Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η λιστα δεν εχει βγει ακομα επισημα και να ξέρετε οτι θα ανανεωνεται συνεχεια (κυκλοφορει ήδη μια πρωτη ανεπισημη εκδοση....)

 

δεν εχει ερθει κατι ακομα (και μπορει να μην ερθει)...λογικα στην σελιδα που εδωσα θα σου γραφει 10 dollars στο "your balance"...SOFTWARE/VIDEO GAMES

 

edit:τα κουπονια δεν ειναι "κουπονια"..απλα μετα τις 3/1 οταν βαζεις στο καλαθι ενα απο τα editors game αφαιρειτε αυτοματα το 5$

 

0$ μου έχει στο software/video games. Ελπίζω να μην παιχτεί τίποτα περίεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PES 2014 steam activation δουλεύει το online δοκιμασμένο

εδώ http://www.nuuvem.com.br/produto/1617-pro-evolution-soccer-2014

 

στα 10.35 γιούρος.

 

απ ότι βλέπω έχει καλές τιμές πχ Max Payne 3 - 2.77

http://www.nuuvem.com.br/produto/642-max-payne-3

 

LA Noire 2.77 http://www.nuuvem.com.br/produto/807-l-a-noire

 

το προ που τσίμπησα δουλεύει κομπλε μέσω steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0$ μου έχει στο software/video games. Ελπίζω να μην παιχτεί τίποτα περίεργο...

μπηκες πρωτα στον λογαριασμο σου στο amazon?

 

PES 2014 steam activation δουλεύει το online δοκιμασμένο

εδώ http://www.nuuvem.com.br/produto/1617-pro-evolution-soccer-2014

 

στα 10.35 γιούρος.

 

απ ότι βλέπω έχει καλές τιμές πχ Max Payne 3 - 2.77

http://www.nuuvem.com.br/produto/642-max-payne-3

 

LA Noire 2.77 http://www.nuuvem.com.br/produto/807-l-a-noire

 

το προ που τσίμπησα δουλεύει κομπλε μέσω steam.

προσοχη να γραφει καπου αριστερα steam ...

  • Este conteúdo utiliza Steamworks e requer o aplicativo STEAM para ativação, download e instalação."

αλλιως καλυτερα να μην το αγοραζετε (max payne και la noire δεν γραφουν steam)

 

 

EDIT: ΤΟ BIOSHOCK INF SEASSON PASS ΣΤΑ 5 ευρο ειναι ΠΟΛΥ καλη τιμη (για να ειναι αληθινη..οποιος προλαβει)

ακομα τρεχει αυτη η τιμη αρα μπορει και να μην ειναι και error...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκες πρωτα στον λογαριασμο σου στο amazon?

 

προσοχη να γραφει καπου αριστερα steam ...

  • Este conteúdo utiliza Steamworks e requer o aplicativo STEAM para ativação, download e instalação."

αλλιως καλυτερα να μην το αγοραζετε (max payne και la noire δεν γραφουν steam)

 

 

EDIT: ΤΟ BIOSHOCK INF SEASSON PASS ΣΤΑ 5 ευρο ειναι ΠΟΛΥ καλη τιμη (για να ειναι αληθινη..οποιος προλαβει)

ακομα τρεχει αυτη η τιμη αρα μπορει και να μην ειναι και error...

Το τσίμπησα, είχε ξανασυμβεί άλλη μια μέρα τώρα στα sales πάνω στις αλλαγές τιμών του steam για κανένα μισάωρο και δεν το είχα προλάβει

 

ΥΓ. Που παίζει φτηνό το base game τώρα γιατί δεν το έχω? χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 σχολια

1. καλη τιμη για το Contrast στα 3 ευρο απο GMG (CODE: GMG20-ZB5D1-93X49)

2. πολυ καλα λογια ακουω για το Desktop Dungeons που ειναι σε προσφορα στα 7 ευρο...ακομα το θεωρω λίγο ακριβο αλλα τοσο καλα λογια για παιχνιδι ειχα καιρο να ακουσω


Το τσίμπησα, είχε ξανασυμβεί άλλη μια μέρα τώρα στα sales πάνω στις αλλαγές τιμών του steam για κανένα μισάωρο και δεν το είχα προλάβει

 

ΥΓ. Που παίζει φτηνό το base game τώρα γιατί δεν το έχω? χαχαχα

nuveem επαιξε πολυ...στα 6.κατι ευρο....

κανε υπομονη και μπορει να ξαναπαιξει εκει (ή amazon.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

nuveem επαιξε πολυ...στα 6.κατι ευρο....

κανε υπομονη και μπορει να ξαναπαιξει εκει (ή amazon.com)

Εντωμεταξύ το θέλω το infinite από όταν βγήκε αλλά περίμενα καμιά GOTY edition αν και συνάντησα το base game πολλές φορές στα ~6 ευρώ για να μην την πατήσω μετά με τα dlc που δεν θα βγαίνουν σε μεγάλη έκπτωση ποτέ (βλ. Skyrim).

Τώρα βρέθηκα με το season pass σε καλή τιμή αλλά μου λείπει το base game!  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα το Mark of the ninja στα 2,2 ευρώ από το Amazon. Μου άρεσε όπως το κοίταζα. Για το Bioshock τι λέτε αξίζει. Δεν έχω παίξει κανένα από τα παλιά για αυτό ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

EDIT: ΤΟ BIOSHOCK INF SEASSON PASS ΣΤΑ 5 ευρο ειναι ΠΟΛΥ καλη τιμη (για να ειναι αληθινη..οποιος προλαβει)

ακομα τρεχει αυτη η τιμη αρα μπορει και να μην ειναι και error...

 

 

 

οτι ειναι λαθος ειναι λαθος, απλα ειναι πανω στην αλλαγη του χρονου εκει οποτε ειναι λογικο να  μην διορθωθει αμεσα

 

επαιξα το burial -3ωρο θα ελεγα-πολυ καλο και προσεγμενο-ισως πιο πολυ και απ το το base game--δεν σχολιαζω ιστορια ειναι ακομη στον αερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με αφήνει να αγοράσω το season pass μου ζητάει το κανονικό παιχνίδι, κάνω κάτι λάθος; στο infinite αναφέρομαι.

Your transaction failed because you are trying to buy 'Bioshock Infinite - Season Pass' which requires ownership of 'BioShock Infinite'. Please correct the error and try again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με αφήνει να αγοράσω το season pass μου ζητάει το κανονικό παιχνίδι, κάνω κάτι λάθος; στο infinite αναφέρομαι.

Your transaction failed because you are trying to buy 'Bioshock Infinite - Season Pass' which requires ownership of 'BioShock Infinite'. Please correct the error and try again.

Το παίρνεις σαν gift με την επιλογή store in my inventory και όταν πάρεις και το base game κάνεις και το season pass add to my library.

 

Τελικά δεν άντεξα και πήρα και το base game από το steam. Χαλάλι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το season pass σε αυτη την τιμη αξιζει. Απο ρωσια βγαινει πιο φθηνα βεβαια :D

14.99$ η πιστωση που εχω στο amazon. Αντε να δω, σε τι παιχνιδια θα τα ξοδεψω

 

Αν βγει ενα παιχνιδι με τιμη <5$ θα μπορω να βαλω το κουπονι και να το παρω δωρεαν ή τα παιχνιδια που θα μπουν θα ειναι πιο ακριβα;

 

edit: Το deadpool αφαιρεθηκε απο το steam οπως και απο το psn, xbla κλπ. Φημες λενε οτι εληξε η αδεια της activision για το παιχνιδι. Σε αρκετα καταστηματα συνεχιζεται να πωλειται μιας και υπαρχει stock.

 

Καλη χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...