Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είχε καμία αγορα μεχρι χθες. Άρα πλέον ακόμα κι αν γυρισει ελλαδα θα ψωνιζει με τιμες ολλανδιας;

yep αν μενει μονιμα εκει το αφηνει ετσι,

αν μενει μονιμα ελλαδα ,και βρεθηκε εκει για διακοπες για να μπορει να ψωνιζει απο το ελληνικο πρεπει οταν επιστρεψει να επικοινωνησει με το support για να του αλλαξουν τη χωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

refund έκανα γιατί το αγόρασα με άλλη κάρτα,και θα μου κόψουν τα πόδια :P

οπότε το πήρα μετά με την δική μου..

Πάντως είσαι πολύ τυχερός να ξέρεις...

Είναι γνωστό εδώ στο thread ότι πέρυσι τέτοιο καιρό (amazon christmas sales) σε μειλ μου στο άμαζον για μια αγορά που δεν προχωρούσε στην απάντηση τους μου ανέλυσαν όλες τις παρατυπίες που είχα κάνει (διεύθυνση ψεύτικη, ελληνική πιστωτική) και αφού μου την είπαν, με άφησαν χαριστικά για εκείνη την μια φορά αλλά αν ξανά γινόταν κάτι μου είπε ξεκάθαρα για account ban...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το https://www.humblebundle.com/weekly εχει πολυ καλα indie παιχνιδακια , ολα πανω απο 70-80 βαθμολογια απο metacritic

.με 4.6 ευρω παιρνετε και τα 6 , με τιμες βαση του steam, πολυ μεγαλυτερες ξεχωριστα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το https://www.humblebundle.com/weekly εχει πολυ καλα indie παιχνιδακια , ολα πανω απο 70-80 βαθμολογια απο metacritic

.με 4.6 ευρω παιρνεται και τα 6 , με τιμες βαση του steam, πολυ μεγαλυτερες ξεχωριστα.

Ωραία τα games αλλά για τους φανατικούς του Humble bundle δεν νομίζω να τσουλήσει γιατί όλα τα games έχουν ξαναπαίξει και παλαιότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τα games αλλά για τους φανατικούς του Humble bundle δεν νομίζω να τσουλήσει γιατί όλα τα games έχουν ξαναπαίξει και παλαιότερα...

 

Όντως, κατά καιρούς έχουν ξαναμπεί όλα. Ψάχτε το library σας στο humble bundle! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι 2 Δεκεμβρίου το Final Fantasy XIV : A realm reborn στην μισή τιμή . 

http://www.dlgamer.eu/advanced_search_result.php?keywords=final%20fantasy%20XIV&affil=0123962996

Μιση τιμη οντως καλη ευκαιρια.Βεβαια την συνδρομη δεν την γλυτωνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές που έχει τώρα το bf 4 το origin υπάρχουν από την ημέρα της κυκλοφορίες του παιχνιδιού σε sites όπως g2play!

νομιζω ειχε πει το αμαζον οτι θα το βαλει 25$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είσαι πολύ τυχερός να ξέρεις...

Είναι γνωστό εδώ στο thread ότι πέρυσι τέτοιο καιρό (amazon christmas sales) σε μειλ μου στο άμαζον για μια αγορά που δεν προχωρούσε στην απάντηση τους μου ανέλυσαν όλες τις παρατυπίες που είχα κάνει (διεύθυνση ψεύτικη, ελληνική πιστωτική) και αφού μου την είπαν, με άφησαν χαριστικά για εκείνη την μια φορά αλλά αν ξανά γινόταν κάτι μου είπε ξεκάθαρα για account ban...

ναι τους έστειλα email αρχικά,αλλά μιας και είδα ότι απάντηση θα έπαιρνα σε 12ωρες είπα να αναλάβω κατευθείαν και να τους πάρω τηλέφωνο,για να τους εξηγήσω κιόλας πιο καλά,καμία νύξη για τα στοιχεία εκεί μέσα,τώρα απλώς περιμένω να περάσουν οι 3μέρες που θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μη το παρεις  το di ..... κλειδωμενο

 

to bf4    τελικα  θα βγει σε περιπου 2.5 ωρες  για ενα 4 ωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...