Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ kroko, Praetorian & rofl για τη βοήθεια με τα mods των Thief, θα τσεκάρω αυτά που μου είπατε το βραδάκι..

 

 
 

$2.5 δηλαδη

 

 

Και εδώ έρχεται το μεγάλο ερώτημα : Μου έχει μείνει ένα κουπόνι, το δίνω για να πάρω το Tomb Raider στα 4$, το δίνω να πάρω το Hitman στα 2.5$ ή παίρνω το πακέτο με τα Thief στα 2.5$??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

tomb raider στα 4$ και το hitman αλλη φορα. Μπαίνει συχνα σε προσφορά. Το thief δεν θα το επαιζες ουτως η άλλος.

 

 

Tomb Raider χαλαρά.

ενω συμφωνω, μια φωνη μεσα μου μου λεει....χαμπλ μπαντλ, χαμπλ μπαντλ......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομη και αν βγει το bundle- που μπορει και να μη βγει ,η να βγει σε 6 μηνες/1 χρονο   δεν ειναι καθολου απιθανο να ξεπερασει το avrg τα $6

 

 οποτε με $6.50 και για τα 2 δεν αξιζει κατα τη γνωμη μου ουτε η αναμονη- ουτε το ρισκο να μην εμφανιστει, για το ενδεχομενο να σωσουμε βαρια κανα ευρω

 

 

και με το hib να κανει  νερα τον τελευταιο καιρο και να πειραματιζεται τιμολογιακα,

δεν θα μου εκανε καμια εντυπωση να δω μια μερα pay more than $10 to unlock 2 more games

 

 

btw για μενα to absolution>> TR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να ακουστει ηληθια ερωτηση αλλα καθε ποτε εχει προσφορες το στεαμ, αμαζον ????

πχ μεσα στο Δεκέμβρη ειχε 2 περιοδους με προσφορες -  οι επομενες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχει ωραίες προσφορές στα XCOM το GetGames (το Declassified είναι και σε σαφώς καλύτερη τιμή από ό,τι στην προσφορά του Steam, μαζί με διάφορα DLC).

 

edit: στο Steam, όμως, είναι καλύτερες οι τιμές των DLC για το Declassified.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω συμφωνω, μια φωνη μεσα μου μου λεει....χαμπλ μπαντλ, χαμπλ μπαντλ......

 

Εγώ γιατί από την άλλη δεν νομίζω να δούμε παιχνίδια της square enix σε Humble. Κουβέντες για κάτι τέτοιο γίνονται εδώ και 5-6 μήνες αλλά τίποτα. Ως τώρα πετάει μεμονωμένα παιχνίδια (deus ex) που πλέον παντού έχουν εξεφτελιστικές τιμές ακόμη και χωρίς έκπτωση. Μακάρι να βγω λανθασμένος.

 

Αν κάτι πρέπει σιγά σιγά να μπαίνει σε bundle μάλλον είναι το Dont Starve, άντε και περιμένω πως και πως να το παίξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα αυτό το πακέτο εντελώς τυχαία!

15 παιχνίδια 3$

http://www.lazyguysstudio.com/bundle/ 

 

Το 90% των παιχνιδιών είναι στο Steam Greenlight και ουσιαστικά με αυτό τον τρόπο προωθούν τα παιχνίδια για να περάσουν στο steam.

 

Πήρε κανένας αυτό το bundle;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Happy Hour (1+1 δώρο) για το January Bundle της Indie Gala που εκτός των άλλων έχει και το Deadly Premonition Director's Cut (Steam).

Θα το χτυπησει κανεις να το μοιραστουμε?

Ή να περιμενουμε τελος Γεναρη αν καποιος το εχει ηδη παρει απο πριν, ωστε να δωσει εξτρα πακετα?

 

Λιγο μπερδεμα το happy hour του indiegala, αν ξερει καποιος με σιγουρια ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος γενικοτερα για το μικροτερο κοστος, ας μας πει να ξερουμε και για τα επομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B009SPZ11Q/

 

BioShock Infinite - $9.99

 

 

$5 μετα το κουπονι 

 

 

δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση, οποτε δεν ξερω που οφειλεται και ποσο θα διαρκεσει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...