Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Tomb Raider θα βγει σε τιμή το θέλω τώρα (3,65€) από το Amazon στις 26/12.

Ωραία, κι εγώ το πήρα χθες στα 5.80€ απο amazon...

 

Λοιπόν, σε αυτό το sale θέλω να πάρω τα παρακάτω:

Far Cry 3 Deluxe Edition  :-D 

Bioshock Infinite

Dishonored GOTY

Metro Last Light

Castlevania LOS  :-D 

Devil May Cry

Remember Me

 

Να τα πάρω όταν (και αν) τα βάλει το steam 75% off ή έχετε καμία άλλη πληροφορία;

Επεξ/σία από Chaos3X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά έχει για λίγη ώρα το hard reset στα 2 ε αξίζει?Έχει μπει πότε σε bundle?

 

αξιζει! δεν θυμαμαι σε ποιο bundle το ειχα παρει, αλλα το εχω παιξει κανα δυο ωρες και εχω σκοπο να το λιωσω, αν εισαι λάτρης duke nukem θα το αγαπησεις, arcade fps απο τα καλα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να προσθεσω οτι παρολο που εχει να ρυθμιζεις το aim assist, δεν εχει auto aim (αν εισαι controllερακιας σαν εμενα αυτο ειναι ολιγον ζορι)


έχει μπει σε bundle πάνω από μια φορά?

σε αυτο δεν ξερω να σου απαντησω το θεμα εδω το ανακαλυψα πριν απο λιγες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία, κι εγώ το πήρα χθες στα 5.80€ απο amazon...

 

Λοιπόν, σε αυτό το sale θέλω να πάρω τα παρακάτω:

1.Far Cry 3 Deluxe Edition

2.Bioshock Infinite

3.Dishonored GOTY

4.Metro Last Light

5.Castlevania LOS2

6.Devil May Cry

7.Remember Me

 

Να τα πάρω όταν (και αν) τα βάλει το steam 75% off ή έχετε καμία άλλη πληροφορία;

αν σε παιρνει να το ψαξεις και να "ρισκαρεις" προτεινω αυτα...

1. μες στις γιορτες απο amazon.com (αν περιμενεις ισως μπει και στο editors choice και με το -5$ θα ειναι πολυ καλη προσφορα)

2. μες στις γιορτες απο nuveem ή amazon.com (αν περιμενεις ισως μπει και στο editors choice και με το -5$ θα ειναι πολυ καλη προσφορα)..παντως και το steam καλη τιμη θα το εχει..

3. μες στις γιορτες απο amazon.com  ("λογικα θα"/ισως μπει και στο editors choice και με το -5$ θα ειναι πολυ καλη προσφορα)

4.ειναι region locked αρα πας κυριως για steam

5. τωρα 5 ευρο στο nuuvem ή περιμενεις για editors choice στο amazon.com για πιο χαμηλα

6.....νομιζω οτι θα παιξει σε πολλα μερη σε καλη τιμη...ακομα και το gmg το ειχε πιο φτηνα απο το steam (μαζι με κουπονι που συνηθως δινει το gmg)

7. για αυτο δεν εχω δει πολλα πραγματα και δεν μπορω να πω 

Επεξ/σία από krokos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι τοπ εορταστικές προσφορές γι' αυτό το Σ/Κ που μας προσφέρει πάρα πολλές εκπτώσεις.

Ωραίος!

Για How To Survive αυτή είναι η χαμηλότερη τιμή μέχρι στιγμής, ξέρουμε αν μπαίνει steam το key του uplay?

 

edit: φαίνεται πως ναι

Επεξ/σία από nektarios_rs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Brothers a Tale of Two Sons λέτε να πάει σε καμιά μεγαλύτερη προσφορά στο steam απο 50%? Ή να το πάρω από amazon στα 4.5€.

Να σου πω την αλήθεια το περιμένω και εγώ αυτό, δεν το βλέπω να πέφτει σε καλύτερη τιμή από του Amazon εκτός και αν έχει κάποια καλύτερη πληροφόρηση ο GameShopper :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...