Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Giveaway για 24 ώρες από τους developers του Link.png Site: Robot Roller-Derby Disco Dodgeball

 

Το παιχνίδι είναι Greenlight, πηγαίνετε εδώ http://www.reddit.com/r/RandomActsOfGaming/comments/1s00rg/giveaway_disco_dodgeball_for_24_hours_everyone/

Πατάτε στο Key Spreadsheet Link, παίρνετε ένα link από το Humble Store και το κάνετε redeem.

Οι developers λένε πως μόλις το παιχνίδι περάσει στο Steam,

όλοι όσοι έχουν ένα τέτοιο Humble url θα πάρουν 2 steam keys για το παιχνίδι!

 

Σημείωση: Αν δε βρείτε διαθέσιμο url στο spreadsheet, δοκιμάστε αργότερα, τα links ανανεώνονται για τις επόμενες 20 ώρες που διαρκεί το giveaway.

 

Νεα links για οποιον ενδιαφερεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσακωσα ενα ευχαριστω νεκταριε!

 

θελω συμβουλη για tomb raider. εχω παιξει μονο το τελευταιο και τωρα θα παρω σιγουρα ενα ΙΣΩΣ δυο, ποια να παρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσακωσα ενα ευχαριστω νεκταριε!

 

θελω συμβουλη για tomb raider. εχω παιξει μονο το τελευταιο και τωρα θα παρω σιγουρα ενα ΙΣΩΣ δυο, ποια να παρω;

 

-Το Underworld ειναι το πιο βελτιωμένο, η συνέχεια του Legend, χρησιμοποιεί το engine που χρησιμοποιηθηκε και στο Deus Ex:HR, θεωρήθηκε next-gen σε θέμα γραφικών-physics και για παιχνίδι του '08 σίγουρα δε δείχνει την ηλικία του.

 

-Το Anniversary είναι remake του Tomb Raider 1 (1996), χρησιμοποιεί τη μηχανή του Legend με κάποιες βελτιώσεις σε κινήσεις και γραφικά, σίγουρα αξίζει να το δεις.

 

-Το Legend είναι και αυτό πολύ καλό και κατά τη γνώμη μου πρέπει να το παίξεις πριν ξεκινήσεις το underworld.

 

-Πιο κάτω δεν πας, γιατί κακά τα ψέματα, δεν παίζονται πλέον...

 

Γνώμη μου είναι να πάρεις και τα 3. Δεν έχουν καμμία σχέση με το Tomb Raider 2013. Σαν reboot είναι πολύ καλό, τα παλιά όμως είναι αλλού, πραγματικοί γρίφοι, πραγματικές παγίδες και πολύ πιο δύσκολα, αν σου άρεσε το 2013 τότε θα τα λατρέψεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μου αρεσε πολυ το 2013 αλλα οχι τοσο για τους γριφους. παντως οκ σκεφτομαι σοβαρα να παρω και τα τρια, ευκαιρια ειναι σε τετοια τιμη. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταιο ηταν το καλυτερο TR τα παλια δεν παίζονται πλεον κατα τη γνωμη μου..

Μια χαρά παίζονται απ τους παλιούς...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους γρίφους,την μαγεία και την δυσκολία των πρώτων 6 TR δεν μου την έχει προσφέρει κανένα άλλο game ασχέτος που το κεφάλι της lara είναι ένα τεράστιο pixel :P

μπορεί να μην είχαν γραφικά αλλά είχαν απίστευτο στόρυ και πλοκή/μυστήριο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά παίζονται απ τους παλιούς...

Παλιος ειμαι απο εποχη TR1, δεν ξερω ποτε δεν μου αρεσαν τοσο τα παλια. Ισως το 2 να ειχα παιξει περισσοτερο και ηταν το μονο που τελειωσα. 

 

Πηρα το anneversary στο steam sale μια που δεν ειχα τελειωσει το πρωτο ποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παλιά όπως το πρώτο πχ ή ακόμα και το anniversary που είναι remake ήταν αδικαιολόγητα δύσκολα ειδικά στο θέμα των γρίφων. Είναι πρόκληση για κάποιον πορωμένο να καταφέρει να τα τερματίσει αλλά οποιοδήποτε φυσιολογικό παίχτη μόνο να τον ξενερώσουν μπορούν. Οι γρίφοι εντωμεταξύ δεν προσφέρουν κάποιο hint και οι περισσότεροι δεν βασίζονται σε κάποια λογική. Απλά είναι η κάθε βλαμμένη ιδέα του επικεφαλή για το σχεδιασμό των level.  Απο τη σειρά μόνο το legend και το τελευταίο του 2013 θεωρώ ευχάριστα στο gameplay παιχνίδια και πιστεύω ότι άνετα αξίζουν την αγορά. Γρίφους και αυτά έχουν αλλά πολύ πιο ευχάριστους και πάντα σε κάποια λογική

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα χαρις στο Gameshopper , το red faction guerrila , στα 1,53 euro...Απο το indiegala.

ωραίος, πολύ καλή αγορά και ωραίο παιχνίδι, το είχα ευχαριστηθεί πάρα πάρα πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι γίνεται με τα nvidia promo games στα steam trades? Τσίμπησα Splinter cell Blacklist Deluxe με 3 keys (5 ευρώ)! Μπορεί να είναι για uplay αν και το ήθελα για steam αλλά σε αυτή την τιμή το steam θα το βάλει σε καμιά 2ετία!

 

Εντωμεταξύ το Gamersgate έχει και το FUEL στα 0,76 ευρώ, διαβάζω μάπα κριτικές γενικά αλλά ξέρω γω είναι τόσο χάλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ το Gamersgate έχει και το FUEL στα 0,76 ευρώ, διαβάζω μάπα κριτικές γενικά αλλά ξέρω γω είναι τόσο χάλια?

Το FUEL είναι πολύ καλό σε αυτό που κάνει και αρκετά διασκεδαστικό, κακές κριτικές είχαν πάντα όλα τα racing της Codemasters χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος :)

Δεν το βλέπω στο Gamersgate, ίσως τους τελείωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...