Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά για το Brothers - A Tale of Two Sons τουλάχιστον από Amazon μεριά με τα όσα γνωρίζουμε μέχρι τώρα από επίσημα χείλη δεν θα το δούμε χαμηλότερα από 60% κάτω $5.99 ~ 4.60€ σε αυτές τις εκπτώσεις.

 

Όμως αν το Steam κάνει καμία μαγκιά και το βάλει π.χ. 75% σε Flash είμαι σίγουρος ότι το Amazon θα το ματσάρει.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για το Brothers - A Tale of Two Sons τουλάχιστον από Amazon μεριά με τα όσα γνωρίζουμε μέχρι τώρα από επίσημα χείλη δεν θα το δούμε χαμηλότερα από 60% κάτω 4.60€ σε αυτές τις εκπτώσεις.

 

Όμως αν το Steam κάνει καμία μαγκιά και το βάλει π.χ. 75% σε Flash είμαι σίγουρος ότι το Amazon θα το ματσάρει.

 

Οπότε περιμένουμε να δούμε. Γνωρίζεις μήπως πότε τελειώνει το sale του amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το heroes of might and magic 6 -complete edition στα 8€ από gmg να το τιμήσω σαν φαν του 3ου μέρους ή θα φάω φόλα?</p>

 

Δεν ξέρω αλλά το 5 δεν μου είχε αρέσει.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το heroes of might and magic 6 -complete edition στα 8€ από gmg να το τιμήσω σαν φαν του 3ου μέρους ή θα φάω φόλα?

 

Σαν παιχνίδι δεν έχω ιδέα να σου πω.

 

Σαν τιμή είναι αρκετά καλή άντε να σου βγει οριακά φθηνότερα στο Amazon όταν πέσει στα 75% κάτω εκεί άλλα αν βάλεις και την πίστωση που δίνει το GMG έρχεται ουσιαστικά μία η άλλη μιλάμε για διαφορές λεπτών.

Βλέπω έχει πέραση το Brothers.. Κι εγώ το περιμένω. :P

Για το The Swapper ξέρουμε κάτι..?

 

Το The Swapper είχε πέσει κάπου στα 3,60€ σχετικά πρόσφατα στο Humble Store. Το Amazon δεν το πουλάει από ότι ξέρω. Υπάρχει σε Steam, GoG και Humble Store. Στο Steam ενδέχεται να παίξει προσφορά αλλά το Humble Store μας ευνοεί λόγω ότι βάζει τιμές σε δολάρια άρα αυτόματα έξτρα έκπτωση περίπου 27% για τους έχοντες ευρώ.

 

Από GoG δεν ξέρω τι να περιμένουμε για το The Swapper είναι λίγο περίεργος για να μην πω αδιάφορος ο τρόπος που κάνει τις φετινές χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις του ουσιαστικά μόνο με τα bundles. Δες μήπως το ψαρέψεις στις κρυφές εκπτώσεις που κάνει (φαίνεται το παιχνίδι αλλά δεν φαίνεται η έκπτωση) οι οποίες αλλάζουν κάθε 24 ώρες.

Οπότε περιμένουμε να δούμε. Γνωρίζεις μήπως πότε τελειώνει το sale του amazon?

 

03/01/2014.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Fez έχει παίξει ή πρόκειται να παίξει σε κάνα humble bundle;

Έχουμε καμιά πληροφορία; Γιατί τα €2.5 στο Steam με δελεάζουν!

Το The Swapper το περιμένω και εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τι ειναι αυτο?

 

 

Το Fez έχει παίξει ή πρόκειται να παίξει σε κάνα humble bundle;

Έχουμε καμιά πληροφορία; Γιατί τα €2.5 στο Steam με δελεάζουν!

Το The Swapper το περιμένω και εγώ!

humble bundle 9 το FEZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι αυτο?

 

 

Aλλαξε η τιμη στα 19 παλι. Το ειχε προσφορα στα 10 ευρω οταν το εβαλα.

 

Ωραιες προσφορες... Το email μου το στειλανε σημερα το απογευμα και τωρα αλλαξε η τιμη? Ελεος. Και ειχαν και το Grid 2 στα 18 και ελεγε εξαντλημενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος post

 

αντε καλα ας ποσταρω μια καλη

 

το χριστουγεννιατικο borderlands 2 dlc σε τιμη λαθος :)

 

1 € 

 

http://www.gamersgate.com/DLC-BL2H3MDM/borderlands-2-headhunter-3-mercenary-day-mac

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...