Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να την πάτησα στο Amazon..

Ειχε περισέψει κουπόνι και είπα να πάρω το expansion του Burnout που έχω στην steam έκδοση.

http://www.amazon.com/gp/product/B00CX6G1IE

Στην περιγραφή αναφέρει:
Requires Origin Client to activate. The DLC will work for either the Steam or Origin version of the main game.

 

Τον κωδικό που μου έδωσε, πήγ στην αρχή να τον περάσω στο Steam και δεν τον δέχτηκε.

Μετά τον έβαλα στο Origin, όλα οk, έγραψε ότι έγινε activate αλλά δεν εμφανίζεται στα παιχνίδια μου (το base game το έχω μόνο στο steam).
Πως μπορώ να το ενεργοποιήσω στο Steam?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

α βαλε στο origin το cd key απο τη σελιδα του του steam- στα δεξια- 

για να ενεργοποιησεις kai το βασικο παιχνιδι

 

β πρεπει να το κατεβασεις και στο origin και να το τρεξεις για να φτιαξει saves

 

 

 το παιχνιδι εχει account στο steam τουλαχιστον-

αν το Origin δεν απαιτησει να φτιαξεις  λογαριασμο για το  παιχνιδι

ως στοιχεια  νοουνται τα στοιχεια συνδεσης του origin

 

οποτε αν μπεις  με τα ιδια στοιχεια(του origin) και  στην  εκδοση του steam θα εχει τα ιδια save κανονικα

 

------

νεο και αξιολογο bundle

 

http://blinkbundle.com/

Επεξ/σία από rofl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το $1 Tier είναι τέλειο.

Το BTA τίποτα ιδιαίτερο. 

Τώρα $15 για το Brave New World δεν θα το σχολιασω καν..

 

Πάντως, για όποιον ενδιαφέρεται, δίνει ξεχωριστά κλειδιά για όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μη το σχολιάσεις? Το BNW είναι ένα τρομερό expansion που πραγματικά πάει το Civ V σε άλλο επίπεδο. 15$ για Civ V + G&K + BNW + όλα τα άλλα, όχι απλά είναι ευκαιρία, κλοπή είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αν υπολογισεις οτι βρισκονταν το  BNW  ευκολα με ~$5 ηδη πριν τα χριστουγεννα και και το humble bundle ζηταει σημερα 10

δεν ξερω απο απο ποιανου την πλευρα ειναι κλοπη

 

αλλα προφανως πονταρει στο mainstream κοινο που εχει αποκτησει και στο οτι αυτη η τιμη θα βοηθησει στο να διατηρηθει ψηλα το average

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μη το σχολιάσεις? Το BNW είναι ένα τρομερό expansion που πραγματικά πάει το Civ V σε άλλο επίπεδο. 15$ για Civ V + G&K + BNW + όλα τα άλλα, όχι απλά είναι ευκαιρία, κλοπή είναι.

Να σου πω πολυ ευχαρίστως :)

 

1) Το Civ V το έδιναν δωρεάν αν ψήφιζες game of the year στο Golden Joystick. Σχεδόν όλο το Steam το έχει..

2) Το Gods & Kings μαζί με όλα τα dlc εκτός του BNW, περιλαμβάνονταν στο Gold Edition Upgrade το οποίο είχε μπει -75% και το οποίο εξαφανίστηκε μυστηριωδώς από το Steam.

3) Το BNW στα $15 είναι -50% της αρχικής τιμής του, -66% αν αφαιρέσουμε και το ποσό του BTA.

Ουτε καν -75% άρα σίγουρα δεν είναι ευκαιρία, πόσο μάλλον ευκαιρία σε bundle.

 

Αν ήταν σωστοί, θα έιχαν βάλει το Brave New World στο BTA με $5, και θα ήταν μια χαρά bundle.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει οι αποψεις διιστανται αναλογως του ποσο ξερει/απολαμβανει καποιος τα συγκεκριμενα παιχνιδια.

Φανταζομαι για καποιον 'γνωστη' και το μεγαλο πακετο συμφερει, τουλαχιστον επι του παροντος.

Για καποιον 'ασχετο' με το αθλημα, το μικρο μονοδολλαρο ειναι οτι πρεπει.

 

Να δεις που ο Tony ηξερε για το επερχομενο humble bundle, ολο τον Γεναρη εδινε τα 2 Ace Patrol στα 6 - 5 κουπονι=1$ :wacko:

Ειχα χαλασει ενα κουπονι ετσι και τα εχω, το Civ 5 (σκετο) το ειχαμε παρει δωρεαν πριν κανα διμηνο, μου φαινεται θα παρω το μονοδολλαρο για δωρο B)

 

edit: Κατοπιν ειδα την εμπεριστατωμενη αναλυση του nektarios_rs, μιλησα απο την πλευρα των 'ασχετων' :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...