Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το Company of Heroes 2, μπορώ να ελπίζω σε 75% ή μέχρι 50% που είναι τώρα θα μείνει?

 

Αν δεν ειναι daily deal ή flash sale τοτε υπαρχει πιθανοτητα να το δεις και 75%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to season pass του ΒΙ μου μυριζει error ---i'd buy asap

 

Ωραίο λάθος όχι σαν το Dishonored Goty βέβαια αλλά για όποιον το χαλβάδιαζε και το πρόλαβε ήταν ταμάμ.

 

 

Για το Company of Heroes 2, μπορώ να ελπίζω σε 75% ή μέχρι 50% που είναι τώρα θα μείνει?

 

Το CoH 2 έχει παίξει ήδη μέχρι 66% οπότε φαντάζομαι ότι στη χειρότερη θα το δούμε εκεί αλλά δεν αποκλείεται να δούμε κάτι καλύτερο. Πάντως έχε και το νου σε GMG όπου αν παίξει σε έκπτωση 66% με το κουπονάκι που τρέχει είναι περίπου σαν να σου κάνει έκπτωση 75% (λίγο χαμηλότερα αν θέλουμε να είμαστε πιο ακριβείς) ή Amazon που μας ευνοεί η ισοτιμία (Amazon θα παίξει κάπου στο 10€ από ότι είδα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Company of Heroes 2, μπορώ να ελπίζω σε 75% ή μέχρι 50% που είναι τώρα θα μείνει?

απο το amazon τουλαχιστον

1/1/2014 to 1/2/2014 Company of Heroes 2 - $13.59

12/25/2013 to 12/25/2013 Company of Heroes 2 - $13.59
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γμτ δεν το πήρα χαμπάρι, το περιμένω το Season Pass του Bioshock Infinite και δεν έχει βγει ποτέ σε προσφορά.

Μόνο το καλοκαίρι από το GMG αλλά τότε δεν ξέραμε τίποτα για το ποια DLCs θα περιλαμβάνει οπότε και δεν ασχολήθηκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απο το amazon τουλαχιστον

1/1/2014 to 1/2/2014 Company of Heroes 2 - $13.59

12/25/2013 to 12/25/2013 Company of Heroes 2 - $13.59

 

9.95, 10ε δηλαδή. Εάν κάποιος σκοπεύει να πάρει κάτι με 10ε εκείνες τις ημ/νιες από το Steam και έχει την δυνατότητα να αγοράσει από amazon, PM me.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα στο steam προσφορές διάφορες,και δεν ξέρω ποια να πρωτοδιαλέξω.

 

είμαι ανάμεσα στο πακέτο Serious Sam HD First & Second Encounter για 7.5 ευρώ,και στο Painkiller Heal & Damnation 10ε.

 

Από serious sam έχω παίξει το 2 που δεν μου άρεσε καθόλου και το 3 που με ξετρέλλανε.

Από Painkiller δεν έχω παίξει τίποτα.

 

Θα πήγαινα στο Painkiller για να δοκιμάσω μια καινούρια σειρά (για εμένα) αλλά διάβασα ένα steam comment που λέει ότι έχει κάποια glitch και δεν είναι πολύ σταθερό. Το χει δοκιμάσει κανείς από εδώ πρόσφατα ? Ξέρει αν το χουν πατσάρει ή κάτι τέτοιο και λειτουργεί ΟΚ τώρα ? 

Και τα 2 encounters είναι γρήγορα και τρελά σαν το 3 ή βασανιστικά αργά όπως το 2 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα παρει σε προσφορα το painkiller hell and damnation στα 4 ευρω αν θυμαμαι την collector στο steam.Δεν ειδα glitch η αλλα προβληματα.τα γραφικα ανανεωμενα πολυ καλο το game μπορει να μπει σε προσφορα σημερα στα 4 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...