Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Saboteur θα μπορουσε να μεινει στην ιστορια του gaming. Η γ@μημενη η ΕΑ ομως το εβγαλε μισοτελειωμενο με απειρα bugs και χαλια optimization και λιγους μηνες μετα η ομαδα αναπτυξης εκλεισε

Καλά γενικά διαβάζω πολύ καλά λόγια και reviews και για 2,5 ευρώ το χτυπάω άνετα απλά σκέφτομαι μήπως εμφανιστεί σε κανένα steam να περιμένω... Ξέρει κανείς να "διαβάζει" τα λεγόμενα του link που έδωσα παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τσίμπησα και τα 

 

Legend_of_Grimrock_dvd_box_small.jpg

 

εντάξει με αυτό δεν κρατήθηκα με τίποτα. Ο παπούς έβαλε τα κλάματα όταν είδε dungeon crawling με party στο κλασσικό early 90s στυλ..

 

Επίσης

 

CastlevaniaLordsofShadow.jpg

 

είχα παίξει παλιά το god of war στο psp που είχα στον στρατό. Είδα καλά reviews, λέω δε γαμιέται..

 

Πάντως τι να λέμε τώρα, έχω stockarei για ένα χειμώνα ολόκληρο και ζήτημα να έδωσα 40 ευρώ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sid Meier's ace patrol =1 ευρο (GMG για steam -code:TAREM-4PLAY-VOUCH)

πολυ ενδιαφερον παιχνιδακι

 

και το πιο καινουργιο Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies=2 ευρο  (GMG για steam -code:TAREM-4PLAY-VOUCH)

 

καλυτερα μονο σε humble

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω μπας κ βγει το DLC του Mark of the Ninja σε κάνα flash sale, αλλιώς θα το χτυπήσω στα €2,5.

Το παιχνίδι το είχα ευχαριστηθεί όσο λίγα!

Και εγώ αυτό περιμένω.

Αν δεν βγει τώρα θα το τιμήσω τα Χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το BF4 ειναι προσφορα για μας?  μπορουμε να το αγορασουμε και να παιξουμε ονλαιν μονο με 26 ευρω?

 

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-Battlefield-4-Download/dp/B00BXONG7G?ie=UTF8&s=videogames&pf_rd_p=1682906162&pf_rd_s=merchandised-search-7&pf_rd_t=101&pf_rd_i=979455011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1SV5B7M8WKVQ3PJK07X2&ref_=acs_ux_tl_1_0_t_Nov30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτό περιμένω.

Αν δεν βγει τώρα θα το τιμήσω τα Χριστούγεννα.

Λες δλδ τα χριστούγεννα να βγει κάτω από €2,5;

Να μην το πάρουμε τώρα αν δεν μπει σε flash sale;

 

Επίσης ρε παιδιά έχει κάποιος το Loadout να μας πει αν αξίζει και αν έχουν κόσμο οι servers;

Και με το early access τι παίζει; Όταν βγει "κανονικά" το ξαναπληρώνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το max payne 3 γιατι μου εδωσε κλειδι αφου απο steam το πηρα?

Μεσα απο το steam ανοίγει το social club μαλλον εκει τα βαζουμε τα keys..και εμένα πολλά μου εβγαλε κλειδιά(λόγο των dlc).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένετε λίγο με το Metro Last Light και το Metro Last Light Season Pass του steam, αναμένεται παρόμοια προσφορά του amazon.com αύριο, 2/12 η οποία θα είναι πιο συμφέρουσα (δλδ η ίδια τιμή αλλά σε δολάρια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...