Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά στο Indie Gala Flashpoint όταν το είχαμε πάρει δεν έλεγε ότι θα μας δώσει όταν γίνει greenlight steam key που είναι;;

 

Επίσης το καινούργιο Humble Weekly πως γίνεται να είναι από τα χειρότερα Bundles και συγχρόνως να σε εμπνέει τόσο έντονα να φτιάξεις παιχνίδια μόνος σου! Πραγματικά αξιοπερίεργο!

Το oddplanet και το Pitiri είναι πολύ όμορφα παιχνίδια Below the average

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fallout 3: Game of the Year Edition=2.25 euro (uplay, με κωδικο 10thanks )  -φαινετε να μπαινει και στο steam...ψαξτε το

 

Anomaly 2=3.5 euro (gamersgate...μπορει να ειναι και λαθος τιμη, αφου το πακετο των 2 εχει 11 ευρο)

 

Το Fallout 3 απο το uplay μου ενεργοποιηθηκε στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tomb raider 80% off + 20%off με τον κωδικο GMG20-CV2W4-DSYBT   -- 8 ευρω στο GMG

 

Link.png Site: link

 

Για το Tomb Raider υπάρχουν μόνο τα Survival Edition Dlcs (που είναι λίγο troll dlc μεταξύ μας {3 όπλα του Hitman και ένα κουστούμι})

 

ή βγαίνουν και άλλα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν πολλα DLC's που ειναι αχρηστα κατα τη γνωμη μου. multiplayer stuff και διαφορα skins.

 

μονο το tomb of the lost adventurer ειναι λιγο πιο ουσιαστικο (μιλαμε για κανα extra δεκαλεπτο παιχνιδιου)

σιγουρα δεν αξιζει το 1.5E που εχει στο steam αλλα για κατω απο 50c γιατι οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει ακομα η προσφορα του Borderlands?? Εγω βλεπω 25δολαρια..

25 Brazilian Real=7.8 euro αυτην την στιγμη με την ισοτιμια "google"

 

Company of Heroes 2=9.5 euro (gmg με κωδικο GMG20-CV2W4-DSYBT)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλάρωσαν λίγο τα πράγματα μετά την καταγίδα της "Μαύρης Παρασκεύης" αλλά και αυτό το Σ/Κ έχουμε ορισμένες ενδιαφέρουσες προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο humble bundle ο μεσος ορος τιμης συνηθως πεφτει ή ανεβαινει; να περιμενω λιγο ακομα ή να το χτυπησω;

 

Περιμενε λιγο μηπως και γλιτωσεις 7-8 cents.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...