Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/strategy/sid-meiers-ace-patrol-pacific-skies/

http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/strategy/ace-patrol/

 

0.99 το ενα, και -25% off με τον κωδικο GMG25-0YUM5-VKMVU

 

και 10 cents credit για το καθενα

 

αρα 1.5 ευρω και 20 λεπτα credit

 

ναι steam ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μέτρια πράγματα στα Editors Picks του Amazon.com. Πήρα το X-COM Collection στα $9.99 ενώ θα περιμένω και την έκπτωση στο Contrast.

Κρίμα που δεν μπορώ να χαρίσω τα κουπόνια, τσάμπα θα πάνε μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μέτρια πράγματα στα Editors Picks του Amazon.com. Πήρα το X-COM Collection στα $9.99 ενώ θα περιμένω και την έκπτωση στο Contrast.

Κρίμα που δεν μπορώ να χαρίσω τα κουπόνια, τσάμπα θα πάνε μάλλον.

Φανταζομαι θα υπαρχουν μελη εδω που θα ηθελαν κατι με κουπονια, νομιζω με μια καλη συννενοηση μεσω pm, μπορει να γινει ευκολα η διαδικασια, χρονοβορο μεν αλλα γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φανταζομαι θα υπαρχουν μελη εδω που θα ηθελαν κατι με κουπονια, νομιζω με μια καλη συννενοηση μεσω pm, μπορει να γινει ευκολα η διαδικασια, χρονοβορο μεν αλλα γινεται.

 

Δυστυχώς φίλε δεν γίνεται. Ουσιαστικά το Amazon σου δίνει credit στο λογαριασμό σου και σε κάθε αγορά παιχνιδιού από τη λίστα του, σου αφαιρούν και $5 από την τιμή του, δεν υπάρχει κανονικό κουπόνι ή κάποιος εκπτωτικός κωδικός τον οποίο μπορείς να μεταβιβάσεις. 

Επεξ/σία από Elven_King
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μη γίνεται;

Λογικά με την αγορά παίρνεις κλειδί για steam, οπότε απλά δίνεις το κλειδί στον ενδιαφερόμενο και happy end.

Αφού φυσικά έχεις πάρει το αντίτιμο για το παιχνίδι που θέλει ο ενδιαφερόμενος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια το σκέφτηκα, δλδ να αγοράζω εγώ το παιχνίδι που θέλει κάποιος και απλά να του στέλνω το κλειδί. Μετά μπορεί να μου βάζει ο φίλος/φίλη τα λεφτά στο paypal. 

 

Δεν ξέρω όμως τι παίζει με τις ισοτιμίες του δολαρίου, δλδ μπορεί η ισοτιμία του Αμαζον να είναι καλύτερη από αυτή του paypal και να μην συμφέρει έναν από τους δύο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αν θελεις και εχεις χρονο να εξυπηρετησεις καποιον, ή πχ καποιον φιλο σου εδω, τις λεπτομερειες τις βρισκετε. Την διαφορά στην πληρωνει σε $ τα οποια δεν πανε χαμενα, ολο και καποιο παιχνιδι/bundle θα ειναι σε $ στο μελλον, το paypal κραταει ξεχωρο balance για € και $).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουμε κανενα νεο για την λιστα στο αμαζον ή θα πανε ακλαφτα τα κουπονια ???

 

Και εγω εχω απογοητευτει πολυ μεχρι τωρα.

Με λιγο ψαξιμο στο reddit βρηκα μια απαντηση του amazon marketing manager. Πριν 7 λεπτα το ποσταρε

 

We're pulling together new deals as we speak, we'll have an EA bundle with Mass Effect 2 and 2,480 Bioware Points for $29.99 pre-coupon (so $25 post coupon). 2,480 Bioware points by themselves are usually $30ish so you're getting an effective 20% off BW points + ME2 for free.

We'll also have Brothers: A Tale of Two Sons for $7.99 and Mirror's Edge + DLC for $7.99 precoupon. Still waiting to hear back from other publishers/devs.
Cheers, Tony

 

2.20ευρω δηλαδη μαζι με το κουπονι το brothers a tale of two sons. Δεν θα με χαλασει καθολου αυτο. Ελπιζω να βαλουν το dishonored goty (αν και περσυνο παιχνιδι)

 

edit: Εκανα λαθος την αφαιρεση 7.99-5. Εφτιαξα την τιμη. Ωραια, καλα παμε

Επεξ/σία από gavros10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσκασε το Link.png Site: Humble Bundle X :

 

Pay what you want για:

  • To the Moon
  • Joe Danger 2:The Movie
  • Papo & Yo
  • Runner2

Με κάτι παραπάνω τα:

  • Reus
  • Surgeon Simulator 2013

Δεν ξέρω αν μας είχαν καλομάθει πριν ανοίξουν το Humble Store αλλα επιβεβαιώνεται αυτό που λέγαμε, δηλαδή μετά το άνοιγμα του Store τέλος τα HB που ξέραμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερο αυτο που εκανε με το starbound. Αν και ειχε 700+copies οταν το ειδα δεν το αγορασα γιατι δεν τρελαινομαι και δεν πρεπει να ειχα τοσα στην καρτα. Γεματη ηταν η τραπεζα σημερα

Τουλαχιστον μπηκε το "to the moon". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το papo ειναι κορυφη ,αρκετοι συγκρινουν το brothers με αυτο ,και οντως εχουν αρκετες ομοιοτητες

προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο(ισως επειδη επαιξα πρωτα αυτο οποτε το brothers δεν  μου φανηκε τοσο καινοτομο οσο αυτο)

οσο για το 70 στο metacritic   > o reviewer toy ign περνουσε εκεινες τις δυσκολες μερες του μηνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...