Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό είναι; Το περίμενα στο Steam, αλλά δεν. Το έχω και κάθεται στη wishlist μήνες.

 

Έχω πολλά αυτό τον καιρό, οπότε δε νομίζω να προχωρήσω σε αγορά, απλά είναι από ένα studio που έχει ένα σωρό καλές ιδέες και όλο πάσχει στην εκτέλεση.

 

Aυτό και το Space Rangers HD αρνούνται πεισματικά να τα δώσουν σε μια προσφορά. Το LA Noire παίζει να το έχουν βγάλει 7000 φορές προσφορά, πλέον ψάχνουμε με το τουφέκι κάποιον που δεν το έχει.

 

edit: διάβασα προ ολίγου ότι το είχαν -40% στο steam στις γιορτές. Πέραν του ότι δεν το είδα καν, παρότι στη wishlist δε μου έστειλε μήνυμα. Οκ, άλλη φορά, τουλάχιστον φαίνεται πως έχει μπει σε διαδικασία έκπτωσης, γιατί εκτός των άλλων το πληρώνουμε και 28% ακριβότερα σε ευρώ από ό,τι σε δολάρια.

 

Αξίζει για 8 δολλάρια, μην το ψάχνεις. Πάρτο και δεν θα το μετανιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πήρα και εγώ το  The Dark Eye: Chains of Satinav.

Άμεση απάντηση στο μήνυμα που έστειλα με link στο GOG ώστε να κάνεις redeem τον κωδικό.

Ευχαριστούμε πολύ GameShopper

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα παιχνίδια roguelike (τυχαία παραγόμενα επίπεδα) επικεντρώνεται το νέο Humble Weekly Bundle.

 

The Binding of Isaac, Teleglitch, Sword of the Stars κ.α.

 

Μα καλά μας δουλεύουν?? Αυτά θα έπρεπε να μπουν σε PWYW φάση σε μελλοντικό HIB μιας και έχουν παίξει είτε σε άλλα bundles είτε σε εκπτώσεις της τάξεως του 80-90%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν εχω κανει ποτε αγορα απο amazon(ασχολουμε με ebay).Εχω ανοιξει λογαριασμο για να παρω τα παιχνιδακια πληρωνω με prepaid και μου ερχεται ο κωδικοςστο email;; Ευχαριστω εκ των προτερων


α και τι ειναι αυτο με τα κουπονια που λετε για το amazon;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο humble store έχουν το Shadowgrounds Survivor προς $0.99 (από $9.99 που έχει στο Steam). Top down shooter απο τη FrozenByte μέτριας δυσκολίας και αρκετά παρόμοιο με το original Shadowgrounds. 

https://www.humblebundle.com/store/p/shadowgrounds_survivor_storefront

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο humble store έχουν το Shadowgrounds Survivor προς $0.99 (από $9.99 που έχει στο Steam). Top down shooter απο τη FrozenByte μέτριας δυσκολίας και αρκετά παρόμοιο με το original Shadowgrounds. 

https://www.humblebundle.com/store/p/shadowgrounds_survivor_storefront

 

Όποιος το πάρει, ας δει εδώ σε περίπτωση που αντιμετωπίσει crash to desktop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...