Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι όμως ότι τα παιχνίδια θα έχουν τώρα την αρχική τους τιμή (χωρίς έκπτωση) άρα το -$5 δεν το λες και τρελή προσφορά. Εγώ πήρα 10, τόσα είχα αγοράσει, μαζί με το Black Friday βέβαια. 

τα παιχνιδια στην λιστα που θα βγει, θα εχουν σχετικη εκπτωση και μαλιστα καποια απο αυτα θα εχουν και μεγαλη εκπτωση (και κάποια, extra-extra προσωρινη έκπτωση, που με το κουπονι περσι εφτασε στο 0$  ..σε συνδιασμο και με price match προσφορες απο το steam)...

 

απλα ολο αυτο θα ανανεωνετε ανα διαστηματα και θα θελει παρακολουθηση για ολο τον Ιανουαριο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα παιχνιδια στην λιστα που θα βγει, θα εχουν σχετικη εκπτωση και μαλιστα καποια απο αυτα θα εχουν και μεγαλη εκπτωση (και κάποια, extra-extra προσωρινη έκπτωση, που με το κουπονι περσι εφτασε στο 0$  ..σε συνδιασμο και με price match προσφορες απο το steam)...

 

απλα ολο αυτο θα ανανεωνετε ανα διαστηματα και θα θελει παρακολουθηση για ολο τον Ιανουαριο...

 

Οκ, δεν φτάνει που ήμουν σε όλο το Black Friday και στο Christmas Sales από πάνω, τώρα πρέπει να είμαι και όλο τον Γενάρη. Τέλεια, θα μου δώσει το μωρό πακέτο η γυναίκα μου και θα με στείλει στα τσακίδια. 

Τουλάχιστον το steam έχει και ένα app για android, τα amazon & nuuvem τίποτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εγω δεν εχω καταλαβει, περνουμε απο τωρα οποιο θελουμε και μας βγαζει στο καλαθι την εκπτωση πχ και αυτο http://www.amazon.com/dp/B00B29S1JK?pf_rd_p=1711037442&pf_rd_s=merchandised-search-8&pf_rd_t=101&pf_rd_i=7266959011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0BEAYSCFH40XYC08HE3X

ή ειναι συγκεκριμενα παιχνιδια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εγω δεν εχω καταλαβει, περνουμε απο τωρα οποιο θελουμε και μας βγαζει στο καλαθι την εκπτωση πχ και αυτο http://www.amazon.com/dp/B00B29S1JK?pf_rd_p=1711037442&pf_rd_s=merchandised-search-8&pf_rd_t=101&pf_rd_i=7266959011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0BEAYSCFH40XYC08HE3X

ή ειναι συγκεκριμενα παιχνιδια???

αυριο καποια στιγμη (λογικα το πρωι) θα βγει μια λιστα με παιχνιδια (η οποια θα ανανεωνεται και σε παιχνιδια και σε τιμες) απο την οποια θα μπορεις να αγορασεις κατι και να αφαιρουνται 5$...αυτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εβαλα λεφτα σημερα στην καρτα αλλα πρεπει να εχω ακομα λιγα μεσα. Ελπιζω μονο να μην χασω τιποτα καλο μεχρι την δευτερα που θα την γεμισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ήρθαν και σε εμένα τα κουπόνια!

Αν κάποιο παιχνίδι έχει πχ 3,99$ το παίρνουμε free?

 

Mπορώ να συνδυάσω 2 των 3$ και να πληρώσω extra 1$?


EDIT:

Αν μείνουν οι τιμές όπως είναι τώρα, με βλέπω να παίρνω:

Far Cry 3 με 2,49$
Dead Island Riptide me 2,49$
Dishonored με 2,49$

Command and Conquer The Ultimate Collection -0,01$

Από τις τιμές έχει αφαιρεθεί η αξία του κουπονιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθαν και εμενα 3 κουπονια απο τις 3 αγορες. Την τριτη βγαινει το humble bundle X και το προμοταρουν τρελα απο τωρα. Οποτε περιμενετε μεχρι την τριτη μπας και βαλει κανα παιχνιδι απο αυτα που θα εχει το αμαζον

 

Πως είσαι σίγουρος ότι θα είναι το Χ? Ελπίζω όντως να δούμε κάτι καλό.

 

Όντως παιδιά, γνωρίζει κανείς αν ένα παιχνίδι έχει κάτω από 5$, αν το παίρνουμε δωρεάν με το κουπόνι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες,

Μου ήρθαν 4 mail από το amazon για τις αγορές που έκανα, απλά δεν έχω καταλάβει κάτι : θα έρθει κάποιος κωδικός με εξτρα mail ή απλά όταν θα πάω να αγοράσω κάποιο game από την editors list θα αφαιρεί αυτόματα 5$ ?

θενξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μας που δεν έχουμε αγοράσει τίποτα από amazon, τι ισχύει?

Αν δηλαδή αύριο, αγοράσω ένα παιχνίδι, θα πάρω 5$ κουπόνι, που θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω για άλλα παιχνίδια?

Ή παίρνουν μόνο όσοι αγόρασαν παιχνίδια μέχρι τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...