Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά επειδή το έχασα λίγο με τα κουπόνια του amazon. Εγώ είχα πάρει το Tomb Raider όταν βγήκε για ένα καρβέλι ψωμί. Είμαι eligible για κουπόνι?

 

 Άκυρο! μετά από λίγη αναζήτηση για κάποιο λόγο είχε πάει στα spam το ενημερωτικό mail. wtf?

 

 

Για την ιδια λιστα μιλαω και γω..Εσενα δηλαδή στο order summary πριν το complete purchase σου βγαζει  -5$??Εμενα δν μου βγαζει την εκπτωση παντως

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικά έβγαλε και το Xcom pack που ήθελα για τα παλιά. Ξανά στα 60$. Οπότε μόνο Bioshock μένει, αλλά ακόμα δε μου βγάζει την έκτπωση. :-(

 

Όντως θα αλλάξουν τα παιχνίδια? Ή μήπως είναι μόνο τα συγκεκριμένα θα έχει μέχρι τέλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή είναι τιμή..

Εμ και η άλλη δεν μου πε πιο νωρίς ότι το θέλει το παιχνίδι αυτό.

 

Torchlight II - 4,53€ από το αγγλικό GamersGate αν το θες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανατε κατι επιπλεον γιατι εγω ενω εχω 3 mail οταν παω να παρω απο την λιστα κατι δεν μου εμφανιζει την εκπτωση!!!

post-272576-0-82091600-1388842902_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έβαλα το xcom enemy withnin και στο checkout αφαιρεί 5$. τελική 9,99$

έχω 4 mail για εκπτωτικά κουπόνια αλλά μάλλον δεν μπορείς να τα προσθέσεις (τι να κάνουμε μην είμαστε και πλεονέκτες :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Torchlight II - 4,53€ από το αγγλικό GamersGate αν το θες ακόμα.

είσαι θεός!

ευχαριστώ!!!

3.67 από το αμερικάνικο..εντάξει..τί να λέμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει,την έκανα την βλακεία μου..Δεν είδα ότι προσπαθούσα να αγοράσω με την άδεια prepaid μου..με αποτέλεσμα:

 

Your account has been temporarily blocked. This block will be removed automatically after 24 hours. Please contact the GamersGate support for more information.

πρέπει να προσπάθησα 6-7 φορές..

πάει η προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν το crysis 3 ειναι για steam ή για origin? Μιλαω γιαυτο που ειναι στο editors choice του amazon


Ενώ ολη μερα δν μου εβγαζε ουτε εμενα το -5$ ξαφνικα το βγαζει κανονικα.Οποτε κανετε λιγη υπομονη λογικα θα διορθωθεί και σε εσας

 

 

Crysis 3 /dead space 3 στα 5$ μετα το κουπονι.Ξερεις κανεις αν αυτή η λιστα θα ανανεώνεται μεχρι τις 31/1 ή θα μεινει ως εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...