Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το natural selection στα 2.29 ευρο το ένα ή 1.73 ευρο (4pack), ειναι πολυ ενδιαφέρον παιχνιδακι και σε καλη τιμή...

 

Ευτυχώς που μαζεύτηκα και δεν το τσίμπησα μιας και βγήκε στο Humble Bundle :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχω την εντύπωση πως έχουν τρελαθεί στα μονοδόλλαρα στο Humble Bundle. 2k πληρωμές που παρακολούθησα έχει πέσει το BTA

Αυτό είδα κι εγώ και περιμένω να δω που θα φτάσει...

Εντωμεταξύ έχω ήδη τα SS3 και Magicka και το σκέφτομαι για το BTA...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είδα κι εγώ και περιμένω να δω που θα φτάσει...

Εντωμεταξύ έχω ήδη τα SS3 και Magicka και το σκέφτομαι για το BTA...

 

Ακριβώς το ίδιο έπαθα και γω :)

Αλλά το χτύπησα! το Garry's Mod και το Natural Selection τα λιμπιζόμουν εδώ και καιρό! 

Εξάλλου πολλές φορές τα unlocable είναι πολύ ευχάριστες εκπλήξεις... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χτύπησα μόλις πήγε στα 3.85 και τώρα άρχισε να ανεβαίνει! (3,88 atm)

 

Αν κάποιος θέλει ανταλλαγή στα Serious sam 3 και Magicka + DLC ας το πει. Θα ενημερώσω και το αντίστοιχο θέμα των ανταλλαγών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Giveaway για 24 ώρες από τους developers του Link.png Site: Robot Roller-Derby Disco Dodgeball

 

Το παιχνίδι είναι Greenlight, πηγαίνετε εδώ http://www.reddit.com/r/RandomActsOfGaming/comments/1s00rg/giveaway_disco_dodgeball_for_24_hours_everyone/

Πατάτε στο Key Spreadsheet Link, παίρνετε ένα link από το Humble Store και το κάνετε redeem.

Οι developers λένε πως μόλις το παιχνίδι περάσει στο Steam,

όλοι όσοι έχουν ένα τέτοιο Humble url θα πάρουν 2 steam keys για το παιχνίδι!

 

Σημείωση: Αν δε βρείτε διαθέσιμο url στο spreadsheet, δοκιμάστε αργότερα, τα links ανανεώνονται για τις επόμενες 20 ώρες που διαρκεί το giveaway.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να έχουν δοθεί όλα τα κλειδιά δυστυχώς

 

Σημείωση: Αν δε βρείτε διαθέσιμο url στο spreadsheet, δοκιμάστε αργότερα, τα links ανανεώνονται για τις επόμενες 20 ώρες που διαρκεί το giveaway.

 

Έχει link για όλους, όταν πήρα το δικό μου, το spreadsheet είχε 100 σειρές, τώρα έχει 200, θα βάλει κι άλλα ή θα ανανεώσει αυτά που υπάρχουν. Απλά καθυστερεί γιατί πολλοί έξυπνοι δεν γράφουν δίπλα ότι πήραν url και δεν φαίνεται ότι γέμισε το spreadsheet...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...