Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

post-224711-0-57621800-1388070895_thumb.png

 

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αυτό πως γίνεται??? 

 

http://www.amazon.com/Paradox-Grand-Strategy-Pack-Download/dp/B00GWTN8K2

 

42 μεμονωμένη αγορά παιχνιδιών 104 πακέτο όλα μαζί.... προφανώς πρόκειται για λάθος.....

 

Γνωρίζει κανείς αν θα υπάρξει στο μέλλον ανάλογη προσφορά της Paradox με όλους τους τίτλους σε πακέτο?? ή να προσπαθήσω να τα πάρω μεμονωμένα? 

 

ενδιαφέρομαι κυρίως για Europa Universalis IV, Victoria II, Crussader kings II, March of the Eagles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifamazon offer.png

 

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αυτό πως γίνεται??? 

 

http://www.amazon.com/Paradox-Grand-Strategy-Pack-Download/dp/B00GWTN8K2

 

42 μεμονωμένη αγορά παιχνιδιών 104 πακέτο όλα μαζί.... προφανώς πρόκειται για λάθος.....

 

Γνωρίζει κανείς αν θα υπάρξει στο μέλλον ανάλογη προσφορά της Paradox με όλους τους τίτλους σε πακέτο?? ή να προσπαθήσω να τα πάρω μεμονωμένα? 

 

ενδιαφέρομαι κυρίως για Europa Universalis IV, Victoria II, Crussader kings II, March of the Eagles...

 

10 $ εκανε αυτο πακετο απο περιπου 19 εως 24/Δεκ.

Δηλ. 7,26€

 

(το λαθος εμφανιζεται λογω του 'χαμου' των προσφορων για τα ποσοστα των εκπτωσεων).

 

Ασφαλως, θα χρειαστει να το περιμενεις ξανα, πιθανοτατα θα ξανασκασει μυτη κατα την Πρωτοχρονια.

 

Το ειχε αναφερει ο gameshopper, δες εδω http://gameshopper.gr/dailyoffer/item/2701-xeimoniatikes-ekptoseis-apo-to-amazon . Τα παιχνιδια πλην του Sengoku ειναι για Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ευρώ στο steam το NBA2k14 . Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά τα αξίζει είναι παιχνιδάρα..

 

 

μια απο τα ίδια δεν είναι και φέτος? και τα γραφικά δεν είναι τπτ εντυπωσιακό απο ότι διάβασα. η μεγάλη διαφορά εγινε στο ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απο τα ίδια δεν είναι και φέτος? και τα γραφικά δεν είναι τπτ εντυπωσιακό απο ότι διάβασα. η μεγάλη διαφορά εγινε στο ps4.

 

Μουφα ειναι σε σχεση με του PS4 ακομα και με mods..Αυτο βεβαια οφειλεται στο οτι το παιχνιδι βασιζεται σε αλλη μηχανη για το ps4..Επισης το ηλιθιο μηνυμα "the 2k sports server is not available at this time" εμφανιζεται ολη την ωρα οπως και στο 2k13...Προοδος 0..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφυγε το Bastion με 2,09

 

Επίσης παρακαλώ έναν mod να αλλάξει τον τίτλο του τόπικ σε "Προσφορές παιχνιδιών  (η φτήνια τρώει τον παρά)" :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω στο τσακ την πρόλαβα όταν είδα το μήνυμα σου! Εσύ την πρόλαβες;

Όχι, θέλαμε 2 copies με έναν φίλο μου, και γενικά υπήρχε θέμα.. :|

 

 

15 ευρώ στο steam το NBA2k14 . Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά τα αξίζει είναι παιχνιδάρα..

Ε ντάξει, αν ξέρεις όμως ότι πριν 30 λεπτά είχε 6ε, νιώθεις βιασμένος :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...