Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλήθεια σας αρέσουν αυτά; Εμένα μου φαίνονται πιο πίσω από αυτά που παίζαμε στα ηλεκτρονικά..

αλλά περί ορέξεως...κολοκυθόπιτα :-D

 

Απλά μου κάνει εντύπωση πως υπάρχουν κάποιοι που τους αρέσουνε αυτά τα παιχνίδια.

Μόνο και μόνο γιατι μου θυμίζουνε το Rambo 3 που έπαιζα στον Amstrad128 το 1990.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι σου κανει εντυπωση ειναι πολυ καλα παιχνιδια, επειδη δεν εχουν γραφικα crysis 3? Ξερεις οτι υπαρχουν και αλλα genres εκτος απο τα ποδοσφαιρακια και τα fps?? Μιλας λες και δεν εχεις ξαναδει τετοια παιχνιδια ενω το steam ειναι γεματο απο τετοια indies και προφανως για να ειναι γεματο πουλανε και αρεσουν σε πολυ κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι σου κανει εντυπωση ειναι πολυ καλα παιχνιδια, επειδη δεν εχουν γραφικα crysis 3? Ξερεις οτι υπαρχουν και αλλα genres εκτος απο τα ποδοσφαιρακια και τα fps?? Μιλας λες και δεν εχεις ξαναδει τετοια παιχνιδια ενω το steam ειναι γεματο απο τετοια indies και προφανως για να ειναι γεματο πουλανε και αρεσουν σε πολυ κοσμο.

 

Νταξ, τα roguelikes είναι περιέργο φρούτο γενικά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξέρουμε αν υπάρχει κανένα HD Mod για τα Thief ??

Μια καλή πηγή για HD mods και Patches για τα Thief είναι η κοινότητα του Through the looking glass.

Έχει καιρό που επισκέφτηκα το forum τους -και τότε ήταν για το System Shock 2, αλλά βλέπω έχουν αρκετά πρόσφατα threads στο section των Thief:

http://www.ttlg.com/forums/forumdisplay.php?f=83

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενα απλο googlarisma βρηκα παρα πολλα...

θελει διαβασμα ομως και δεν προλαβαινω (sorry) να δω τι παίζει..

 

και μια και μιλαμε για mod, ενα καλο παιχνιδακι, με πολλα Mods και σε καλη τιμη ειναι το Mount & Blade warband στα 3 ευρο

θελω να του βαλω το A Clash Of Kings Mod γιατι μου ελειψε το game of thrones...

 

Υπάρχει και σε Link.png Site: bundle στα 3,7€ μαζί με το expansion και 2,3 άλλα παιχνίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει μείνει ένα κουπόνι...να το ξοδέψω να πάρω τα Thief για τη συλλογή ή περιμένουμε τίποτα καλό μέχρι τέλος του μήνα;;;

αναμενεται  το black flag   στα $25 μετα το κουπονι-υπαρχει πιθανοτητα να ειναι και χαμηλοτερη τιμη παντως οχι ψηλοτερη

 

 

πιθανον παντως μεχρι τελος του μηνα να υπαρξουν και αλλες προσθηκες

 

 

 

για looking glass modding  (thief ss2 κα )κοιταμε και κανα steam guide- τι τα βγαζει  τα νεα features ο gabeN?

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=113158282#362

 

 

το ss2 που επαιξα προσφατα( μετα το Infinite ) βλεποτανε μια χαρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε καμία προσφορά για το Don't starve? Τα 14 ευρώ που το έχει το steam atm είναι too much IMO

 

αμα σε ενδιαφερει ανταλλαγη

http://www.steamtrades.com/forum/l3dB5/h-dont-starve-dont-starve-2-pack-w-2-4-tf-keys

 

 

 

υπαρχουν κι  αλλα trades αν ψαξεις το site - παντως αυτο μου φανηκε αρκετα καλη τιμη γιαυτο το ποσταρω-δεν εχω καμια σχεση

 

 

2 keys=3.60 € http://steamcommunity.com/market/listings/440/Mann%20Co.%20Supply%20Crate%20Key

(4 keys ζηταει για το 2pack)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ 2 κλειδιά το είχα πάρει. αν ξέρει τι και πως και στο tf2outpost  θα βρει κόσμο και βγαίνει πιο φτηνά ακόμα και από ένα site που του έστειλα. απλά δεν έχω πολύ χρόνο να εξηγήσω τι και πώς, γι αυτό και πρότεινα ένα κλειδάδικο μέσω pm.

 

sorry για το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μου κάνει εντύπωση πως υπάρχουν κάποιοι που τους αρέσουνε αυτά τα παιχνίδια.

Μόνο και μόνο γιατι μου θυμίζουνε το Rambo 3 που έπαιζα στον Amstrad128 το 1990.

 

Χεχε και εγώ είμαι αυτό που λέμε λίγο graphics whore αρά στο The Binding of Isaac έχω ρίξει πιο πολλές ώρες από όλα τα ΑΑΑ παιχνίδια του 2013 μαζί :P.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και σε Link.png Site: bundle στα 3,7€ μαζί με το expansion και 2,3 άλλα παιχνίδια!

νομιζω οτι το Mount & Blade: Warband συγκεκριμενα, δεν ειναι σε αυτο το  bundle....κριμα γιατι ειναι και το καλυτερο της σειρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...