Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν καποιος θελει το toki tori 2+να παρει αυτο http://store.steampowered.com/sub/29144/

 

 

 

και το καλυτερο παρολο που τονιζει οτι δεν δινει extra copies στα παιχνιδια που ηδη εχεις ,τελικα δινει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και από την άλλη είμαι τόσο greedy που λέω πως πάντα το amazon και κάνα gmg έρχονται και κάνουν "χαλάστρα" στο steam. Μήπως το δούμε ακόμη πιο κάτω σύντομα?

 

Από GMG δεν ξέρω, από Amazon δεν παίζει γιατί δεν πουλάει ψηφιακά Bethesda παραδόξως. Το Gamefly παίζει να κάνει την έκπληξη αλλά οι τίτλοι της Bethesda εκεί είναι μόνο για UK δυστυχώς :(.

 

Γενικώς το GMG δεν κάνει καλές εκπτώσεις σε παιχνίδια της Bethesda αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Το nuuvem ίσως τα σπάσει :P (δύσκολο, πολύ υψηλή αρχική τιμή).

 

Οπότε το Steam μάλλον (θα) έχει την καλύτερη τιμή για Skyrim Legendary.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από GMG δεν ξέρω, από Amazon δεν παίζει γιατί δεν πουλάει ψηφιακά Bethesda παραδόξως. Το Gamefly παίζει να κάνει την έκπληξη αλλά οι τίτλοι της Bethesda εκεί είναι μόνο για UK δυστυχώς :(.

 

Γενικώς το GMG δεν κάνει καλές εκπτώσεις σε παιχνίδια της Bethesda αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Το nuuvem ίσως τα σπάσει :P (δύσκολο, πολύ υψηλή αρχική τιμή).

 

Οπότε το Steam μάλλον (θα) έχει την καλύτερη τιμή για Skyrim Legendary.

Φάε τη γλώσσα σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

3. We moved the Assassin's Creed III and Assassin's Creed III Deluxe 75% off sale up to include both tomorrow and Black Friday

 

4. We changed the BF4 $24.99 promotion. Here are the new details:

  1. We’ll be at $24.99 for 4 hours 3:10PM (PST) – 7:10PM (PST) on 11/28
  2. Prior to that we will be at $34.99 on 11/28
  3. On 11/29 we’ll be at $29.99

This deal changed a bunch over the last couple of days, this should be the final iteration.

 

 

 

δηλαδη to bf4 1-5 ξημερωματα παρασκευης (σε 26 ωρες) 

οποιος το θελει ας ξενυχτησει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη to bf4 1-5 ξημερωματα παρασκευης (σε 26 ωρες) 

οποιος το θελει ας ξενυχτησει :P

 

Αυτο ειναι μεσω Steam-Origin ετσι? Για Ελλαδα θα λειτουργει ή ειναι region locked?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ο φιλος μου που μενει ολλανδια ανοιγει το ελληνικο στεαμ και του εχει το l4d 2 5 ευρω. ΔΕΝ λεω για το bundle που εχει το 1 και το 2

 

edit: και οταν μπηκα στο προφιλ του απο το πισι μου το εχει κανονικα 3.49. εγω μενω ελλαδα.

αν μπω στο προφιλ του και το αγορασω εγω θα υπαρχει προβλημα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28+29

 

 

για το l4d

δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα

 

αλλα καλυτερα πες του να μπει και να το αγορασει απο την παρακατω διευθυνση-απο browser

 

 

http://store.steampowered.com/?cc=gr

 

 

το ?cc=gr φορτωνει το ελλ store απο οπου και αν μπαινει καποιος αλλα φυσικα για να αγορασει απο αυτο πρεπει να ειναι ελληνικος λογαριασμος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...