Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε δεν αξίζει τα διπλά χρήματα λες ε? Δεν εχω παίξει, ουτε καν δει το FC3 και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει με αυτό.

Το AC3 φαίνεται να αξίζει (?) σε deluxe αλλά αν κάποιος έχει πληροφορίες θα ήταν χρήσιμες...

 

Μακρυα απο το ac3. Ειλικρινα μακρυα, θα κλαις τα λεφτα σου. Χιλιες φορες το fc3. Το εχω τερματισει σπασμενο μιας και δεν μπορουσα να περιμενω να το παρω φθηνοτερα και ειναι φοβερο παιχνιδι, ειχα κανει ολα τα side quest και με ειχε κρατησει αρκετες ωρες. Τα dlc νομιζω οτι δεν τα ειχα παιξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το fc3 deluxe δεν αξιζει τα 2πλα λεφτα οχι

 

υπαρχει και αυτο http://store.steampowered.com/app/226459/?snr=1_7_15__13

που πιθανοτατα  μεχρι τελος του μηνα/η χριστουγεννα θα ερθει με εκπωση και δεν νομιζω σε καμια περιπτωση να κανει 5.5 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρυα απο το ac3. Ειλικρινα μακρυα, θα κλαις τα λεφτα σου. Χιλιες φορες το fc3. Το εχω τερματισει σπασμενο μιας και δεν μπορουσα να περιμενω να το παρω φθηνοτερα και ειναι φοβερο παιχνιδι, ειχα κανει ολα τα side quest και με ειχε κρατησει αρκετες ωρες. Τα dlc νομιζω οτι δεν τα ειχα παιξει

Βασικά επειδή είδα το AC3 σε καλή τιμή και επειδή εχω βαρεθεί να με κοιτάνε όλοι σαν εξωγήινο οταν λέω οτι δεν εχω παίξει ποτέ κανένα AC σκεφτόμουν να τσιμπήσω για αρχή το AC3 (λόγω χαμηλής τιμής) και στο steam winter sales να τσιμπήσω και την υπόλοιπη σειρά που πάντα τα βάζει σε κάτι τιμές 2.5 - 3.75 ευρώ να συμπληρώσω την συλλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρυα απο το ac3. Ειλικρινα μακρυα, θα κλαις τα λεφτα σου. Χιλιες φορες το fc3. Το εχω τερματισει σπασμενο μιας και δεν μπορουσα να περιμενω να το παρω φθηνοτερα και ειναι φοβερο παιχνιδι, ειχα κανει ολα τα side quest και με ειχε κρατησει αρκετες ωρες. Τα dlc νομιζω οτι δεν τα ειχα παιξει

Εγω πάλι είμαι της αντίθετης άποψης. Ευχαριστήθηκα το ac3 όσο λιγα και το κοντέρ έγραψε παρα πολλές ώρες τόσο single player όσο και online.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι είμαι της αντίθετης άποψης. Ευχαριστήθηκα το ac3 όσο λιγα και το κοντέρ έγραψε παρα πολλές ώρες τόσο single player όσο και online.......

 

Χαχαχαχα. Οκ, το καταλαβαινω, εχουμε ολοι διαφορετικες αποψεις αλλα πιστευω οτι ηταν το χειροτερο assassins creed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά επειδή είδα το AC3 σε καλή τιμή και επειδή εχω βαρεθεί να με κοιτάνε όλοι σαν εξωγήινο οταν λέω οτι δεν εχω παίξει ποτέ κανένα AC σκεφτόμουν να τσιμπήσω για αρχή το AC3 (λόγω χαμηλής τιμής) και στο steam winter sales να τσιμπήσω και την υπόλοιπη σειρά που πάντα τα βάζει σε κάτι τιμές 2.5 - 3.75 ευρώ να συμπληρώσω την συλλογή.

οτι και να κανεις εγω θα σου προτεινα να μην παιξεις το 3 πριν τα προηγουμενα.

edit: Μην χασεις το fc3, θα χασεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να κανεις εγω θα σου προτεινα να μην παιξεις το 3 πριν τα προηγουμενα.

edit: Μην χασεις το fc3, θα χασεις :P

Μα εννοείται οτι θα τα παω με την σειρά, απλά θα ξεκινήσω απο το 3 τις αγορές μιας και 75% να το βάλει τα Χριστούγεννα το steam πάλι ακριβότερο θα είναι απο το amazon.

btw τρελές διαμάχες σε διάφορα φόρουμ στο θέμα FC3 Standard vs Deluxe  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα DLC του AC3 δεν αξίζουν κατά τη γνώμη μου. Tα άλλα AC μπορείς να τα αγοράσεις και τώρα σε πολύ καλές τιμές από GMG:

 

http://www.greenmangaming.com/assassins-creed-franchise/


το hot persuit στα 5 ευρω απο το steam αξίζει τα λεφτά του?

 

Από τα καλύτερα NFS για μένα και με τέτοια τιμή σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα DLC του AC3 δεν αξίζουν κατά τη γνώμη μου. Tα άλλα AC μπορείς να τα αγοράσεις και τώρα σε πολύ καλές τιμές από GMG:

 

http://www.greenmangaming.com/assassins-creed-franchise/

Το ξέρω αλλά no steam αλλά capsule... Και αφού αποδεδειγμένα τα βγάζει στις ίδιες τιμές το steam προτιμώ να περιμένω παρά να βάλω άλλο ενα client μετά τα Steam, Origin και Uplay. Ήδη εχω αρχίσει να χάνω την μπάλα με το ποιό παιχνίδι εχω που...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις το Complete Edition πάρε το απλό και το DLC pack βγαίνει φθηνότερα. To Complete Edition έχει και ένα Guide μέσα που ανεβάζει το κόστος χωρίς λόγο.

 

Τα DLC πάντως είναι όπλα και οχήματα δεν περιλαμβάνουν καθόλου single player αποστολές.

 

Επίσης θα το δούμε σε λίγο καιρό και στο Amazon στα περίπου 3,87€ (βασικό παιχνίδι + DLC).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις το Complete Edition πάρε το απλό και το DLC pack βγαίνει φθηνότερα. To Complete Edition έχει και ένα Guide μέσα που ανεβάζει το κόστος χωρίς λόγο.

 

Τα DLC πάντως είναι όπλα και οχήματα δεν περιλαμβάνουν καθόλου single player αποστολές.

 

Επίσης θα το δούμε σε λίγο καιρό και στο Amazon στα περίπου 3,87€ (βασικό παιχνίδι + DLC).

 

Τα οπλα και τα οχηματα αξιζουν?

Επισης λες να μπει καμια προσφορα σε Fallout new vegas (με ολα τα DLC), Dark souls, Skyrim (με ολα τα DLC) και Fallout 3 (με ολα τα DLC) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bethesda προσφορές στο Amazon δεν βλέπω αλλά κατά πολύ μεγάλη πιθανότητα θα έχουμε στο Steam (ξεκινάνε από 26/11 27/11 αν θυμάμαι καλά) οπότε το Fallout New Vegas UE το βλέπω στο τυπικό 75% κάτω στα 4,99€.

 

Τώρα για το Skyrim Legendary δύσκολα θα δούμε έκπτωση παραπάνω από 50% δηλαδή περίπου στα 19,99€.

 

Το Dark Souls θα μπει σίγουρα σε έκπτωση στα 5,55€ περίπου στο Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...