Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...

εγκυκλοπαιδικα εκπροσωπος του amazon ανεφερε οτι αναμενει να τελειωσουν τα κλειδια-οπως εχει ξαναγινει με δυνατες προσφορες του amz

 

οποτε αν καποιος το θελει ας μην το αναβαλλει

Τωρα που κοιταξα το Freyja's Bundle απο περιεργεια, εχει ηδη εξαντληθει.

Δεν ξερω ποση ωρα φαινεται ετσι. Καπου διαβασα οτι δεν μπορει να δεσμευτει χρονικα για το ποτε θα ειναι παλι διαθεσιμο, οσοι εχουν εμπειρια απο περισυ μπορει να ξερουν κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που κοιταξα το Freyja's Bundle απο περιεργεια, εχει ηδη εξαντληθει.

Δεν ξερω ποση ωρα φαινεται ετσι. Καπου διαβασα οτι δεν μπορει να δεσμευτει χρονικα για το ποτε θα ειναι παλι διαθεσιμο, οσοι εχουν εμπειρια απο περισυ μπορει να ξερουν κατι παραπανω.

για το συγκεκριμενο δεν ειχε οριστει ημ ληξης αλλα θα πηγαινε μεχρι εξαντλησεως αποθεματων,

οποτε μπορει και να μην επιστρεψει

αν και επειδη πουλησε πολυ,λογικα θα μιλησει με τον publisher

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παίδες. το καταλαβα λίγο λαθος πριν. οτι το δίνανε δωρεαν για πάντα για όσους το κατεβάσουν μέχρι την κυριακή. κάτι σαν την προσφορά του LFD2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το Bioshock Infinite στο Amazon βγαινει γυρω στα 6 ευρω μαζι με το κουπονι. αξιζει λετε να το παρω? εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το παιχνιδι αλλα δεν εχω παιξει κανενα απο τα προηγουμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια με ενδιαφερει και εμενα το  Bioshock Infinite απλα θα ηθελα να μου πειτε αμα γινεται να αποκτησω και εγω αυτο κουπονι που λεει ο φιλος  angel2525  . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...