Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω να πω πως τώρα μόλις μιλούσα με το amazon στο τηλέφωνο,εντάξει πέρα ότι τους έδινα τα στοιχεία και κάποια δεν τους έδωσα και μου είπανε ευχαριστούμε πολύ τα στοιχεία ταιριάζουν :P ,με βοήθησαν στο 100% και μου έκαναν refund το AC3 deluxe..

 

και έτρεχε κρύος ιδρώτας γιατί η κάρτα ελληνική,τα στοιχεία αμερικάνικα και ελληνικά,εντάξει όλα κομπλε όμως.

 

Δεν κατάλαβα,  γιατί το έκανες refund? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

τελικά το Far Cry 3 παίζει κανονικά? το δοκίμασε κανείς?

μέχρι πότε ισχύει η συγκεκριμένη προσφορά?

 

Εγώ αγόρασα το πρωί και FC3 + AC3 deluxe και περάστηκαν στο steam μια χαρά 

 

και για να απαντησω πιο ξεκαθαρα

οχι τουλαχιστον τα τελευταια χρονια  to steam δεν εχει κανενα υπουλο σχεδιο του τυπου οτι αρχικα δεχεται την ενεργοποιηση στο λογαριασμο σου  και καλα...

αλλα κατοπιν σου δινει κλειδι που δεν δουλευει στην περιοχη σου για να  σε εκδικηθει  που εισαι μπαγαποντης :P

 

αμα δεν γουσταρει το κλειδι σου δεν το ενεργοποιει εξαρχης,γιατι απλα μπορει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να απαντησω πιο ξεκαθαρα

οχι τουλαχιστον τα τελευταια χρονια to steam δεν εχει κανενα υπουλο σχεδιο του τυπου οτι αρχικα δεχεται την ενεργοποιηση στο λογαριασμο σου  και καλα...

αλλα κατοπιν σου δινει κλειδι που δεν δουλευει στην περιοχη σου για να  σε εκδικηθει  που εισαι μπαγαποντης :P

 

αμα δεν γουσταρει το κλειδι σου δεν το ενεργοποιει εξαρχης,γιατι απλα μπορει :P

Ok κατανοητό,

εμένα όπως κατάλαβες το σκεπτικό μου ήταν μήπως επειδή το steam key είναι "US" μήπως παράγει us cdkeys και στο δεύτερο activation την πατήσουμε. Αλλά όπως το ξεκαθάρισες είναι ok.

 

@xtrmsnpr 

 Αλήθεια γιατί refund?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτο το 3,75 για το Fallen-enchantress-legendary-heroes σιγουρα ειναι λαθακι

-αν και το gg δεν κανει τετοια πραματα

 

http://www.gamersgate.com/DD-FELH/fallen-enchantress-legendary-heroes

 
 
ειναι στανταλονε και βελτιωμενη εκδοση ,που καθιστα το αρχικο FE obsolete

 

 

 

μ'αρεσει, μενουν πιστοι στις παραδοσεις τα παιδια

 

edit: 7.5 τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.greenmangaming.com/4-play/

 

Το Bioshock Infinite 6 ευρώ με το TAREM-4PLAY-VOUCH vouch
 
Όλα τα GTA μέχρι το 4 10 ευρώ.
 
Ωραία deals το GMG. Θα αλλάζουν κάθε 4 ώρες, δηλαδή όσοι θέλουν μέχρι τις 10. Μετά αλλα deal.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παρατηρήσει ότι πιο συχνά από το φυσιολογικό τα παιχνίδι που βγαίνουν στο PS Plus της Sony μετά από λίγο καιρό βγαίνουν σε bundles ή πάρα πολύ φτηνά (μερικές φορές και τσάμπα) στο για το steam

Βλέπε:

  • BioShock 2
  • Mortal Kombat
  • Guardians of Middle-earth
  • Sleeping Dogs
  • The Lord of the Rings: War in the North
  • Thomas Was Alone
  • Hitman: Absolution
  • Demon's Souls
  • Battlefield 3
  • Mafia II
  • Assassin's Creed III

 

Το αναφέρω μόνο και μόνο επειδή παρατήρησα ότι για Δεκέμβρη μήνα θα προστεθεί το Bordelands 2

(το οποίο ήμουν έτοιμος να αγοράσω σε οποιαδήποτε προσφορά έβρισκα)

Οπότε θα πρότεινα σε περίπτωση που προκύψει κάπου σαν προσφορά να κάνουμε κράτει, καθώς η Ιστορία δείχνει ότι μπορεί να το δούμε σε κάποια "τρελή" προσφορά ή/και Bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχω και εγώ την απορία, δεν βλέπω να γράφει κάτι τέτοιο - θα αγοράσω το απόγευμα και θα ενημερώσω. 

 

 

περιμενουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει να κανει με αυτο, αν παμε ρωσια διακοπες τα χριστουγεννα δυστυχως δεν θα αγοραζουμε σε ρουβλια

 

η διευθυνση που εδωσα αφορα ελληνες που για καποιο λογο βρισκονται για λιγες μερες εξωτερικο

η χωρα καθοριζεται οχι με το που εγινε ολογαριασμος αλλα με το που εγινε η πρωτη απευθειας αγορα απο το steam

φυσικα ειναι δυνατο να αλλαχθει η χωρα -σε περιπτωση μεταναστευσης- απο το support,

 

προφανως ο φιλος εχει κανει αγορες απο το ολλανδικο steam store αρα εχει δεν εχει δικαιωμα αγορας και απο το ελληνικο

Δεν είχε καμία αγορα μεχρι χθες. Άρα πλέον ακόμα κι αν γυρισει ελλαδα θα ψωνιζει με τιμες ολλανδιας;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Papo & Yo δώσε όσα θες από IndieGameStand.

 

Πολύ καλή τιμή αλλά έχω την εντύπωση πως θα το δούμε σε humble bundle οπότε θα περιμένω.

 

Το ίδιο και για AC3 και FC3. Δεν βιάζομαι για τα παιχνίδια οπότε το επόμενο καλοκαίρι παίζει να τα βρω και φθηνότερα.

 

Γενικά παιδιά σας συμβουλεύω να αγοράσετε μόνο τα παιχνίδια που θέλετε να παίξετε άμεσα. Είναι κρίμα να μαζεύονται τόσα πολλά παιχνίδια στο steam, να μην παίζονται τελικά και να τα βρίσκουμε σε χαμηλότερη τιμή μετά από κάποιους μήνες χωρίς να τα έχουμε καν "τρέξει"!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...