Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στα Ελληνικα μαγαζια φαντασου εχει μολις 9ευρο http://www.skroutz.gr/s/284371/Need-for-Speed-Hot-Pursuit-PC.html?from=catspan. Ειναι λιγο παλιο παιχνιδια αλλα απο τα καλα της σειρας μαζι με το καινουργιο Rivals

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα περιμένω από Steam κανένα πακέτο με όλα τα Need for speed. :)

Με την ελπίδα θα πεθάνω...

 

 

μπορεις να τσεκάρεις και αυτο στα 15 ευρο (συντομα)...αλλα ειναι για origin..

 

edit: θα βγει και το far cry 3 στα 5.5 ευρο για steam (την μαυρη παρασκευη)..

ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΥΧΟΝ REGION LOCKED

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να τσεκάρεις και αυτο στα 15 ευρο (συντομα)...αλλα ειναι για origin..

 

edit: θα βγει και το far cry 3 στα 5.5 ευρο για steam (την μαυρη παρασκευη)..

ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΥΧΟΝ REGION LOCKED

Τώρα δυο εβδομάδες παίζει σε προσφορά στο αμαζον (οχι τόσο χαμηλά βέβαια). Δεν έχει κυκλοφορήσει καμιά φήμη για το αν υπάρχει region lock?

Στο google πάντως δεν βγάζει τίποτα τέτοιο σε σχέση πχ.  με το dead island που βγάζει επιτόπου ενα σωρό αποτελέσματα.

Επίσης ξέρουμε τίποτα και για το AC3 (σχετικά με region lock) που θα βγεί και αυτό στην ίδια τιμή?

Βέβαια και για τα δύο ψήνομαι για τις deluxe editions που βγαίνουν κάπου στα 11.5 ευρώ (14.99$) έκαστη, βέβαια ακόμα είμαι σε δίλημμα για το αν αξίζουν την διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές από τις τοπ προσφορές του Σ/Κ με φυσικά το sale του Amazon να ξεχωρίζει.

 

Το AC 3 και το Far Cry 3 δεν προκύπτει από πουθενά ότι είναι region locked και κατά συντριπτικά μεγάλη πιθανότητα είναι safe αγορά για όταν βγουν σε πραγματικά εξαιρετικές τιμές. Φαντάζομαι τη μέρα που θα βγουν σε προσφορά θα έχουμε καθαρότερη εικόνα, καθώς τα σχόλια θα φουντώσουν.

 

ΥΣ: Ξέρει κανείς κανένα Uplay παιχνίδι να είναι region locked η έκδοση για ΗΠΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπουδαιο παιχνιδι το fc3 αλλα η deluxe δεν εχει και τρελο content

τα sidequest ειναι τοσα πολλα και καπως επαναλαμβανομενα  που κανείς  δεν τα κανει ολα

και τα 10 -12 που δινειh deluxe ειναι σταγονα στον ωκεανο και ιδια με αλλα 30 απο to base game

 

 

στο ac 3 η deluxe περιλαμβανει ολα τα dlc ,οποτε απο  αποψη  κοστους αξιζει,σαν content δεν γνωριζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπουδαιο παιχνιδι το fc3 αλλα η deluxe δεν εχει και τρελο content

τα sidequest ειναι τοσα πολλα και καπως επαναλαμβανομενα  που κανείς  δεν τα κανει ολα

και τα 10 -12 που δινειh deluxe ειναι σταγονα στον ωκεανο και ιδια με αλλα 30 απο to base game

 

 

στο ac 3 η deluxe περιλαμβανει ολα τα dlc ,οποτε απο  αποψη  κοστους αξιζει,σαν content δεν γνωριζω

Οπότε δεν αξίζει τα διπλά χρήματα λες ε? Δεν εχω παίξει, ουτε καν δει το FC3 και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει με αυτό.

Το AC3 φαίνεται να αξίζει (?) σε deluxe αλλά αν κάποιος έχει πληροφορίες θα ήταν χρήσιμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...