Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψηνομαι για το State of Decay..Το εχει παιξει κανενας??

το ειχα παρει επειδη το ειχα δει σε xbox φιλου...θελει δουλεια ακομα και χωρις χειριστηριο ειναι unplayable οποτε σου προτεινω να περιμενεις..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα τι έχασα επειδή περιφρονώ τις φθηνοπωρινες προσφορές του steam... Το dirt 2 αφαιρέθηκε τελείως;

Sent from my LG-E900

Κοίτα αν σκόπευαν να κάνουν steamworks απλά θα έκαναν update ή δεν θα μπορουσες να το αγοράσεις για λίγες ώρες (έτσι έγινε με το dirt 3).

To fuel και το Dirt 2 λείπουν από τις 26 του μήνα...

Στη περίπτωση που δεν επανέλθει πάντως στο Steam, μόλις τελειώσουν τα keys από όλα τα eshops δεν θα υπάρξουν νέα κλειδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα παρει επειδη το ειχα δει σε xbox φιλου...θελει δουλεια ακομα και χωρις χειριστηριο ειναι unplayable οποτε σου προτεινω να περιμενεις..

 

Εχεις βαλει τα τελευταια updates; Κατεβασα χτες την εκδοση του "θειου" πληρες ενημερωμενη για να δω αν οντως ειναι playable με mouse&keyboard και δεν συναντησα καποιο προβλημα. Προσωπικα θα το τσιμπησω, εχει ωραιες ιδεες και νομιζω το dlc προσφερει και endless mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις βαλει τα τελευταια updates; Κατεβασα χτες την εκδοση του "θειου" πληρες ενημερωμενη για να δω αν οντως ειναι playable με mouse&keyboard και δεν συναντησα καποιο προβλημα. Προσωπικα θα το τσιμπησω, εχει ωραιες ιδεες και νομιζω το dlc προσφερει και endless mode.

Και εγώ ψήνομαι να το πάρω, έχει κόσμο online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλά είμαι στο κόσμο μου, το Contagion είχα στο μυαλό μου  :blink: 

 

Καλα εκανες γιατι ουτε που το ειχα ακουσει το contagion και μετα απο το ποστ σου το ψαχνω και φαινεται ενδιαφερον :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, το Contagion από τη στιγμή που ανακοινώθηκε, όλοι λένε πως είναι το επόμενο Left 4 Dead με τη διαφορά ότι κάνει πολύ καλύτερη χρήση της Source σε θέμα γραφικών και είναι πιο εντυπωσιακό. Είναι early access ακόμα βέβαια, αλλά σε αυτή τη τιμή σίγουρα αξίζει μια ματιά :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το steam το ισοπέδωσε το nuuvem στο Dishonored GOTY. Το πουλούσαν από λάθος για 5 λεπτά με 92% έκπτωση στα 3,2 ευρώ Ο_ο

 

Καλά εμενα δεν με χαλάει και στα 10 που το πηρα γιατί είναι παιχνιδάρα anyways αλλα στα 3,2 ευρώ είναι απλά αστείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλε και το get games την mac έκδοση του BL2 GOTY στα 11.24...

Με τρώει το χέρι μου να το τσιμπήσω αλλά δεν ξέρω αν παίζει κάτι που είναι mac edition... 

 

http://getgamesgo.com/product/borderlands-2-mac-goty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για Steam αλλά λόγω άλλου publisher (Aspyr) διαβάζω (τουλάχιστον όσο αφορά τα mac) διάφορα σχετικά με αργοπορίες σε patches και προβλήματα σε coop.

Και σκέφτομαι στο pc αν γίνει activate θα πάρουμε την κανονική, καλή έκδοση της 2k Games ή καμιά Aspyr pc version που θα έχει τα θέματα της mac version? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι κομπλε και σε τετοια τιμη ουτε το καλοκαιρι

 

 

οποιος θελει να καει και να τελικιασει τα lvl απαραιτητο συμπληρωμα αυτο

http://store.steampowered.com/app/224180/?snr=1_5_9__405

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω να αγοράσω το bad company 2 απο το origin και αφου βαλω τα στοιχεια της καρτας μου εμφανιζει "We're unable to process your payment right now. Use a different payment method or try again later. [ref. #10048]"

 

Εχεις κανενας αλλος το ιδιο προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...