Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παγιδα το tomb raider μιας και με ~9ευρω αγοραζεις ολη την σειρα απο ρωσια. Ποιος θα τα παιξει ομως ειναι το ερωτημα. Μαλλον θα το τσιμπησω και εγω

 

Αν ενα παιχνιδι κανει κατω απο 5$, μπορεις να βαλεις το κουπονι και να το παρεις δωρεαν; "Χανουμε" ομως την διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το AC3:

Γενικότερα αξίζει το Season Pass (δηλαδή να δώσω επιπλεον όσα κανει μονο του το παιχνίδι) ή να πάρω κανένα revelations-brotherhood με τα ίδια χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παγιδα το tomb raider μιας και με ~9ευρω αγοραζεις ολη την σειρα απο ρωσια. Ποιος θα τα παιξει ομως ειναι το ερωτημα. Μαλλον θα το τσιμπησω και εγω

 

Αν ενα παιχνιδι κανει κατω απο 5$, μπορεις να βαλεις το κουπονι και να το παρεις δωρεαν; "Χανουμε" ομως την διαφορα

Όντως αλλά εμένα μου άρεσε πιο πολύ από όλα το καινούργιο. Έχω βρει το arkham origins στα 7 ευρώ ρώσσικο. Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει εδώ ή με μήνυμα τι παίζει με τα ρώσικα releases και πως μπορώ να τα περάσω στο steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παγιδα το tomb raider μιας και με ~9ευρω αγοραζεις ολη την σειρα απο ρωσια. Ποιος θα τα παιξει ομως ειναι το ερωτημα. Μαλλον θα το τσιμπησω και εγω

 

Αν ενα παιχνιδι κανει κατω απο 5$, μπορεις να βαλεις το κουπονι και να το παρεις δωρεαν; "Χανουμε" ομως την διαφορα

Εγω τα ειχα παρει 5 tf2 keys απο ρωσσο,οποτε ναι +1 συμφωνω οτι ειναι παγιδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τα γραφόμενα στο Amazon ναι, το τρικ είναι ότι δεν μπορείς να τα στακάρεις δηλαδή να τα χρησιμοποιήσεις όλα μαζί σε ένα παιχνίδι ;). Ουσιαστικά αυτό σημαίνει ότι όσο τα χρησιμοποιείς τόσο θα ξοδεύεσαι περισσότερο. Κλασσική καταναλωτική παγίδα. Ε δεν είναι και αυτοί εντελώς χαζοί δεν έγινε αυτό που έγινε το Amazon επειδή είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα :D.

 

Κίνητρο για να αγοράσεις περισσότερο είναι. Γιατί π.χ. έχεις μαζέψει 4-5 κουπόνια λέμε τώρα και έχεις κάψει το ένα και πήρες αυτό που ήθελες. Μετά αρχίζει και σε τρώει, ρε γαμώτο λες να πάνε χαμένα τόσα 5δόλαρα, τσουπ παίρνεις και κάτι άλλο και κάτι άλλο και ζήσανε αυτοί καλά και εμείς χειρότερα :D.

 

Μάλιστα. Λογικό μου φαίνεται :P

 

Γνωρίζει κανείς αν παίζουν προσφορές εκείνη την περίοδο που θα μπορούμε να εξαργυρώσουμε τα κουπόνια? Γιατί αν είναι να τα αξιοποιήσουμε σε full τιμές δεν κερδίζουμε και τίποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. Λογικό μου φαίνεται :P

 

Γνωρίζει κανείς αν παίζουν προσφορές εκείνη την περίοδο που θα μπορούμε να εξαργυρώσουμε τα κουπόνια? Γιατί αν είναι να τα αξιοποιήσουμε σε full τιμές δεν κερδίζουμε και τίποτα :P

 

Τα παιχνίδια είναι από συγκεκριμένη λίστα με κυμαινόμενες εκπτώσεις. Μερικά μπορεί να είναι σκότωμα άλλα και με ελάχιστη ή καθόλου έκπτωση από ότι θυμάμαι από πέρυσι. Δεν ξέρω αν θα αλλάξει κάτι φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rise of The Triad -80% στο Steam δεν ξέρω αν είναι λάθος.

 

Αυτό που ηταν σίγουρα λάθος ήταν το Rise of Venice -91% αλλά εξαφανίστηκε σχεδόν αμέσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...