Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι στο καλό είμαι σίγουρος πως είδα το border 2 GOTY daily deal -75% στα ~12 ευρά. Τώρα είναι -50%.

Μπάνιζα την legendary του Skyrim στο -50%, τώρα είναι στο -66%.

Αλλάζουν οι τιμές "δυναμικά"?

 

ΟΚ μπήκε σε flash sale το franchise skyrim φαίνεται. Πάντως το skyrim -75% δεν θα το δούμε τώρα φαντάζομαι.

Μάλλον ήρθε καιρός να το πάρω μαζί με tomb raider από amazon?

Έχουμε κανα φθηνό don't starve....αρχίζω να μην αντέχω την υπομονή να το πάρω από bundle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ! Περίμενα ότι το Brothers θα σαρώσει... αλλά τελικά δεν... (αρχίζω να έχω αμφιβολίες για την εγκυρότητα του voting system... :P)

Mod edit: Μη ζητάτε και μην αναφέρεστε σε τρόπους παράκαμψης των όρων αγοράς από ξένα καταστήματα. Ευχαριστώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ! Περίμενα ότι το Brothers θα σαρώσει... αλλά τελικά δεν... (αρχίζω να έχω αμφιβολίες για την εγκυρότητα του voting system... :P)

 

Το Brothers από Amazon πως το αγοράζετε, γιατί εμένα μου λέει ότι είναι για Αμερική μόνο...

 

Μία από τα ίδια... Ειδικά στο προηγούμενο sale το είδαμε πόσες φορές το chivalry....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, αυτό που μου είχε κάνει εντύπωση (στο summer sale), ήταν τα L4D που έμπαιναν ΣΥΝΕΧΕΙΑ σε 90% ακόμα και σε community choice.

 

 

Τώρα για το Chivalry, ας το λουστούν, μίλαγα προχθές με ένα παιδί, και μου έλεγε πως είναι γεμάτο errors.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tomb Raider από amazon.com στα 3.64 ευρώ! Χώωωωωμα τιμή!

 

Επίσης η τριλογία του Mass Effect για Origin στα 7.30.

φιλε πολυ καλη προσφορα!! αλλα γτ μου λεει δεν ειναι διαθεσιμο για την χωρα μου? λεει μονο για us store...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πάντως εμείς συγκεντρώσαμε τις καλύτερες από Amazon για σήμερα.

 

Οι νέες προσφορές αφορούν κυρίως Ubisoft, Square Enix, SEGA, WB Games και φυσικά Tomb Raider στα 3,64€ και AC3 στα 5,44€ ξεχωρίζουν.

 

Για οδηγίες, απορίες στείλτε PM.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gameshopper, είδα πως γράφεις πως κάθε αγορά από amazon σου δίνει ένα εκπτωτικό κουπόνι 5$. Δηλαδή εγώ που έχω πάρει ήδη μια φορά παιχνίδι, όσες και να ξαναπάρω ακόμα θα μου δίνει κάθε φορά ένα νέο κουπόνι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H έκδοση Deluxe του AC3 είναι όπως η κανονική + το season Pass?

Βγαίνει ίδια τιμή, αν είναι να το πάρω σπαστά ώστε να έχω 2 κουπονια για το μέλλον

 

http://www.amazon.com/dp/B008L3SHGC/ref=cm_sw_su_dp?tag=childsplaycha-20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

The Deluxe Edition includes:

  • All five downloadable content pack:
    • The Hidden Secrets Pack
    • The Battle Hardened Pack
    • Tyranny of King Washington: The Infamy
    • Tyranny of King Washington: The Betrayal
    • Tyranny of King Washington: The Redemption
  • 4 bonus single-player missions, adding over an hour of additional gameplay
  • The official Assassin’s Creed® III soundtrack (mp3 files)
  • George Washington’s notebook (pdf file)

ισως τα 3 τελευταια δεν ειναι στο SP

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gameshopper, είδα πως γράφεις πως κάθε αγορά από amazon σου δίνει ένα εκπτωτικό κουπόνι 5$. Δηλαδή εγώ που έχω πάρει ήδη μια φορά παιχνίδι, όσες και να ξαναπάρω ακόμα θα μου δίνει κάθε φορά ένα νέο κουπόνι?

 

Σύμφωνα με τα γραφόμενα στο Amazon ναι, το τρικ είναι ότι δεν μπορείς να τα στακάρεις δηλαδή να τα χρησιμοποιήσεις όλα μαζί σε ένα παιχνίδι ;). Ουσιαστικά αυτό σημαίνει ότι όσο τα χρησιμοποιείς τόσο θα ξοδεύεσαι περισσότερο. Κλασσική καταναλωτική παγίδα. Ε δεν είναι και αυτοί εντελώς χαζοί δεν έγινε αυτό που έγινε το Amazon επειδή είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα :D.

 

Κίνητρο για να αγοράσεις περισσότερο είναι. Γιατί π.χ. έχεις μαζέψει 4-5 κουπόνια λέμε τώρα και έχεις κάψει το ένα και πήρες αυτό που ήθελες. Μετά αρχίζει και σε τρώει, ρε γαμώτο λες να πάνε χαμένα τόσα 5δόλαρα, τσουπ παίρνεις και κάτι άλλο και κάτι άλλο και ζήσανε αυτοί καλά και εμείς χειρότερα :D.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...