Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Bethesda δεν φημίζεται για region lock εκτός Ρωσοουκρανίας οπότε προβλέπω τρελό πανηγύρι.

 

Για όσους βαριούνται να ψάχνουν οι τοπ προσφορές του Amazon που ενεργοποιήθηκαν σήμερα εδώ.

 

Επίσης για πολύ λίγο ακόμα (λιγότερο από ώρα) το εξαιρετικό Gone Home στα 4,74€ στο Steam. Πρόκειται για τη χαμηλότερη τιμή μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά την προηγούμενη εβδομάδα αγόρασα το Max PAyne 3 + LA Noire από το Amazon.com αλλά το εκπτωτικό κουπόνι -5 USD δεν έχει έρθει ακόμα στο email μου... πότε να το περιμένω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι αναφερεται η υπομονη; Στις πιεσεις της τιμης να το αγορασω ή σε καποια πιθανη καλυτερη προσφορα;

Στο να μην ξαναγοραζεις παιχνιδια που εχεις τερματίσει (οπως εγω..το εχω στο uplay αλλα με ξυνει και για steam)....

εκτος και το τερματισες ΧΩΡΙΣ να το εχεις αγορασει ακομα, οποτε τα 5.5 euro ειναι αντικειμενικα πολυ καλη τιμη για να το παρεις...

 

Πιο καλη τιμή μονο humble (ή πιθανο editors choice με το 5αρακι -  παιρνεις ρισκο)

 

edit: Δεν ξερω αν το καταλαβες, αλλα το βιντεο περνάει και ενα πολιτικο μηνυμα..

        που ειμασταν, που είμαστε και που πηγαίνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο να μην ξαναγοραζεις παιχνιδια που εχεις τερματίσει (οπως εγω..το εχω στο uplay αλλα με ξυνει και για steam)....

εκτος και το τερματισες ΧΩΡΙΣ να το εχεις αγορασει ακομα, οποτε τα 5.5 euro ειναι αντικειμενικα πολυ καλη τιμη για να το παρεις...

 

Πιο καλη τιμή μονο humble (ή πιθανο editors choice με το 5αρακι -  παιρνεις ρισκο)

 

edit: Δεν ξερω αν το καταλαβες, αλλα το βιντεο περνάει και ενα πολιτικο μηνυμα..

        που ειμασταν, που είμαστε και που πηγαίνουμε

 

Ειναι το τελευταιο παιχνιδι που επαιξα απο τον θειο. Ηθελα να δω αν τρεχει καλα αλλα ηταν τοσο καλο που δεν αντεξα και παρασυρθηκα (και διασυρθηκα οπως λεει και ο κωστοπουλος)

Βασικα το ιδιο κανω με το ac4 black flag αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια, δεν θελω να δωσω λεφτα στην ubi για ενα παιχνιδι που ειναι γεματο bugs. 

Το 5αρακι το χρησιμοποιουμε σε οποιον publisher θελουμε; Δλδ, αγοραζουμε πχ το max payne της rockstar, μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε για ενα παιχνιδι της ubisoft? 

Ειναι περσυνο παιχνιδι οποτε δεν νομιζω να ειναι editors choice, ειδικα αν ηταν περσυ

 

Το τραγουδι το ξερω, δεν το ακουσα ομως τωρα γιατι ερχεται σε αντιθεση με την playlist που ακουω τωρα. Το ξερω οτι εχουμε παρει τον στραβο τον δρομο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το τελευταιο παιχνιδι που επαιξα απο τον θειο. Ηθελα να δω αν τρεχει καλα αλλα ηταν τοσο καλο που δεν αντεξα και παρασυρθηκα (και διασυρθηκα οπως λεει και ο κωστοπουλος)

Βασικα το ιδιο κανω με το ac4 black flag αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια, δεν θελω να δωσω λεφτα στην ubi για ενα παιχνιδι που ειναι γεματο bugs. 

Το 5αρακι το χρησιμοποιουμε σε οποιον publisher θελουμε; Δλδ, αγοραζουμε πχ το max payne της rockstar, μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε για ενα παιχνιδι της ubisoft? 

Ειναι περσυνο παιχνιδι οποτε δεν νομιζω να ειναι editors choice, ειδικα αν ηταν περσυ

 

Το τραγουδι το ξερω, δεν το ακουσα ομως τωρα γιατι ερχεται σε αντιθεση με την playlist που ακουω τωρα. Το ξερω οτι εχουμε παρει τον στραβο τον δρομο... 

 

Το 5ράκι αν είναι όπως την προηγούμενη φορά μπορείς να το εξαργυρώσεις μόνο στη συγκεκριμένη λίστα με τα παιχνίδια που θα επιλέξει ο editor η οποία λίστα παίζει να έχει παιχνίδια που ήδη έχεις ή να μην έχει καμία σοβαρή έκπτωση και να σου μείνει το 5ρακι όπως έπαθα εγώ στο προηγούμενο μεγάλο sale του Amazon :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το  AC III deluxe edition απο amazon είναι region locked?

 

Ναι έχω και εγώ την απορία, δεν βλέπω να γράφει κάτι τέτοιο - θα αγοράσω το απόγευμα και θα ενημερώσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχω και εγώ την απορία, δεν βλέπω να γράφει κάτι τέτοιο - θα αγοράσω το απόγευμα και θα ενημερώσω. 

 

 

ενημερωσε γιατι απο κατω γραφει

  • Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ενημερωσε γιατι απο κατω γραφει

  • Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

 

 

Έχω ήδη δηλωμένη US address, λογικά δεν θα έχω θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχω και εγώ την απορία, δεν βλέπω να γράφει κάτι τέτοιο - θα αγοράσω το απόγευμα και θα ενημερώσω. 

 

Εγώ αγόρασα το πρωί και FC3 + AC3 deluxe και περάστηκαν στο steam μια χαρά αλλά το πρωί ρώτησα επίσης

 

ΥΓ. Τα ubi games τα κάνεις δυο φορές activate? (μια steam και μια uplay?) Παίζει δηλαδή να μπει steam και να φάμε πόρτα από το uplay στο θέμα region lock που λέγαμε ή άπαξ και μπει steam τέλειωσε?

 

ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...