Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κανεις gift οπου θελεις, απλα δεν σου δινει πλεον κωδικο steam, αλλα μονο email ενεργοποιησης που το στελνεις σαν gift.

Στο συγκεκριμενο ειναι ξεχωριστα τα παιχνιδια, οποτε δεν εχεις προβλημα ενεργοποιησης πολλων παιχνιδιων ταυτοχρονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tomb Raider στο Gamefly στα 7.13€ με χρήση του κουπονιού GFDNOV20UK. έληξε

 

Επίσης η τριλογία του Deponia στο gog.com me 14.77€ (αν και θέλω να πιστεύω πως στο μέλλον θα παίξει καλύτερη τιμή).

 

Τέλος για να μην ησυχάσει η τσέπη σας, The Outer Limits Bundle στο Bundlestars με 3.55€.

Επεξ/σία από manosnik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το tomb αξίζει? θα παίζει smooth με 7730m στα 1366χ768?


γαμωωωωωωωωωωωωω δεν το πρόλαβα το tomb raider,μέχρι να αποφασίσω αν θα το αγωράσω έλειξε η προσφορά!

που έλεγε το χρονικό περιθώριο της προσφοράς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το κανεις gift οπου θελεις, απλα δεν σου δινει πλεον κωδικο steam, αλλα μονο email ενεργοποιησης που το στελνεις σαν gift.</p>

<p>Στο συγκεκριμενο ειναι ξεχωριστα τα παιχνιδια, οποτε δεν εχεις προβλημα ενεργοποιησης πολλων παιχνιδιων ταυτοχρονα.</p>

 

Το batman δεν μου το δίνει, λέει ότι το εχω ήδη... τελοσπαντων τα αλλα θα είναι tradeable η οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το batman δεν μου το δίνει, λέει ότι το εχω ήδη... τελοσπαντων τα αλλα θα είναι tradeable η οχι;

 

 

το έχεις που; στο steam ; δεν γίνεται να μη στο δώσει το humble bundle. αν το κάνεις redeem σε account steam που ήδη υπάρχει, δεν το παίρνει το STEAM. υπάρχει κανονικά στο humble bundle library (μου έτυχε με το batman), όπου πατώντας το δωράκι που βλέπεις στην εικόνα, σου δίνει ένα μοναδικό link. Με τη σειρά σου δίνεις το link σε όποιον θες, και κάνει redeem το παιχνίδι στο steam του.

 

R7dQVlf.jpg

 

Όπως βλέπεις το Humblebundle.com, πάνω δεξιά πάτα το account σου, πάτα My Library, κάτω κάτω μετά λέει Bundles. Πάτα το WB Bundle. Εκεί δεν σου έχει το Batman ας πουμε; Πρέπει να βλέπεις μια λίστα όπως στην εικόνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site μου το δινει, redeem δεν μπορώ να κανω επειδή το εχω ήδη στο steam. Αλλά πάλι δεν πηρα απάντηση αν τα παιχνίδια είναι tradeable η όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως σου είπα και πριν, τα παιχνίδια του humblebundle είναι tradeable, με τη διαδικασία που σου περιέγραψα. αν εννοείς tradeable μέσω του steam, όχι. Αν τα κάνεις redeem στο steam, γίνονται bound στον λογαριασμό που πάτησε το κουμπάκι του Steam που βλέπεις στην εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Liakos10, οπως σου ειπε ο spirit)earth)aflame, αφου το εχεις ηδη, ασφαλως και δεν κανεις redeem στον ευατο σου.

Εισαι τυχερος που δεν ειναι πακετο, αλλιως θα το ειχες χασει πλεον οριστικα.

Οπωσδηποτε πατας το εικονιδιο με το κουτακι δωρου στα δεξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται, πολύ ησυχία βλέπω,

 

το Borderlands 2 GOTY στα 22 ευρώ στο greenman πως το βλέπετε? Ψήνομαι αλλά σκέφτομαι μήπως το steam το χτυπήσει σε 75% τα Χριστούγεννα...

Επίσης μήπως το πήρε κανείς ή ξέρει αν με την αγορά παίρνεις πίσω και gmg credit και πόσο? (gameshopper εσένα το λέω  :P )

 

ΥΓ. Βγήκε και νεο humble mobile bundle αλλά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδιά εγω εννοούσα tradeable στο steam οπότε άκυρο. Ευχαριστω

no problem Liakos10 και εγω δεν ειμαι "ειδικος". Απ'όσο καταλαβαινω, ουτε στην παλια μορφη ηταν tradeable μεσα απο το steam, δηλ. δεν εμπαιναν στο inventory, εδιναν κωδικο για activation που μπορουσε να ανταλλαχθει εκτος steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42%? μαπα εκπτωση

 

δεν λεει οτι παιρνεις κρεντιτ αρα δεν παιρνεις

Καλά 42% λέει, αλλά είναι επίτηδες "ακριβό" γιατί σου έχει ακριβώς δίπλα το κουπόνι που δίνει άλλο 20% επιπλέον οπότε είναι κάπου στο 55% η έκπτωση.

Επίσης το game + dlc μεμονομένα τα έχει 75% αλλά αν τα προσθέσεις βγαίνει το ίδιο με την GOTY πάνω κάτω...

Με το gmg credit, δεν θυμάμαι αν το δείχνει στην σελίδα του παιχνιδιού ή στο checkout γιατί τσέκαρα πολλά και διάφορα παιχνίδια (ακόμα και κάποια απο τα οποία είχα πάρει πρόσφατα gmg credit) και δεν βγάζει σε κανένα τίποτα απο τα κάμποσα που δοκίμασα

 

Άκυρο, το βρήκα και όντως δεν δίνει gmg credit το συγκεκριμμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...