Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα αυτό το πακέτο εντελώς τυχαία!
15 παιχνίδια 3$
http://www.lazyguysstudio.com/bundle/ 

Το 90% των παιχνιδιών είναι στο Steam Greenlight και ουσιαστικά με αυτό τον τρόπο προωθούν τα παιχνίδια για να περάσουν στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

To Raven: Legacy of a Master Thief στα €6,24 στο Steam. Απλά το επισημαίνω αν αρέσουν σε κάποιον τα adventure, είναι αξιοπρεπέστατη προσπάθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to bureau xcom εγινε price match  απο to amazon

 

http://www.amazon.com/gp/product/B00DYBBE1Q/

$7.50 μετα το κουπονι

μετα απο αυτα που διαβασα, ακομα και τα 5 ευρο τα τσιγκουνευομαι γι΄αυτο το παιχνιδι..

 

Ασχετο ..να ρωτησω και εδω...μου ηρθε "κατι σαν" invitation απο την valve για "In home streaming Beta"

(πρεπει να ειναι streaming gaming απο ενα pc σε αλλο) 

Ηρθε και σε κανεναν αλλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Raven: Legacy of a Master Thief στα €6,24 στο Steam. Απλά το επισημαίνω αν αρέσουν σε κάποιον τα adventure, είναι αξιοπρεπέστατη προσπάθεια.

 

Ναι, τα αξίζει τα λεφτά του, έχει κάποια θεματάκια βέβαια αλλά κατα τ άλλα είναι ένα αξιοπρεπές detective adventure.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα παιχνίδια roguelike (τυχαία παραγόμενα επίπεδα) επικεντρώνεται το νέο Humble Weekly Bundle.

 

The Binding of Isaac, Teleglitch, Sword of the Stars κ.α.

 

Απο τα καλυτερα hb που εχουν βγει, οσοι ειστε φαν του ειδους, 6$ ειναι αστειο ποσο για τις παιχνιδαρες αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και τα καινουργια απο amazon.com

τιμη σε δολλαρια χωρις κουπονια...παιρνουν και κουπονια (μιλαω για τα γνωστα -5$ απο τις αγορες των Δεκεμβριο..για οποιον εχει ακόμα) 

 

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Collector's Edition 17.99
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn 14.99
 
 
edit:...εννοειτε οτι η καλυτερη προσφορα ειναι το Tomb Raider στα ~ 3 ευρο (με κουπονι) για καποιον που δεν το εχει......το μονο που με φοβιζει ειναι μην σκασει κανα humble bundle SqEnix
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει μείνει ένα κουπόνι...να το ξοδέψω να πάρω τα Thief για τη συλλογή ή περιμένουμε τίποτα καλό μέχρι τέλος του μήνα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει μείνει ένα κουπόνι...να το ξοδέψω να πάρω τα Thief για τη συλλογή ή περιμένουμε τίποτα καλό μέχρι τέλος του μήνα;;;

εγω το πηρα το thief ...ειναι κορυφαιο πακετακι και χαλαλι του τα 1.8 ευρο (και το κουπονακι)

 

τωρα αν βγει και τιποτε άλλο ? αγνωστο...παντως δεν εχει ακουστει κατι, και ο χρονος ειναι λίγος...τι να πω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το πηρα το thief ...ειναι κορυφαιο πακετακι και χαλαλι του τα 1.8 ευρο (και το κουπονακι)

 

τωρα αν βγει και τιποτε άλλο ? αγνωστο...παντως δεν εχει ακουστει κατι, και ο χρονος ειναι λίγος...τι να πω

 

Ξέρουμε αν υπάρχει κανένα HD Mod για τα Thief ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα καλυτερα hb που εχουν βγει, οσοι ειστε φαν του ειδους, 6$ ειναι αστειο ποσο για τις παιχνιδαρες αυτες.

Ειμαι φαν και το τσίμπησα αμεσως εννοείται. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια σας αρέσουν αυτά; Εμένα μου φαίνονται πιο πίσω από αυτά που παίζαμε στα ηλεκτρονικά..

αλλά περί ορέξεως...κολοκυθόπιτα :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν υπάρχει κανένα HD Mod για τα Thief ??

με ενα απλο googlarisma βρηκα παρα πολλα...

θελει διαβασμα ομως και δεν προλαβαινω (sorry) να δω τι παίζει..

 

και μια και μιλαμε για mod, ενα καλο παιχνιδακι, με πολλα Mods και σε καλη τιμη ειναι το Mount & Blade warband στα 3 ευρο

θελω να του βαλω το A Clash Of Kings Mod γιατι μου ελειψε το game of thrones...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...