Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τίτλοι Ubisoft με εκπτώσεις 50-75% εδώ (digital downloads). Ενδεικτικά:

 

Far Cry 1 & 2: ~ 5,75€

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover: 20€

HAWX2: ~ 8.5€

 

PS: Το συγκεκριμένο site έχει τιμές σε ευρώ και λίρες αγγλίας. Πάνω δεξιά μπορείτε να επιλέξετε ποιό νόμισμα θέλετε. Συνήθως οι τιμές σε λίρες αγγλίας είναι μικρότερες.

 

 

 

Επίσης: Civilization V 8,99€ εδώ

 

 

Eνδιαφερον, δεν το ηξερα το site.

Πως δουλευει ομως, ειναι σαν το steam?

Πρεπει να ειμαστε on-line για να παιζουμε?

 

Και με το multiplayer τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνδιαφερον, δεν το ηξερα το site.

Πως δουλευει ομως, ειναι σαν το steam?

Πρεπει να ειμαστε on-line για να παιζουμε?

 

Και με το multiplayer τι γινεται?

 

Το site (GetGamesGo) δεν είναι σαν το steam - αγοράζεις, κατεβάζεις, εγκαθιστάς, παίζεις. Αν αγοράσεις παιχνίδι που απαιτεί steamworks, το κάνεις register στο steam και το κατεβάζεις από εκεί. Αντίστοιχα το ίδιο ισχύει και για EA/Origin.

 

Αν το παιχνίδι έχει multiplayer παίζεις κανονικά στους servers της εκάστοτε εταιρείας. Δεν απαιτείται να είσαι συνέχεια online παρά μόνο για να ενεργοποιήσεις το παιχνίδι την πρώτη φορά που το τρέχεις ή αν πρόκειται για παιχνίδι steamworks.

 

Έχω πάρει 2 παιχνίδια από εκεί που τα είχε σε προσφορά και δουλεύουν άψογα. Το μόνο μείον που παρατήρησα είναι ότι ήταν κάπως αργό στο download σε σχέση με το steam.

 

Αξίζει να το παρακολουθείς γιατί βγάζει κατά καιρούς κάποιες τρελές προσφορές.

 

Το GreenManGaming έχει client σαν το steam αλλά σου χρειάζεται μόνο για να κατεβάσεις και εγκαταστήσεις τα παχνίδια. Ισχύουν τα ίδια αν πρόκειται για παιχνίδια steamworks, EA/Origin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X-Com Complete Bundle με 2.5 ευρώ! http://www.direct2drive.co.uk/478/7614/product/Buy-X-Com-Complete-Bundle-Download

 

Αξίζει για τα δυο πρώτα.

 

Broken Sword 3 με 1.50 ευρώ http://www.direct2drive.co.uk/7/9242/product/Buy-Broken-Sword---The-Sleeping-Dragon-Download

 

Edit: Μόλις τσέκαρα ότι το X-Com είναι region-locked. Κρίμα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Portal 2, στα 16.50 από Play, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ (1 day offer) !

 

Το τσίμπησα :D

καλά άν έκανες λιγο υπομονή θα το έπαιρνες και κάτω απο 10 ευρώ, το portal 2 δυστυχώς είναι παιχνίδι της μιας μέρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά άν έκανες λιγο υπομονή θα το έπαιρνες και κάτω απο 10 ευρώ, το portal 2 δυστυχώς είναι παιχνίδι της μιας μέρας...

δεν νομίζω να πέσει στο 10αρικο σύντομα, το portal 1 το πήρα 9 ευρώ νομίζω και αυτό πέρυσι από προσφορά στο steam, οπότε καταλαβαίνεις

 

το ξέρω ότι είναι μιας ημέρας, αρκεί όμως που θυμίζει HF, γιατί HF3 (ή Ep3) δεν βλέπω στον ορίζοντα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω να πέσει στο 10αρικο σύντομα, το portal 1 το πήρα 9 ευρώ νομίζω και αυτό πέρυσι από προσφορά στο steam, οπότε καταλαβαίνεις

 

το ξέρω ότι είναι μιας ημέρας, αρκεί όμως που θυμίζει HF, γιατί HF3 (ή Ep3) δεν βλέπω στον ορίζοντα :-(

 

Πάντως για multiplayer εδώ είμαστε όταν θες να try (μπάς και κάνω και το ρημάδι το hug achievement, συμφεροντολόγος γάρ devil.png)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά έχω παραγγείλει το crysis 2 από play.com.

κάπου διάβασα ότι δεν στέλνει Ελλάδα .ισχύει γιατί είναι ο 2ος τίτλος που έχω αγοράσει και το πρώτο μου ήρθε κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...