Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν ενδιαφερεται καποιος, το fallout new vegas ultimate (και το 3 goty) ειναι φθηνοτερο στο μαγαζι της ubisoft

 

http://shop.ubi.com/store?SiteID=ubiemea&Locale=en_IE&Action=ContentTheme&pbPage=Landing-XmasSales2013-IE&ThemeID=8605700

 

με το promo 10thanks κανει 4.5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια στο uplay εχει το fallout 3 goty στα 2,25 € (με promo code 10thanks). Νομιζω ειναι για steam. Ξερουμε αν το uplay εχει τιποτα region locked εκδοσεις ή να το παρω αφοβα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ενδιαφερεται καποιος, το fallout new vegas ultimate (και το 3 goty) ειναι φθηνοτερο στο μαγαζι της ubisoft

 

http://shop.ubi.com/store?SiteID=ubiemea&Locale=en_IE&Action=ContentTheme&pbPage=Landing-XmasSales2013-IE&ThemeID=8605700

 

με το promo 10thanks κανει 4.5

 

Έχω μια ερώτηση μάλλον χαζή. Αγόρασα το f3, ενεργοποίησα τον κωδικό στο steam και ξεκίνησε να κατεβαίνει. Εγώ, όμως, δεν θέλω να εγκατασταθεί τώρα γιατί θα βάλω έναν ssd σε λίγες μέρες και θα ξαναπεράσω τα windows. Έκανα, λοιπόν, έξοδο από το steam και η εγκατάσταση διακόπηκε προς το παρόν. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα; (πρόκειται για "retail" έκδοση αν παίζει κάποιο ρόλο.)

 

ΥΓ: Υπάρχει περίπτωση να βγει ξανά σε προσφορά το oblivion μιας και το έχασα την 4η μέρα των εκπτώσεων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από amazon έχει το Rome II στα 30$ που βγαίνει πιο φθηνά από το 50% του steam.

http://www.amazon.com/dp/B00CMSCV32?tag=cheapassgam08-20

 

Σκέφτομαι να πάρω το βασικό παιχνίδι από εκεί, και με τη διαφορά να πάρω το Greek States από Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια ερώτηση μάλλον χαζή. Αγόρασα το f3, ενεργοποίησα τον κωδικό στο steam και ξεκίνησε να κατεβαίνει. Εγώ, όμως, δεν θέλω να εγκατασταθεί τώρα γιατί θα βάλω έναν ssd σε λίγες μέρες και θα ξαναπεράσω τα windows. Έκανα, λοιπόν, έξοδο από το steam και η εγκατάσταση διακόπηκε προς το παρόν. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα; (πρόκειται για "retail" έκδοση αν παίζει κάποιο ρόλο.)

 

ΥΓ: Υπάρχει περίπτωση να βγει ξανά σε προσφορά το oblivion μιας και το έχασα την 4η μέρα των εκπτώσεων;

ενα απο τα καλα του steam ειναι  οτι αν εχεις κρατησει το  παλιο φακελο του steam και τον βαλεις στη θεση του νεου μετα το format δεν  ξανακατεβαζει τα παιχνιδια

 

 

τωρα στην απορια αν απλα εκλεισες το steam tote οταν το ανοιξεις παλι  θα συνεχιζει να κατεβαζει

 

χρειαζεται δεξι κλικ στο παιχνιδι > delete local content

και το κανεις install οποτε θελεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

0.75 κάνει η Dirty Αrena Edition που είναι multiplayer χάρτης, η κανονική (EE) είναι στα $2.49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ψηθει για το brothers a tale of two sons. Το Humble bundle ομως καραδοκει...  Καθε φορα που λεω να αγορασω καποιο indie εχω ακριβως αυτον τον ενδοιασμο. Εσεις τι κανετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ψηθει για το brothers a tale of two sons. Το Humble bundle ομως καραδοκει...  Καθε φορα που λεω να αγορασω καποιο indie εχω ακριβως αυτον τον ενδοιασμο. Εσεις τι κανετε;

Εγώ το πήρα μέσω Ρωσίας 1 κλειδάκι + 5 refined, αλλά δε μπορώ να πω περισσότερα εδώ. Γενικά όμως δε πολυπαίζω indies οπότε δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά χτύπησα το Brothers απ το amazon προς $5 και αν βγει σε bundle θα το ξαναγοράσω για να το χαρίσω σε κάποιον που δε το χει παίξει. Το παιχνίδι μέτρησε πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...