Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Επίσης στο gog.com έχουν το Outlast σε προσφορά ημέρας (indie gem promo -60%) στα $8 περίπου. 

 

FPS horror action/adventure με στοιχεία από parkour/mirror's edge, που έπεσε σχεδόν μαζί με την κυκλοφορία του Amnesia: A machine for pigs και κέρδισε τις εντυπώσεις (για πολύ κόσμο) ως καλύτερο horror game συγκριτικά (πιθανότατα και γιατί το Machine for pigs ήταν αρκετά μακριά από το ύφος του original Amnesia).

 

http://www.gog.com/game/outlast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Namco trip was incredibly successful. In addition to being amazing people to hang out with we've locked in the following for 1/31. All prices are pre-coupon:

 

Dark Souls PTD Edition: $7.49

Enslaved+Inversion: $7.49

Naruto 3 Full Burst: $19.99

 

Cheers,

Tony

 

παρολο που το inversion ειναι region locked και μονο το enslaved  στα $ 2.5 μου φαινεται μια χαρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dark Souls PTD Edition: $7.49

Enslaved+Inversion: $7.49

Naruto 3 Full Burst: $19.99

 

παρολο που το inversion ειναι region locked και μονο το enslaved  στα $ 2.5 μου φαινεται μια χαρα

 

Τελικα καλα εκανα και κρατησα κουπονια μεχρι τελευταια στιγμη...(τακτικη που παντα αποφερει....)

Το enslaved το ειχα στο ματι.....για 1.8 ευρο δεν το συζηταω...θα το χτυπησω σαν χταποδι...

(καλα και το dark souls στα 1.8 ευρο δεν παιζετε...μου ερχετε να το ξαναπαρω..αλλα δεν ξερω αν εχω αλλα κουπονια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικα καλα εκανα και κρατησα κουπονια μεχρι τελευταια στιγμη...(τακτικη που παντα αποφερει....)

Το enslaved το ειχα στο ματι.....για 1.8 ευρο δεν το συζηταω...θα το χτυπησω σαν χταποδι...

(καλα και το dark souls στα 1.8 ευρο δεν παιζετε...μου ερχετε να το ξαναπαρω..αλλα δεν ξερω αν εχω αλλα κουπονια)

 

Υπαρχει λινκ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν μπορω να το βρω τωρα. Εχει ενα κοκκινο εξωφυλλο απο οτι θυμαμαι και ειχε μπει σε προσφορα τους τελευταιους μηνες. Νομιζα οτι ηταν το odyssey to the west και ειχα χαρει. Μαλλον δεν λεγεται enslaved και πρεπει να το ειχα διαβασει ετσι. Αν το βρω στο τοπικ θα το βαλω

 

edit: Το Enclave ελεγα. Αν το 90% των γραμματων ειναι ιδιο ο εγκεφαλος μπερδευεται, τι να κανω. Αφου διευκρινισαμε οτι ειναι το enslaved χαρηκα μιας και το ηθελα απο εποχη ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Humble Weekly Sale: Codemasters!
Τα έχει σε δύο πακέτα τους "steam codes":

Under 6$:

  • Overlord, Overlord: Raising Hell, Rise of the Argonauts, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Operation Flashpoint: Red River

Over 6$:

  • Overlord II, DiRT Showdown, DiRT 3
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μανατζερ το 14 βγηκε σε προσφορα? [το ελληνικο ? ]
ευχαριστω εκ των προτερων για την απαντηση [ειδα πιο πανω ποστ 28 του μηνα παλι δε τ προλαβα γμτ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Steam είναι όλα; Υπάρχει περίπτωση να κατέβει από τα 6 δολλάρια;

Ναι, όλα Steam. Το όριο των $6 δεν αλλάζει. 

 

επειδη τα εχω ολα εκτος απο τα DiRT - οποιος το παρει ας γραψει αν ειναι ξεχωριστα τα παιχνιδια...

Τα παιχνίδια πάνω από $6 έχουν ένα (ενιαίο) χωριστό κλειδί από τα υπόλοιπα: Overlord II, DiRT Showdown, DiRT 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη τα εχω ολα εκτος απο τα DiRT - οποιος το παρει ας γραψει αν ειναι ξεχωριστα τα παιχνιδια...

 

Απάντησα ακριβώς στο από πάνω σου post.....

 

Δεν ήταν μάλλον εντελώς σαφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gamespot.com/articles/nintendo-giving-away-free-legend-of-zelda-four-swords-for-the-next-4-days/1100-6417437/
 

Nintendo is “celebrating all things Hyrulian” for a limited time by giving away The Legend of Zelda: Four Swords anniversary edition for free for the next four days on 3DS/2DS. Nintendo offers instructions on how to download the game right here:

The game is available starting now until Sunday, February 2, at 11:59 PM (PST).

εδιτ: ουπς ξεχαστηκα απ τη βιασυνη μ δε σκεφτηκα οτι ειναι pc games εδω,σορρυ :$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...