Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το Winter Sales να έρχεται, λέω να περιμένω λίγο ακόμη.. :P

κανα 2 ευρο πιο ακριβα εχει βγει ως τωρα στο steam, πιο φτηνη τιμη...

εγω παντως περιμενω να κανει την ανατροπη το amazon.com στις γιορτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα 2 ευρο πιο ακριβα εχει βγει ως τωρα στο steam, πιο φτηνη τιμη...

εγω παντως περιμενω να κανει την ανατροπη το amazon.com στις γιορτες

 

Εγώ θέλω να δω τον Ιανουάριο, έχω πάρει τόσα game από το amazon και ελπίζω να έχει τίποτα της προκοπης για να ξοδέψω τα $5 coupon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να δω τον Ιανουάριο, έχω πάρει τόσα game από το amazon και ελπίζω να έχει τίποτα της προκοπης για να ξοδέψω τα $5 coupon.

περσυ ειχα παρει ΔΩΡΕΑΝ κατι bioschock (1+2) πακετα και κατι indie games...και σε πολυ καλες τιμες διαφορα αλλα....

Σκεψου για παραδειγμα οτι γενικα το amazon κανει price match στο steam... και για λιγες μερες συμπίπτουν οι εκπτωσεις steam (1 ιανουαριου και μετα) με το 5$ του amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zeno Clash, Zeno Clash 2, Killing Floor and Dwarfs από 1€ 0,77€

στο  Humble Weekly

https://www.humblebundle.com/weekly

οχι πως εχει και πολυ σημασια η διορθωση, μιας και δεν φαινεται πολυ πετυχημενο bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τις ανταλλαγές στο Outpost και το Steamtrades:

Καθώς πολλά παιχνίδια έχουν πλέον region-lock στη Ρωσία, πιστεύω αξίζει να αναφερθεί ότι έχουν μπει και οι Βραζιλιάνοι στο παιχνίδι.

 

Οι τιμές δεν είναι όσο χαμηλές είναι στη Ρωσία, αλλά και πάλι σχεδόν όλα τα παιχνίδια έιναι περίπου 35% φθηνότερα σε σχέση με το δικό μας store. Παράδειγμα, το Bureau: Xcom Declassified, εμένα μου κόστiσε γύρω στα 8 ευρώ, μαζί με τα dlc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 23,7 ευρο παίρνεις ενα παντελόνι

με 23,7 ευρο παίρνεις 3 εισητηρια για σινεμα

με 23,7 ευρο παιρνεις 2 ποτα...

τωρα με 23,7 ευρο παιρνεις το The Elder Scrolls: History Collection (Morrowind, Oblivion, Skyrim, ολα GOTY) και μαθαίνεις και ιστορία!!!

 

(ειναι καλη προσφορα για καποιον που τα θελει μαζεμενα και βιαζεται....θεωρω οτι θα βγουν "καπως" πιο φτηνα απο amazon.com μεμονωμένα ...καποια στιγμη)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τα max payne απο το nuuvem δεν ειναι για steam εκενα εγκατασταση στο maxpayne το πρωτο το εκανα και activation αλλα δεν παιζει τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...