Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από humble bundle δύσκολα χαρίζεις πια, τα παιχνίδια περνάνε απευθείας στο steam account σου. Καλώς έγινε αυτό κατά τη γνώμη μου γιατί αν ρίξετε μια ματιά στις αγγελίες (και στο insomnia) θα δείτε πολλούς να πουλάνε παιχνίδια του Link.png Site: Humble Origin Bundle (Dead Space, Crysis κλπ) σε full price ενώ τα είχαν αγοράσει όλα μαζί $1.

 

Πάντως από τότε που έγινε το Humble Store, τα humble bundles έχουν ξεπέσει πολύ - και είναι κάπως λογικά αφού τώρα έχουν την δυνατότητα να τα πουλάνε ξεχωριστά. 

 

Υπάρχουν κάπου πληροφορίες για επερχόμενα bundles πέρα από την Indie Bundles Wiki; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορείς να τα χαρίσεις πάρα πολύ εύκολα, πατάς το εικονίδιο με το δωράκι δίπλα στο steam claim και το στέλνεις σε όποιον θέλεις. Χτύπησαν το παραεμπόριο που πουλούσε κλειδιά αβέρτα, αλλά εμένα και τον όποιον άλλο ήθελε να δώσει ένα παιχνίδι σ ένα φίλο του, κλαιν, δε μας δυσκολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να χαρίσεις ένα παιχνίδι ή μόνο όλο το πακέτο μαζί; Αν παίζει το πρώτο τότε δεν το ήξερα και με χαροποιεί που μου λες ότι ισχύει :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να τα χαρισεις οπως θελεις εσυ, αλλο πραγμα πως εχουν κατανειμει τα κλειδια και αλλο η διαδιακασια gift, δηλ. αν το bundle δινει τα κλειδια ξεχωριστα εχει καλως, αν τα δινει ομαδοποιημενα (συνηθως τα δινει σε 2 ομαδες, μια για τα 1$ και μια για ττα εξτρα παιχνιδια της 2ης σκαλας τιμης), αναγκαστικα τα δινεις δωρο σαν ομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δύο φορες αγορασα πρόσφατα humble bundle και τις δυο τα εδινε ολα ξεχωριστα. Η μια ηταν με τα wb games και η άλλη με τα orc must die

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα θα μπει το alan wake 90% στο steam....

Να παρω κατευθείαν  και το american nightmare απο εδω στα 2 ευρω???

http://store.indiegala.com/index.php/alan-wake-s-american-nightmare.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχουν κάπου πληροφορίες για επερχόμενα bundles πέρα από την Indie Bundles Wiki; 

Υπάρχει κάποιο link να μπορούμε να κοιτάξουμε αν έχει μπει κάποιος τίτλος σε bundle ή αν θα μπει στο μέλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο link να μπορούμε να κοιτάξουμε αν έχει μπει κάποιος τίτλος σε bundle ή αν θα μπει στο μέλλον;

 

Link.png Site: Εδώ βλέπεις όλα τα τρέχοντα bundles ενώ αν κάνεις κλικ στο όνομα του κάθε παιχνιδιού βλέπεις και το 'παρελθόν' του, δλδ σε ποια bundles είχε μπει, σε τι τιμή κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δύο φορες αγορασα πρόσφατα humble bundle και τις δυο τα εδινε ολα ξεχωριστα. Η μια ηταν με τα wb games και η άλλη με τα orc must die

Απλα ετυχε σε αυτα τα 2, εχω παρει ~10 φετος και συνηθως ειναι ομαδοποιημενα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μου εχει μεινει ενα στιμ κλειδακι!! για το batman arkham city .Οπιος το θελει να μου στειλει π.μ για να του το δωσω(να μου στειλει το user name,οπως και το email του παρεπιπτοντως)ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μου εχει μεινει ενα στιμ κλειδακι!! για το batman arkham city .Οπιος το θελει να μου στειλει π.μ για να του το δωσω(να μου στειλει το user name,οπως και το email του παρεπιπτοντως)ευχαριστω.

εχεις pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ψηθει για το brothers a tale of two sons. Το Humble bundle ομως καραδοκει... Καθε φορα που λεω να αγορασω καποιο indie εχω ακριβως αυτον τον ενδοιασμο. Εσεις τι κανετε;

μην το σκέφτεσαι καν. πάρτο τώρα. μιλάμε για ένα από τα καλύτερα πιαιχίδια της χρονιάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...