Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

ουσιαστικά δηλαδή με παραγγελία 1-2 παιχνίδια γλυτώνεις τα μεταφορικά 

 

Εμενα παντως τα μεταφορικα στο checkout μου τα βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή μου σπάσαν τα νεύρα σήμερα δίνω κάποια steam keys από bundles που μου έχουν περισσέψει (no logic!!):

TH742-9DH58-Q45NG

PF3RV-6W3CT-AL4TD  

Ποιά είναι είναι έκπληξη...!(δεν είναι τπτ το ιδιαίτερο...)(δεν βρήκα topic για χάρισμα κλειδιών)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μου σπάσαν τα νεύρα σήμερα δίνω κάποια steam keys από bundles που μου έχουν περισσέψει (no logic!!):

TH742-9DH58-Q45NG

PF3RV-6W3CT-AL4TD  

Ποιά είναι είναι έκπληξη...!(δεν είναι τπτ το ιδιαίτερο...)(δεν βρήκα topic για χάρισμα κλειδιών)

 

  • Topic για ανταλλαγή κλειδιών, όπου προφανώς μπορείς και να τα χαρίσεις είναι εδώ
  • Εάν θες να τα προσφέρεις σε μορφή κλήρωσης μπορείς να κάνεις ξεχωριστό topic δικό σου και μετά να πας στο http://www.random.org/ και να βάλεις min 2 και max το τελευταίο post που έγινε στο topic σου (π.χ. στο δικό μου post τώρα είναι το #8491). Βοηθάει να το αναφέρεις στο 1ο post ότι θα κάνεις έτσι την κλήρωση έτσι ώστε να κρατηθούν στο minimum πολλαπλά post ή post από συμφορουμίστες που σε υποστηρίζουν αλλά έχουν τα παιχνίδια που κληρώνεις.

 

Παιδιά sorry για το offtopic αλλά ξέρετε άλλο παιχνίδι σαν το hotline miami; Το έλιωσα εχθές και σήμερα και θα ήθελα να παίξω κάτι αντίστοιχο.

 

The Bidding of Isaac, μπορεί και να το έχεις ήδη και να μην το ξέρεις ;) τσέκαρε το! 

 

Κάτι λίγο διαφορετικό αλλά αξίζει είναι το Super Meat Boy

 

 

 

Τσεκαρετε και εδω http://www.bundlestars.com/all-bundles/indie-capsule-bundle/

Πολυ καλο bundle,μερικα απο αυτα ειναι πολυ αξιολογα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για το bundle stars! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το giveaway για το Robot Roller-Derby Disco Dodgeball επέστρεψε.

 

1000 κλειδάκια early access. Ανοίξτε το excel πατήστε κάπου που δεν έχει (X).

 

Η σελίδα στο Greenlight του παιχνιδιού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

***Παρακληση***

 

Υπαρχει καποιος που αγορασε ή εχει ηδη στην κατοχη του και μπορει να επιβεβαιωσει οτι το Dragon Age Origins, παιζει ΣΩΣΤΑ με ολα τα DLCs?!?

Να δουλευει ο downloader in-game δηλαδη και να μην πρηζει μπαλες με το "Unable to connect to Dragon Age Servers" καθε 5 λεπτα, καθ'οσον παιζεις.

 

(Και αν εχει καποια ιδιαιτερη σημασια, να εχει Windows7 x64 Ultimate pretty please...)

 

Αναφερομαι σε Link.png Site: αυτο στα 7,49€ βεβαιως βεβαιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Steam key για preview του παιχνιδιού "Windborne" (10.000 keys)

- Κάνετε register εδώ: http://www.gamepedia.com/

- Και μετά πάτε εδώ: http://www.gamepedia.com/betas/windborne-preview-code-giveaway

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

***Παρακληση***

 

Υπαρχει καποιος που αγορασε ή εχει ηδη στην κατοχη του και μπορει να επιβεβαιωσει οτι το Dragon Age Origins, παιζει ΣΩΣΤΑ με ολα τα DLCs?!?

Να δουλευει ο downloader in-game δηλαδη και να μην πρηζει μπαλες με το "Unable to connect to Dragon Age Servers" καθε 5 λεπτα, καθ'οσον παιζεις.

 

(Και αν εχει καποια ιδιαιτερη σημασια, να εχει Windows7 x64 Ultimate pretty please...)

 

Αναφερομαι σε Link.png Site: αυτο στα 7,49€ βεβαιως βεβαιως...

 

Να το επιβεβαιώσω υπό την έννοια ότι έφτασα στα επίμαχα σημεία και όλα λειτουργούν εντάξει δεν μπορώ, γιατί χθες το απόγευμα το εγκατέστησα και είμαι ακόμη στην αρχή.

 

Πάντως η εγκατάσταση έγινε κανονικά (σε Win8), μια χαρά τρέχει λίγο που το είδα και τα DLC ενεργοποιούνται και απενεργοποιούνται χωρίς πρόβλημα (σου δίνει δυνατότητα force load αν τα αλλάξεις ενώ έχεις ξεκινήσει ήδη παιχνίδι, αλλά σε προειδοποιεί για κίνδυνο αλλοίωσης των save games, δεν ξέρω αν ισχύει, απλά το αναφέρω).

 

Συν του ότι (παρότι σε στέλνει μια φορά στην ΕΑ υποχρεωτικά) δε βλέπω να έχεις άλλα πάρε-δώσε με το αχαρακτήριστο Origin.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

***Παρακληση***

 

Υπαρχει καποιος που αγορασε ή εχει ηδη στην κατοχη του και μπορει να επιβεβαιωσει οτι το Dragon Age Origins, παιζει ΣΩΣΤΑ με ολα τα DLCs?!?

Να δουλευει ο downloader in-game δηλαδη και να μην πρηζει μπαλες με το "Unable to connect to Dragon Age Servers" καθε 5 λεπτα, καθ'οσον παιζεις.

 

(Και αν εχει καποια ιδιαιτερη σημασια, να εχει Windows7 x64 Ultimate pretty please...)

 

Αναφερομαι σε Link.png Site: αυτο στα 7,49€ βεβαιως βεβαιως...

τσεκαρε και το google

πχ http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1663042

 

Εν συντομία:

1. θεμα firewall

2. θεμα password EA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το giveaway για το Robot Roller-Derby Disco Dodgeball επέστρεψε.

 

1000 κλειδάκια early access. Ανοίξτε το excel πατήστε κάπου που δεν έχει (X).

 

Η σελίδα στο Greenlight του παιχνιδιού.

 

 

Thanks a lot! Την προηγούμενη φορά δεν το είχα προλάβει αλλά τώρα τσίμπησα ένα.

Διάβασα καλά σχόλια αλλά θα το τσεκάρω το βραδάκι στο σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποιήθηκαν οι εκπτώσεις της Bethesda στο Amazon.

 

Μερικά highlights εδώ.

Δε κρατήθηκα και τσίμπησα το Morrowind! Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...