Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνιδι το κατεβαζω αυτην την στιγμη μεσο ενος μανατζερ που σου δινουν να κατεβασεις(,μεσα απο το email που σου στελνουν).Το παιχνιδι αναφερει σαν μεγεθος(13,3 GB) οπωτε αποκλειετε  να ειναι dlc.Απλα μου κανει εντυπωση το γεγονος γιατι  αναφερουν οτι για να παιξεις το συγκεριμενο παιχνιδι!!!θελει πρωτα ενεργοποιηση μεσο του steam!!! αλλα  κλειδακι αλλο( εκτος απο αυτο που ανεφερα!!!)δεν βλεπω.

Οπωτε απλα το κατεβαζω και το κανω ινσταλ?(το γελιο θα ειναι οταν θα μου ζητησει κλειδι για το steam)εκει να δουμε τι θα κανω. :P

 

Το κλειδί που σου έδωσαν είναι για το Social Club της Rockstar που ουσιαστικά ενεργοποιεί το παιχνίδι.

 

Π.χ και η έκδοση για Steam του Max Payne 3 σου δίνει ένα τέτοιο κλειδί για να ενεργοποιηθεί το παιχνίδι στο Rockstar Social Club διχώς αυτόν τον κωδικό το παιχνίδι δεν παίζεται ακόμα και αν το έχεις πάρει από το Steam. Μην αγχώνεσαι.

 

Όταν τρέξεις τον installer ή την πρώτη φορά που θα τρέξεις το παιχνίδι θα σου ζητήσει λογαριασμό στο Social Club, παίζει να έχεις ήδη αν έχεις παίξει κάποιο από τα Grand Theft Auto IV, Max Payne και μερικά άλλα παιχνίδια της Rockstar. Η έκδοση δεν είναι για Steam από ότι φαίνεται οπότε το Steam δεν θα ανακατευτεί καθόλου στην όλη διαδικασία.

 

Τελειώνει το install, τρέχεις το παιχνίδι, ανοίγει το Rock Social Club βάζεις το κλειδί και (θεωρητικά) είσαι οκ.

 

ΥΣ: Το Gametap είναι νομιμότατο.

 

ΥΣ2: Η αλήθεια είναι ότι το Steam πλέον μόνο Bethesda, Square Enix και 2Κ (όχι σε όλα τα παιχνίδια) το χρησιμοποιούν όπως πρέπει οι υπόλοιποι μεγάλοι Publisher έχουν κάποιας μορφής έξτρα DRM (η Ubisoft το Uplay, η Rockstar το Social Club, ενώ η ΕΑ την έκανε εντελώς και έφτιαξε το Origin) όπου το Steam απλά χρησιμοποιείται ως launcher.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες αγορασα και γω το Max Payne και η διαδικασια ειναι οπως γραφει πιο πανω ο φιλος.Κατεβαζεις εναν Μανατζερ που θα σου κατεβασει τα αρχεια και μετα κανει το Install.Μια χαρα τρεχει το παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω το torchlight 2 να πάρω δώστο στην φίλη μου..Αλλά το πιο κάτω που το βρίσκω είναι 6€..Είναι εντάξει τιμή;

4,75 το ειχε βαλει το Steam Πριν κατι μερες αρα περιμενε πρωτα μεχρι αυριο μηπως το ξαναβαλει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οσους πηραν το coh 2

διαβαζω πολυ καλα πραγματα για αυτο το dlc-66% off τωρα

 

http://store.steampowered.com/app/260290/

 

 

το οποιο εκτος του οτι βγηκε πριν 20 μερες, τις προηγουμενες  φορες δεν ειχε παρει εκπτωση, πολυ πιθανο να ναι glitch

 

(απ οτι φαινεται οι τιμες των dlc σε αυτο το sale βγαινουν με τροχο της τυχης μονο  tης bethesda  τα βαζανε  συνεχεια σωστα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4,75 το ειχε βαλει το Steam Πριν κατι μερες αρα περιμενε πρωτα μεχρι αυριο μηπως το ξαναβαλει :)

αυτή είναι τιμή..

Εμ και η άλλη δεν μου πε πιο νωρίς ότι το θέλει το παιχνίδι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τελευταίες προσφορές νομίζω έχουν μπει ήδη πάντως.

 

Ρε, οκ, καλομάθαμε, παίρνεις το torchlight II τώρα, τι 4 τι 6. 20 έπρεπε να δίνεις. Πάρτο και μόκο :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθαν τα 3 κουπονια απο amazon, για αγορα απο 4 εως τελος Γεναρη.

Οι λιστες που προτεινει ειναι οι

http://www.amazon.com/b/ref=amb_link_395480442_1?ie=UTF8&node=7266959011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1XY9CD6Y7DHWD071HA98&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1710995062&pf_rd_i=1000728511

http://www.amazon.com/Game-Downloads/b/ref=amb_link_395480442_3?ie=UTF8&node=979455011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1XY9CD6Y7DHWD071HA98&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1710995062&pf_rd_i=1000728511

Εχει και το Brothers - A Tale of Two Sons στα 6$, οτι πρεπει με 1$ διαφορά!

 

Παιζουν ανα αγορα ή και ολα μαζι?

Πχ αν παρω καποιο που κανει 15$, αφαιρει τα 5 και μενουν 2 κουπονια?

Νομιζω ετσι παει αλλα οποιος θελει επιβεβαιωνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθαν και εμενα 3 κουπονια απο τις 3 αγορες. Την τριτη βγαινει το humble bundle X και το προμοταρουν τρελα απο τωρα. Οποτε περιμενετε μεχρι την τριτη μπας και βαλει κανα παιχνιδι απο αυτα που θα εχει το αμαζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθαν και εμενα 3 κουπονια απο τις 3 αγορες. Την τριτη βγαινει το humble bundle X και το προμοταρουν τρελα απο τωρα. Οποτε περιμενετε μεχρι την τριτη μπας και βαλει κανα παιχνιδι απο αυτα που θα εχει το αμαζον

αλλα να εχετε το νου σας και για κανα Price match+ec list στο amazon (τωρα θελει γρηγοραδα το πραγμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι όμως ότι τα παιχνίδια θα έχουν τώρα την αρχική τους τιμή (χωρίς έκπτωση) άρα το -$5 δεν το λες και τρελή προσφορά. Εγώ πήρα 10, τόσα είχα αγοράσει, μαζί με το Black Friday βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...