Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενδιαφέρομαι για το Fallout:New Vegas.Είδα το Amazon ότι το έχει σε καλή τιμή.

Αξίζει η διαφορά τιμής της απλής έκδοσης σε σχέση με την ultimate edition;

Τα dlc προσφέρουν καλό περιεχόμενο στο game;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσες ακόμα ημερήσιες προσφορές περιμένουμε; Περιμένω μήπως βγει το oblivion, αλλά φοβάμαι μήπως χάσω και το 50% αργοπορώντας :P

 

Μμμμ... το Oblivion νομίζω ήδη έπαιξε σε προσφορά 75% (νομίζω σε Flash και όχι ημερήσια) ενώ επίσης το γερμανικό GamesPlanet το είχε βάλει μόλις στα 2,5 ευρώ (Game of the Year έκδοση) πριν μερικές μέρες. Ωστόσο θα έχουμε encore από Steam και επιπρόσθετα το Amazon δεν έχει παίξει ουσιαστικά προσφορές σε Bethesda πέρα από τυπικά μικρής διάρκειας price match, τα παραπάνω ουσιαστικά σημαίνουν λίγη υπομονή και θα το ξαναδούμε υψηλότερα από 50% έκπτωση σχετικά σύντομα.

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Deluxe - 6,24€

 

Για την Deluxe δεν είναι κακή η τιμή, δεν είναι η χαμηλότερη ever (βασικά η Deluxe έχει παίξει 1-2 ευρώ φθηνότερα στο παρελθόν) αλλά είναι υποφερτή, ειδικά αν το θέλεις τώρα.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμ... το Oblivion νομίζω ήδη έπαιξε σε προσφορά 75% (νομίζω σε Flash και όχι ημερήσια) ενώ επίσης το γερμανικό GamesPlanet το είχε βάλει μόλις στα 2,5 ευρώ (Game of the Year έκδοση) πριν μερικές μέρες. Ωστόσο θα έχουμε encore από Steam και επιπρόσθετα το Amazon δεν έχει παίξει ουσιαστικά προσφορές σε Bethesda πέρα από τυπικά μικρής διάρκειας price match, τα παραπάνω ουσιαστικά σημαίνουν λίγη υπομονή και θα το ξαναδούμε υψηλότερα από 50% έκπτωση σχετικά σύντομα.

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Deluxe - 6,24€

 

Για την Deluxe δεν είναι κακή η τιμή, δεν είναι η χαμηλότερη ever (βασικά η Deluxe έχει παίξει 1-2 ευρώ φθηνότερα στο παρελθόν) αλλά είναι υποφερτή, ειδικά αν το θέλεις τώρα.

Για encore του greenmangaming ξέρουμε τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω και από amazon το COH 2 με 14,5$

http://www.amazon.com/Company-of-Heroes-2-Download/dp/B009AYQQS2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1388516111&sr=8-2&keywords=company+of+heroes

 

Λίγο πιο φθηνά από ότι στο steam με το -66%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια σε ποια παιχνιδια μπορει να στακαρει το 5δολαρο κουπονι σtο αμαζον?υπαρχει λινκ με λιστα?

Επεξ/σία από skatopaido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δειτε τι κουπονια μαζεψατε στο amazon.com

εδω και "check your balance"

 

Πρέπει να έχουμε πάρει ήδη τους κωδικούς από τα κουπόνια? Γιατί εγώ 2 αγορές έχω κάνει και δεν μου έχει έρθει τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε ποια παιχνιδια μπορει να στακαρει το 5δολαρο κουπονι σtο αμαζον?υπαρχει λινκ με λιστα?

 

η λιστα δεν εχει βγει ακομα επισημα και να ξέρετε οτι θα ανανεωνεται συνεχεια (κυκλοφορει ήδη μια πρωτη ανεπισημη εκδοση....)

 

Πρέπει να έχουμε πάρει ήδη τους κωδικούς από τα κουπόνια? Γιατί εγώ 2 αγορές έχω κάνει και δεν μου έχει έρθει τίποτα...

δεν εχει ερθει κατι ακομα (και μπορει να μην ερθει)...λογικα στην σελιδα που εδωσα θα σου γραφει 10 dollars στο "your balance"...SOFTWARE/VIDEO GAMES

 

edit:τα κουπονια δεν ειναι "κουπονια"..απλα μετα τις 3/1 οταν βαζεις στο καλαθι ενα απο τα editors game αφαιρειτε αυτοματα το 5$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...