Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλ. αγοραζοντας το πληρες bundle, παιζουμε κανονικα το dayZ με αυτον τον τροπο?

 

(το steam βγαζει ειδοποιηση για compatibility settings, κανουμε ignore αφοβα?)

Ναι άφοβα, και το DayzCommander θα σου κατεβάσει τις τελευταίες εκδόσεις και patches που χρειάζεσαι, σε αντίθεση με το Mod του Steam που μπορεί να μη τρέξει καν.

 

Επίσης υπάρχει και το Link.png Site: Dayzero , πολλοί θεωρούν πως είναι καλύτερο από το Dayz, ωστόσο εγώ δεν το έχω δοκιμάσει και δεν έχω άποψη.

 

 

Σούπερ προσφορά 

  • τουλάχιστον έχει free delivery
  • έχεις βάλει το taskbar σου ανάποδα :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • τουλάχιστον έχει free delivery
  • έχεις βάλει το taskbar σου ανάποδα :P

 

 

 

Μα για το free delivery το έβαλα και εγώ!!  :P  

Τα πάντα σε αυτήν την χώρα είναι ανάποδα το taskbar μου θα γλίτωνε;   :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς εμπειρία απο funstockdigital.co.uk? 

 

legit ειναι - παρακλαδι του γνωστου  αγγλικου funstock

 

 

το digital κομματι ειναι καινουργιο 

 

 

προσωπικα  παντως δεν εχω αγορασει- γιατι αν και αναφερεται το paypal σαν τροπος πληρωμης-

δεν προσφερεται τουλαχιστον απο ελλαδα και uk που δοκιμασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα δεν κατάλαβα καταρχήν ποιο είναι καλύτερο DayZ το mod ή το standalone?

Δεν υποτίθεται ότι το mod το εγκατέλειψαν για χάρη του sa?

Έχουν διαφορές ή είναι ακριβώς τα ίδια απλά με άλλο τρόπο εκτέλεσης?

το mod δεν έχει εγκαταλειφθεί,βασικά τα mods του τα στηρίζει το community και ο κάθε που έχει βγάλει το mod του,βγάζει updates συχνά,πχ βλέπε epoch αναμένετε το 1.0.4.

 

Δεν έχει καλό και κακό dayz.Υπάρχει το άδειο dayz και το γεμάτο dayz.

Στο SA δεν κάνεις τίποτα άλλο από το να βρεις 1-2 όπλα(όπως ξεκίνησε το mod),στο mod ή στο epoch έχεις να χτίσεις την βάση σου,να βρεις οχήματα/ελικόπτερα να τα κρατήσεις ή να τα πουλήσεις για να πάρεις χρήματα,έχεις τα side missions όπου σίγουρα θα βρεις άλλη ομάδα να προσπαθεί να ολοκληρώσει την αποστολή,οπότε πέφτει και ξύλο.

Ο καθένας διαλέγει και παίρνει..κατά εμέ,χίλιες φορές καλύτερα να ξεκινήσει κάποιος με το mod παρά με το SA.Θα μάθει πιο πολλά σίγουρα,και θα το χαρεί και πιο πολύ.

έτσι κιαλλιώς τα ίδια bugs έχουν και χειρότερα το SA,και ότι τρέχει λίγο καλύτερα,και λογικό,αφού δεν φορτώνει τίποτα άλλο από ελάχιστο loot και λίγα zombieζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μια καλή περίπτωση να αξιοποιήσουμε το κουπονακι του amazon.

 

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-41019Crysis-31-Download/dp/B007W3ZZS0/ref=br_lf_m_1000728511_1_19_img?ie=UTF8&s=videogames&pf_rd_p=1712830782&pf_rd_s=center-8&pf_rd_t=1401&pf_rd_i=1000728511&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1WYA0QD55GC1CXMV3BKH

 

Γνωρίζει κανείς αν είναι region locked?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανά στα 14 δολάρια..

 

Ωραίος, το πήρα!!!

 

Ξέρουμε τίποτα για το κάθε πότε ανανεώνεται η λίστα στο Amazon για τα Editors Choice?

Είχα δει χτες κάτι expansions για το Sims 3 που ήθελα να κάνω δώρο αλλά τώρα έχει φύγει η έκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μια καλή περίπτωση να αξιοποιήσουμε το κουπονακι του amazon.

 

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-41019Crysis-31-Download/dp/B007W3ZZS0/ref=br_lf_m_1000728511_1_19_img?ie=UTF8&s=videogames&pf_rd_p=1712830782&pf_rd_s=center-8&pf_rd_t=1401&pf_rd_i=1000728511&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1WYA0QD55GC1CXMV3BKH

 

Γνωρίζει κανείς αν είναι region locked?

 

Προσωπικά δεν γνωρίζω παιχνίδι της EA για Origin που να είναι Region Locked. Τουλάχιστον τα πιο γνωστά από αυτά όπως Crysis 3, Dead Space 3, Mass Effect 3, Dragon Age 2, Sim City, τα νέα Need For Speed δεν είναι.

 

Ακόμα και το Battlefield 4 δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μια καλή περίπτωση να αξιοποιήσουμε το κουπονακι του amazon.

 

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-41019Crysis-31-Download/dp/B007W3ZZS0/ref=br_lf_m_1000728511_1_19_img?ie=UTF8&s=videogames&pf_rd_p=1712830782&pf_rd_s=center-8&pf_rd_t=1401&pf_rd_i=1000728511&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1WYA0QD55GC1CXMV3BKH

 

Γνωρίζει κανείς αν είναι region locked?

το αγορασα (4 ιανουαρίου λεει το πήρα) αλλα ξεχασα να το ενεργοποιησω (καλα που μου το θύμησες)...το απογευμα θα σου πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...