω ότι η τιμή είναι ίδια με τις χριστουγεννιάτικες έκπτωσεις.

Επεξ/σία από nikos1071
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ (για το $1) αλλά εδώ συζητάμε για όλο το πακέτο των $15.

 

Εγώ πάντως που είχα ήδη το Civ5 μαι χαρά δίνω το 1$ για να πάρω τα προηγούμενα που θα τρέξουν στο παλιό laptop μου (κυρίως το 4)... Τώρα για το BNW θα περιμένω ακόμα ...

Πάντως για καποιον που αγοράζει μόνο από Steam και απευθείας από online stores χωρίς άλλες διευθύνσεις νομίζω ότι η τιμή είναι ίδια με τιςχριστουγεννιάτικες έκπτωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι κανείς δεν σχολίασε κάτι για την απουσία των bonus που πάντα έδιναν τη δεύτερη εβδομάδα!

 

Σαν bundle, για κάποιον που δεν έχει το Civ V αξίζει σίγουρα να σκάσει τα 15$ αλλά για κάποιον που έχει το base game και το Gods & Kings (όπως εγώ) συμφέρει μόνο το tier 1 του 1$..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...