Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα αγοραζεις παιχνιδια για να εχεις να παιξεις μεχρι να βγει το επομενο Steam Sales :P Και αν δεν προλαβεις να τα βγαλεις τοτε ναι αρχιζουν και μαζευονται :D

 

Την εβδομάδα που μας πέρασε από Steam πήρα:

 

Rise of the Triad

Sleeping Dogs

Left 4 Dead 2

 

Και με άλλο τρόπο τα:

 

Guild Wars 2

Mirror's Edge

 

5 games σε μια βδομάδα!  Από αυτά μόνο 2 ξεκίνησα ήδη να παίζω,και τα άλλα έχουν μπει στη σειρά αναμονής...

Χώρια του ότι ακόμα δεν έχω τελειώσει το Far Cry 3 και το Tomb Raider. 

Πρέπει να βρω περισσότερο χρόνο μου φαίνεται... :) (και να πάρω νέο σκληρό δίσκο... δε χωράν τα άτιμα!)

 

Αυτό που σκεφτόμουν ήταν η σύγκριση του τώρα που είμαι PC gamer,με την εποχή που άφησα το console gaming. (2008) Την ωραία εκείνη εποχή είχα xbox360 και στην Ελλάδα δεν υπήρχε ακόμα Live,και ο μόνος τρόπος για να αγοράσεις παιχνίδια ήταν από τα μαγαζιά,που τα πουλούσαν 75 ευρώ αρχική τιμή,και έκαναν 2 χρόνια και αν να ρήξουν τις τιμές τους,και όταν τις έριχναν άντε να τις έριχναν στα 30 ευρώ. Για τα 5 παιχνίδια που απέκτησα αυθεντικά την παραπάνω εβδομάδα,έδωσα συνολικά 45 ευρώ. Καμία σχέση όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αυτό είναι καλύτερη φάση, μια και περιλαμβάνει και το Immortal Throne με 60 σεντ παραπάνω.

 

Συμφωνω...εγω αυτο πηρα παντως, και μαλλον οι περισοτεροι επισης καθως η Gold εκδοση εμφανιζετε στα top sales, οχι η απλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το Swapper, μπαίνω fb και βλέπω πως δίνουν κλειδιά (όποιος προλάβει). :P

 

Αν έμεινε κανένα unused, happy gaming! :)

 

RP9T5-VEBI4-YQ8EG

67ZVE-6TZWT-TRCTG

LFVRA-TZ87F-VW0X7

73X6I-Z0MM6-V9LX0

53Q7L-MHNZC-7RY92

RHJRJ-9634J-GHWW2

GBEFN-DWZFX-09A4T

30ADD-6HN8Q-5RW9M

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...